Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

onute333, nors ir su klaidomis, bet labai puiku. Vaikščioki nosytę pakėlusi ir nematysi mirksiukas.gif O kiti nežinos
Mergaitės, o gal Lusasitos parodytos suknelės schemutę turite? Ar nors intermetinę nuorodą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 08 balandžio 2011 - 07:23
QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 08, 08:09)
Sveikos, o čia tai šauni tema  4u.gif Norėjau pabandyti visada, bet nedrįsdavau, nes čia man tamsus miškas  doh.gif  Pradėsiu megzti, bet žinoma ne nuo savęs, o lėlei  blush2.gif Tik va perskaičiau temą, ir klausimėlis atsirado  g.gif jūs pradžioje pirma mezgate kitu siūlu, po to jį nuardote, o kai jį nuardote? Ir kaip tada pradeda megzti aukštyn, jei pirmai mezgėte žemyn. Kabinate už šalia einančio siūlo, gaunasi akys peršokusios per puse akies? Aš taip įsivaizduoju. Kaip ten yra iš tikrųjų  g.gif
Gal nepasirodysiu labai kvaila  ax.gif Dėkinga iš anksto už paaiškinimą  4u.gif

as tai ta stora siula nenuardau,o ikerpu pirmoj eilej ir istraukiu.mezginys laisvas,tai turetu lengvai isitraukti.tada surenku visas akis,nes jos lieka laisvos po siulo istraukimo,ir mezgu i virsiu.galimas ir kitas variantas,tai kaip jus sakot,nuardyti ir paskui surinkti.kadangi mezginys laisvas,galima pirma surinkti ir tik paskui nuardyti.rinkites kaip jums atrodo geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 04 08, 07:06)
Labas rytas,

norėčiau jungtis į jūsų temą, bet kol kas tik kaip info rinkėja, seilės varvintoja ir kvailų klausimų uždavinėtoja....  blush2.gif o kai išeisiu atostogų, tada jau  bigsmile.gif  bigsmile.gif

Pirmas kvailas klausimas - esu tokia, kaip čia pasakius, lengviau peršokt nei apeit, labai norėčiau ilgos suknios, tai patyrusių noriu paklaust - ar verta išvis pradėt, ar bent pusėtino vaizdo sulaukčiau?  g.gif

Aš irgi kol kas čia tokia biggrin.gif Nors vakar jau pradžią padariau ir pati į savo klausimus atsakiau 4u.gif Schemą išsišifravau 4u.gif

Pradėk. Ilgos suknios labai dailios wub.gif

QUOTE(Agnesyte @ 2011 04 08, 08:09)
pradžioje pirma mezgate kitu siūlu, po to jį nuardote, o kai jį nuardote? Ir kaip tada pradeda megzti aukštyn, jei pirmai mezgėte žemyn. Kabinate už šalia einančio siūlo, gaunasi akys peršokusios per puse akies? Aš taip įsivaizduoju. Kaip ten yra iš tikrųjų  g.gif
Gal nepasirodysiu labai kvaila  ax.gif Dėkinga iš anksto už paaiškinimą  4u.gif

Aš pirmą eilę mezgiau kitu siūlu, paskui jį ištrauki, ant virbalo surenki akis ir mezgi viršutinę dalį.
Tik kaip mezgt? Ar geriau ratu, ar dvi atskiras dalis ir po to susiūt? Bet tada ko gero pusė vaizdo dingsta ir negražu būna.

QUOTE(onute33 @ 2011 04 08, 08:18)
na ir as taip manu,kad niekas labai jau neziures.tik kaip toliau megzti g.gif ,koki rasta deti virsutiniai daliai,niekaip nenusprendziu.ar lygiu,ar pagal pagal sijono rasta ka nors komponuoti g.gif taip buvau susitelkusi i sijono mezgima,kad net negalvojau ka darysiu toliau biggrin.gif

Dailus sijonas wub.gif

QUOTE(smalsi_ @ 2011 04 08, 08:23)
Mergaitės, o gal Lusasitos parodytos suknelės schemutę turite? Ar nors intermetinę nuorodą?

Vakar įkeltoje nuorodoj tikrai yra. Palengvinu paieškas ir įkeliu smile.gif
user posted image
Atsakyti
Oi, dėkui 4u.gif Ko tais kompas, atsidarius tą nuorodą, sustingsta ir lėtėja tai sunku buvo ieškotis.
Atsakyti
Ačiū už paaiškinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Tila @ 2011 04 08, 10:14)
Tik kaip mezgt? Ar geriau ratu, ar dvi atskiras dalis ir po to susiūt? Bet tada ko gero pusė vaizdo dingsta ir negražu būna.

Man gražiau kai siūlių nėra, tai pati megsiu iki pažastų ratu ax.gif
Atsakyti
gelbėkit, merginos, pradėjau savo mažąjai suknytę megzt ir pasimečiau. Darau pagal šitą schemutę https://picasaweb.go...579560510482754
ir turiu klausimėlių:
1. ką daryt su tais tuščiais langeliais? perkelt neišmezgant ar megzti gerom?
jeigu perkeliu tiesiog ant kito virbalo, tai paskui mezgant gerų akių eilę, man gale velkasi siūlas, kuris liko nugaroj už perkeltų akių;
2. raštas turi būti pradedamas nuo pirmųjų žymių, tarkim nuo užmestos akies? ar nuo eilės skaičiukų, tada reiktų tas kelias aki išmegzt arba nukelt?
Šitas durnas klausimas iškilo dėlto, kad schemoj raštas kaip ir pasislenka į dešinę, ta prasme, kad pradedamos akys vizualiai čia eina į dešinę, o aš visada pradedu nuo tos pačios vietos, todėl kaip ir nesislenka man raštelis į dešinę. ax.gif

sorry, kad durni klausimai, bet užstrigau juodai ir nesinori megzti kuo daugiau, nes mochera nesiardo normaliai, kaip kiti siūliukai blush2.gif

aciuks.gif už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima: 08 balandžio 2011 - 23:43
QUOTE(busima @ 2011 04 09, 00:28)
gelbėkit, merginos, pradėjau savo mažąjai suknytę megzt ir pasimečiau. Darau pagal šitą schemutę https://picasaweb.go...579560510482754
ir turiu klausimėlių:
1. ką daryt su tais tuščiais langeliais? perkelt neišmezgant ar megzti gerom?
jeigu perkeliu tiesiog ant kito virbalo, tai paskui mezgant gerų akių eilę, man gale velkasi siūlas, kuris liko nugaroj už perkeltų akių;
2. raštas turi būti pradedamas nuo pirmųjų žymių, tarkim nuo užmestos akies? ar nuo eilės skaičiukų, tada reiktų tas kelias aki išmegzt arba nukelt?
Šitas durnas klausimas iškilo dėlto, kad schemoj raštas kaip ir pasislenka į dešinę, ta prasme, kad pradedamos akys vizualiai čia eina į dešinę, o aš visada pradedu nuo tos pačios vietos, todėl kaip ir nesislenka man raštelis į dešinę. ax.gif

sorry, kad durni klausimai, bet užstrigau juodai ir nesinori megzti kuo daugiau, nes mochera nesiardo normaliai, kaip kiti siūliukai blush2.gif

aciuks.gif už patarimus 4u.gif


1. Jau daug kartų sakyta, kad tušti langeliai nieko nereiškia, jų nėra, į juos nežiūrim. Jie tik tam, kad būtų lengviau schemą nupaišyt. mezgam tik rutuliukus, juodus langelius ir pan.
2. Turi būti aišku, supratus NR 1 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 08, 09:14)
Vakar įkeltoje nuorodoj tikrai yra. Palengvinu paieškas ir įkeliu smile.gif

Sveikos, aš turiu vieną klausimą.
Tila, kur yra eilės pradžia tarkim tavo nurodytoje schemoje? prie skaičiuko? blush2.gif
sakau, kol mezgu priekį ir nugarą - atrodo lengva, bet kai preisiu prie sijono, bus swoon.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 09, 10:38)
Sveikos, aš turiu vieną klausimą.
Tila, kur yra eilės pradžia tarkim tavo nurodytoje schemoje? prie skaičiuko?  blush2.gif
sakau, kol mezgu priekį ir nugarą - atrodo lengva, bet kai preisiu prie sijono, bus  swoon.gif  biggrin.gif

Patikslink kuri schema. Nes esu įkėlusi dvi.

Aš tai vis mezgu-ardau-mezgu-ardau. Baisiai nepatogu megzt su vieliniais virbalais, galima sakyt pirmas debiutas. Kokio ilgio viela jūsų virbalų? Aš šiandien nusipirkau naujus, 80 cm. Tikiuosi bus lengviau susidraugaut blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles.
O as turiu toki klausikuka- kaip paslepiat siulo gala? na kaip nauja padedat matkeli? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 09, 12:58)
Patikslink kuri schema. Nes esu įkėlusi dvi.

antroji schema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrara @ 2011 04 09, 13:19)
Sveikos mezgejeles.
O as turiu toki klausikuka- kaip paslepiat siulo gala? na kaip nauja padedat matkeli? g.gif

Nežinau ar teisingai darau, bet kai mezgu iš moheros, mazgo galuose palieku ilgesnius siūlo galus ir paskui išorinėj pusėj suneriu su mezginiu.
Gal yra geresnių būdų ax.gif

QUOTE(Li @ 2011 04 09, 13:42)
antroji schema  4u.gif

Akivaizdu, kad neskaitei ką kalbėjom smile.gif
Lusalita jau aiškino dėl šitos schemos 4u.gif Pacituoju ją 4u.gif
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 07, 18:05)
sita servetele mezgau daug kartu . pradedu nuo 21 eiles, 8 motyvai. akiu tiesa gaunasi daug, bet kai sijonika numezgu, mezgu i virsu ir tas akis suimineju.

Nes 13 eilej daromos diiiiiiiiiiiiiiideles skyles, kuriu as visai nepageidauju. o tai yra tie skrituliukai su skaiciuku doh.gif
o skaitytusi taip

3 geros, 2 sumegztos 6 uzmetimai ( 6 kart apsuki virbala) , 5 uzmetimai, (toliau dar 5 kartus apsuki virbala) , 2 sumegztos, 3 gerosios

sekancioj eilej, tuos 11 uzmetimu mezgi ( viena geraja, kita isvirksciaja, ir t.t.) , gaunasi milziniska skyle  doh.gif
Atsakyti