Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 15:23)
tamsi baklazanu biggrin.gif

4u.gif Ir pas mane baklazanas biggrin.gif
Atsakyti
Pabandau pasitikslint schemą:
user posted image

Motyvas - tarkim pradedu megzt nuo 13 eilės:
Pirmą akį nuimu ant kito virbalo, tada užmetimas, geroji akis. Užmetimas- geroji akis-geroji akis ir vėl užmetimas geroji akis-geroji akis. Dvi akys sumezgamos. Ir vėl naujas motyvas pradedamas užmetimu. Ar teisingai schemą interpretuoju? ax.gif

Patikslinau schemą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tila: 07 balandžio 2011 - 17:16
user posted image

sita servetele mezgau daug kartu . pradedu nuo 21 eiles, 8 motyvai. akiu tiesa gaunasi daug, bet kai sijonika numezgu, mezgu i virsu ir tas akis suimineju.

Nes 13 eilej daromos diiiiiiiiiiiiiiideles skyles, kuriu as visai nepageidauju. o tai yra tie skrituliukai su skaiciuku doh.gif
o skaitytusi taip

3 geros, 2 sumegztos 6 uzmetimai ( 6 kart apsuki virbala) , 5 uzmetimai, (toliau dar 5 kartus apsuki virbala) , 2 sumegztos, 3 gerosios

sekancioj eilej, tuos 11 uzmetimu mezgi ( viena geraja, kita isvirksciaja, ir t.t.) , gaunasi milziniska skyle doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lusasita: 07 balandžio 2011 - 17:09
QUOTE(Lusasita @ 2011 04 07, 18:05)

Super suknelė 4u.gif Ne kartą akis varvinau į tavo darbus žiūrėdama. Labai gražu wub.gif

Ačiū. Įdėjau ne tą schemą, kurią norėjau blush2.gif Šita schema irgi viena tarp favoričių smile.gif

Tarkim jei schema prasideda užmetimu, užmetimą ir darai, nereikia pirmos akies nukelti? blush2.gif Nesu mezgusi apvalaus rašto, tad kyla ne vienas klausimas blush2.gif
Ir lygines rašto akis megzt reikia geromis akimis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi_ @ 2011 04 07, 18:57)
4u.gif Ir pas mane baklazanas  biggrin.gif

Mano juoda tongue.gif
Atsakyti
na pagaliau pabaigiau savo sijona biggrin.gif .akivaizdziai su klaidom,bet tai pirmas mano blynas,nors ir pasviles blush2.gif .rodausi kas gavosi,tikiuosi nesimatys klaidu ant pasukneles.net nezinau ar isvis nesiosiu ta suknele,bet labai jau norejau jos.taigi labai savimi diziuojuosi. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2011 04 07, 20:39)
Mano juoda tongue.gif

mano žydra ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

norėčiau jungtis į jūsų temą, bet kol kas tik kaip info rinkėja, seilės varvintoja ir kvailų klausimų uždavinėtoja.... blush2.gif o kai išeisiu atostogų, tada jau bigsmile.gif bigsmile.gif

Pirmas kvailas klausimas - esu tokia, kaip čia pasakius, lengviau peršokt nei apeit, labai norėčiau ilgos suknios, tai patyrusių noriu paklaust - ar verta išvis pradėt, ar bent pusėtino vaizdo sulaukčiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 23:16)
na pagaliau pabaigiau savo sijona biggrin.gif .akivaizdziai su klaidom,bet tai pirmas mano blynas,nors ir pasviles blush2.gif .rodausi kas gavosi,tikiuosi nesimatys klaidu ant pasukneles.net nezinau ar isvis nesiosiu ta suknele,bet labai jau norejau jos.taigi labai savimi diziuojuosi. biggrin.gif
user posted image

Na,tu sparti thumbup.gif Saunuole,labai liuks 4u.gif Ir pas mane yra klaidu,bet prikises nosies niekas gi neziures biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitag: 08 balandžio 2011 - 06:23
QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 22:16)
na pagaliau pabaigiau savo sijona biggrin.gif .akivaizdziai su klaidom,bet tai pirmas mano blynas,nors ir pasviles blush2.gif .rodausi kas gavosi,tikiuosi nesimatys klaidu ant pasukneles.net nezinau ar isvis nesiosiu ta suknele,bet labai jau norejau jos.taigi labai savimi diziuojuosi. biggrin.gif
user posted image

tikrai nesimatys tu klaidu,buk rami
Atsakyti
Sveikos, o čia tai šauni tema 4u.gif Norėjau pabandyti visada, bet nedrįsdavau, nes čia man tamsus miškas doh.gif Pradėsiu megzti, bet žinoma ne nuo savęs, o lėlei blush2.gif Tik va perskaičiau temą, ir klausimėlis atsirado g.gif jūs pradžioje pirma mezgate kitu siūlu, po to jį nuardote, o kai jį nuardote? Ir kaip tada pradeda megzti aukštyn, jei pirmai mezgėte žemyn. Kabinate už šalia einančio siūlo, gaunasi akys peršokusios per puse akies? Aš taip įsivaizduoju. Kaip ten yra iš tikrųjų g.gif
Gal nepasirodysiu labai kvaila ax.gif Dėkinga iš anksto už paaiškinimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2011 04 08, 07:22)
Na,tu sparti thumbup.gif Saunuole,labai liuks  4u.gif Ir pas mane yra klaidu,bet  prikises nosies niekas gi neziures biggrin.gif



na ir as taip manu,kad niekas labai jau neziures.tik kaip toliau megzti g.gif ,koki rasta deti virsutiniai daliai,niekaip nenusprendziu.ar lygiu,ar pagal pagal sijono rasta ka nors komponuoti g.gif taip buvau susitelkusi i sijono mezgima,kad net negalvojau ka darysiu toliau biggrin.gif
Atsakyti