Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(onute33 @ 2011 04 04, 15:23)
nu ir vargsu as su ta suknele.niekas man nesigauna ax.gif akiu tai per daug,tai per mazai.pirma schema baigesi 316akiu,tai niekai neiseina prijungti antros,jau nebezinau ka datryt verysad.gif

Sveika.Na,as vakar sujungiau tas schemas.Gaunasi motyvas 36 akys pirmos schemos,o antros 12.Tai i ta pirma motyva telpa lygiai trys antri motyvai.Tik man atrodo,kad trumpoka ji bus,noresis ilgesnes..gal profesionales patartu kokiu rastu toliau reiketu megzt blush2.gif
Kalbu apie sita suknele
user posted image
Atsakyti
Dar vienas klausimukas.O pabaigus suknele kaip ja reikia isplaut,istampyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2011 04 07, 07:35)
Sveika.Na,as vakar sujungiau tas schemas.Gaunasi motyvas 36 akys pirmos schemos,o antros 12.Tai i ta pirma motyva telpa lygiai trys antri motyvai.Tik man atrodo,kad trumpoka ji bus,noresis ilgesnes..gal profesionales patartu kokiu rastu toliau reiketu megzt blush2.gif
Kalbu apie sita suknele
user posted image

na viskas jau gerai gavosi.kazkur buvau padarius kliurka.tai teko isardyti,bet dabar vaziuoju toliau.kas liecia ilgi,tai irgi yra abejoniu.ziuresiu kaip bus pabaigoje.iskalbsiu,isdziovinsiu ir tada pamatuosiu.jai truks ilgio,tai megsiu i virsu tada daugiau.nes foto rastas prasideda beveik po krutine,kas man nelabai patiko.pasmaukus sijona zemiau,rastas prasides nuo klubu.manau pavyks toks variantas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 07 balandžio 2011 - 09:09
QUOTE(jolitag @ 2011 04 07, 08:53)
Dar vienas klausimukas.O pabaigus suknele kaip ja reikia isplaut,istampyt g.gif


Aš skalbiau su šampūnu. Vos vos pagniaužai ir gerai. Paskui visą patiestą ir ištampytą išdžiovini ir eini maivytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 04 07, 11:55)
Aš skalbiau su šampūnu. Vos vos pagniaužai ir gerai. Paskui visą patiestą ir ištampytą išdžiovini ir eini maivytis smile.gif

aciukas 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į šių suknelių gerbėjų gretas. Šiuo metu atsirinkusi keletą schemų jas aiškinuosi, skaičiuoju kiek akių reikia uždėt (pirmoji suknelė bus skirta mažai damai). Kol kas oi kaip viskas sudėtingai atrodo smile.gif Ir bandysiu startuot kai nors kiek aiškiau pataps smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 04 07, 12:05)
Jungiuosi ir aš į šių suknelių gerbėjų gretas. Šiuo metu atsirinkusi keletą schemų jas aiškinuosi, skaičiuoju kiek akių reikia uždėt (pirmoji suknelė bus skirta mažai damai). Kol kas oi kaip viskas sudėtingai atrodo smile.gif Ir bandysiu startuot kai nors kiek aiškiau pataps smile.gif

sveika prisijungusi prie sukneliu gerbeju klubo 4u.gif tiesa labai cia ramu pastaruoju metu g.gif visos labai rimtai mezga ir nebeuzsuka cia verysad.gif tikuosi,kad kai kuri nors pabaigs,butinai pasigirs ir mums biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 11:04)
na viskas jau gerai gavosi.kazkur buvau padarius kliurka.tai teko isardyti,bet dabar vaziuoju toliau.kas liecia ilgi,tai irgi yra abejoniu.ziuresiu kaip bus pabaigoje.iskalbsiu,isdziovinsiu ir tada pamatuosiu.jai truks ilgio,tai megsiu i virsu tada daugiau.nes foto rastas prasideda beveik po krutine,kas man nelabai patiko.pasmaukus sijona zemiau,rastas prasides nuo klubu.manau pavyks toks variantas  biggrin.gif

kokio storio pas jus virbalai?
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 04 07, 10:55)
Aš skalbiau su šampūnu. Vos vos pagniaužai ir gerai. Paskui visą patiestą ir ištampytą išdžiovini ir eini maivytis smile.gif

o kaži jei plaut skalbimo mašinoj vilnos programa su kokiu Pervoliu? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2011 04 07, 12:52)
o kaži jei plaut skalbimo mašinoj vilnos programa su kokiu Pervoliu?  g.gif  blush2.gif

NEEEEEEEEEEEEEEEEE blink.gif ČIA ŽINOK LABAI GARSIAI RĖKIU cool.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 12:19)
sveika prisijungusi prie sukneliu gerbeju klubo  4u.gif tiesa labai cia ramu pastaruoju metu g.gif visos labai rimtai mezga ir nebeuzsuka cia verysad.gif tikuosi,kad kai kuri nors pabaigs,butinai pasigirs ir mums biggrin.gif

4u.gif Ačiū už priėmimą.
Surinkau į vieną vietą daug visokių schemų, prie progos sukelsiu į Picasa albumėlį ax.gif

QUOTE(Li @ 2011 04 07, 13:52)
o kaži jei plaut skalbimo mašinoj vilnos programa su kokiu Pervoliu?  g.gif  blush2.gif

Nerizikuočiau schmoll.gif

Kitam forume skaičiau, kad naują mezginį iš viso tik virš garų palaiko ir pakabina, kad išsitemptų. Ir viskas
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 07, 11:19)
sveika prisijungusi prie sukneliu gerbeju klubo  4u.gif tiesa labai cia ramu pastaruoju metu g.gif visos labai rimtai mezga ir nebeuzsuka cia verysad.gif tikuosi,kad kai kuri nors pabaigs,butinai pasigirs ir mums biggrin.gif

as jau pradejau ir tikiuosi ilgai netruksiu,kadangi mazai damai suknele smile.gif nors kadangi mezgu laisvu nuo jos metu,tai gali ir daugiau laiko uzimti,nes virbalai panele kaip magnetas traukia biggrin.gif

QUOTE(Tila @ 2011 04 07, 13:02)
4u.gif Ačiū už priėmimą.
Surinkau į vieną vietą daug visokių schemų, prie progos sukelsiu į Picasa albumėlį  ax.gif 

vakar kaip tik pagalvojau,kad visai saunu butu albumelis su mezgimo pradziamoksliu ir schemomis serveteliu.
Atsakyti