Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 03 31, 10:29)
Viskas bus gerai  mirksiukas.gif

nu jaigu taip sakot,vadinasi taip bus.siandien pradedu.gal iki rudenes iveiksiu biggrin.gif
Atsakyti
Ir dar klausymėlis: o mezgant moherinukes nereikia dėti siuliuko, kad taip neissitampytu...? g.gif

O visos tikriausiai jau pradėjusios megzti biggrin.gif O aš tai vis delsiu, kai tik pabaigsiu visus savo pradėtus mezginėlius... doh.gif , pulsiu prie suknelės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wavin: 01 balandžio 2011 - 06:47
QUOTE(wavin @ 2011 04 01, 07:44)
Ir dar klausymėlis: o mezgant moherinukes nereikia dėti siuliuko, kad taip neissitampytu...?  g.gif

O visos tikriausiai jau pradėjusios megzti  biggrin.gif  O aš tai vis delsiu, kai tik pabaigsiu visus savo pradėtus mezginėlius... doh.gif ,  pulsiu prie suknelės wub.gif

manau kad prikluaso nuo siulu.jai prastesnes kokybes gali ir isitempti.as nusipirkusi sulus prasimezgiau meginuka.iskalbiau ji, isdziovinau ir ivertinau kiek tempsis.galite ir jus taip padaryti pasirnkusi siuliukus.
ale tikrai taip rimtai visos megza,kad nebeuzsuka cia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 01, 09:14)
manau kad prikluaso nuo siulu.jai prastesnes kokybes gali ir isitempti.as nusipirkusi sulus prasimezgiau meginuka.iskalbiau ji, isdziovinau ir ivertinau kiek tempsis.galite ir jus taip padaryti pasirnkusi siuliukus.
ale tikrai taip rimtai visos megza,kad nebeuzsuka cia verysad.gif


tyla pries audra, po to kaip pasipils groziu vienu metu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 31, 12:29)
nu jaigu taip sakot,vadinasi taip bus.siandien pradedu.gal iki rudenes iveiksiu biggrin.gif

mezgiau as sia suknele.bet kai priejau prie tos schemos dalies kur dvigubas uzmetimas,isardziau viska.ir gerai padariau,nes buvau uzdejus 160 akiu,3.5 nr virbalais,tai buvo ziauriai plati.kadangi mano rastas laisvokas,tai supratau,kad dviguba uzmetima darant
gausis laaabai dideles skyles.o man negrazu taip.dabar bandysiu ta suknele kur irenairsavi aprasyma lietuviskai ikele.nes jau seniai esu atsispausdinus sia schema,tik nesiryzau pradet,kadangi uzsikerta man ta rusu kalba.LABAI ACIU IRENAIRSAVI,KAD ISVERTET RUSU KALBOS SIMBOLIU REIKSMES
Atsakyti
na ka gi,vakar baigiau dukrytei megzti serveteline suknele.gaila nemoku ikelt foto.o siaip visoms norincioms ir bijanciom pradeti,siulau imtis drasiai.daug klausimu issisprendzia tiesiog mezgant.kol nebuvau pradejus,as irgi turejau daug klaustuku,ir kaip pamatysiu kada eile baigiasi ir pan ir taip toliau.bet darant darba vskas savaime issisprendzia
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 02, 15:48)
mezgiau as sia suknele.bet kai priejau prie tos schemos dalies kur dvigubas uzmetimas,isardziau viska.ir gerai padariau,nes buvau uzdejus 160 akiu,3.5 nr virbalais,tai buvo ziauriai plati.kadangi mano rastas laisvokas,tai supratau,kad dviguba uzmetima darant
gausis laaabai dideles skyles.o man negrazu taip.dabar bandysiu  ta suknele kur irenairsavi aprasyma lietuviskai ikele.nes jau seniai esu atsispausdinus sia schema,tik nesiryzau pradet,kadangi uzsikerta man ta rusu kalba.LABAI ACIU IRENAIRSAVI,KAD ISVERTET RUSU KALBOS SIMBOLIU REIKSMES

o kur sitoj schemoj dvigubas uzmetimas blink.gif .vel turbut kazko nesupratau g.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 04 03, 11:16)
o kur sitoj schemoj dvigubas uzmetimas  blink.gif .vel turbut kazko nesupratau g.gif

jau radau biggrin.gif .atsiprasau.paziurejau tik i antra schema.
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2011 04 02, 16:48)
mezgiau as sia suknele.bet kai priejau prie tos schemos dalies kur dvigubas uzmetimas,isardziau viska.ir gerai padariau,nes buvau uzdejus 160 akiu,3.5 nr virbalais,tai buvo ziauriai plati.kadangi mano rastas laisvokas,tai supratau,kad dviguba uzmetima darant
gausis laaabai dideles skyles.o man negrazu taip.dabar bandysiu  ta suknele kur irenairsavi aprasyma lietuviskai ikele.nes jau seniai esu atsispausdinus sia schema,tik nesiryzau pradet,kadangi uzsikerta man ta rusu kalba.LABAI ACIU IRENAIRSAVI,KAD ISVERTET RUSU KALBOS SIMBOLIU REIKSMES

O kaip ta dviguba uzmetima ismezginet kitoje eileje?
Atsakyti
ačiū mergaitės už temutę thumbup.gif tiek daug naudingo info vienoje vietoje apie servetėlines, dabar turiu darbuko, bet baigus butinai kibsiu į vieną kokią paprastesnę, bus dukrytei pavasariui wub.gif
Atsakyti
nu ir vargsu as su ta suknele.niekas man nesigauna ax.gif akiu tai per daug,tai per mazai.pirma schema baigesi 316akiu,tai niekai neiseina prijungti antros,jau nebezinau ka datryt verysad.gif
Atsakyti
Sveikos. kokia šauni tema bigsmile.gif thumbup.gif jungiuosi ir aš, juolab prieš pora dienų pradėjau megzt mocherinukę. aišku kol mezgu nugarą ir priekį tai viskas kaip ir aišku, ale kai prieisiu prie sijono unsure.gif
turiu nusižiūrėjus vieną schemą. ale nežinau kaip aš ją įveiksiu. nu bet gal kaip nors bigsmile.gif
Atsakyti