Įkraunama...
Įkraunama...

"Servėtėlinės" mocherinės suknelės pradžiamokslis

Esu nunarpliojusi tokia mocherinuke:
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
va sita schema:
user posted image
mano leimens apimtis 76-78cm.toli grazu ne manekene biggrin.gif .todel nelabai zinau kiek cia tu akiu reiketu.foto ta mergaite nera drucke, bet kad raso tiek daug akiu deti.ko gero reikes pirma isigyti siuliukus ir prasimegzti gabaliuka,isimatuoti pagal savo gabaritus ir tik tada deti akis.kaip suprantu cia pradzioje vienas motyvas 11akiu.tai gal koki 110 akiu deti reiks.kaip manot?
Atsakyti
Mergaitės, o aš noriu kreiptis į jus su bėdele. Mano mergytė prakirpo skylę mocherinukėj. Gal visgi yra koks būdas ją pataisyti. Ar kuriai yra tekę taisyti tokią bėdelę ir ar iš vis įmanoma?
Atsakyti
ir dar vienas klausimas:jai pirmosis schemos motyvas baigiasi 36 akim, o antrosios prasideda 42 akim,kaip juos sujungti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo onute33: 28 kovo 2011 - 20:27
QUOTE(snaiga @ 2011 03 28, 14:59)
Mergaitės, o aš noriu kreiptis į jus su bėdele. Mano mergytė prakirpo skylę mocherinukėj. Gal visgi yra koks būdas ją pataisyti. Ar kuriai yra tekę taisyti tokią bėdelę ir ar iš vis įmanoma?

Na manau veiklos turesi, bet viskas imanoma mirksiukas.gif tos pacios spalvos siulo reikes arba priderink. Tada vaseliu atkurk jei isiro akis ir jas kruopsciai surinkusi susiuk. Jei ji banguota tai manau susiuvimas pasisleps tarp klosciu, o jei ne tada labai pasistenk kruopsciai sutvarkyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 28, 21:26)
ir dar vienas klausimas:jai pirmosis schemos motyvas baigiasi  36 akim, o antrosios prasideda 42 akim,kaip juos sujungti? g.gif


ikelk antraja schema, nes nematant nelebai aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 29, 09:50)
ikelk antraja schema, nes nematant nelebai aisku  smile.gif

ikeliu antra schemute:
user posted image
tai va.kaip jas abi sujungti,jai skiriasi vienos pabaigos, o kitos pradzios akiu akaicius? jaigu as desiu per puse maziau akiu nei aprasyme nurodyta, nebus tik puse saules kliosio?
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 30, 07:08)
ikeliu antra schemute:
user posted image
tai va.kaip jas abi sujungti,jai skiriasi vienos pabaigos, o kitos pradzios akiu akaicius? jaigu as desiu per puse maziau akiu nei aprasyme nurodyta, nebus tik puse saules kliosio?

labas 4u.gif antrojoj schemoj vienam rašto pakartojimui reikalingos 12 a. (3 kartus po 3 sumegsti,ir 3 ger.),tai sujungiant scemas į 1-osios schemos 1raportą 2-ąją schemą reikės kartoti 3 kartus 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snaiga @ 2011 03 28, 12:59)
Mergaitės, o aš noriu kreiptis į jus su bėdele. Mano mergytė prakirpo skylę mocherinukėj. Gal visgi yra koks būdas ją pataisyti. Ar kuriai yra tekę taisyti tokią bėdelę ir ar iš vis įmanoma?

Aš pati pirmą dieną buvau darbe užkabinus ir perplėšus (labai jau jos mėgsta visur kabinėtis,šitos mocherinukės doh.gif ),tai adata gražiai surinkau pasileidusias akis,jas "suraukiau" ir visai nesimato.Kada net neradau tos vietos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 30, 08:08)
ikeliu antra schemute:

tai va.kaip jas abi sujungti,jai skiriasi vienos pabaigos, o kitos pradzios akiu akaicius? jaigu as desiu per puse maziau akiu nei aprasyme nurodyta, nebus tik puse saules kliosio?


viskas cia gerai gaunasi: pirmoj schemoj motyva baigi 36 akimis, o antroj schemoj 12 akiu motyvui reikia, vadinasi vienam pirmos schemos motyvui "skirta" 3 antros schemos motyvai 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(onute33 @ 2011 03 28, 13:28)

kaip suprantu cia pradzioje vienas motyvas 11akiu.tai gal koki 110 akiu deti reiks.kaip manot?


atidziau paziurek: motyvo pradziai ne 11 akiu, o 12 akiu reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(A.Astike @ 2011 03 30, 09:44)
labas  4u.gif antrojoj schemoj vienam rašto pakartojimui reikalingos 12 a. (3 kartus po 3 sumegsti,ir 3 ger.),tai sujungiant scemas į 1-osios schemos 1raportą 2-ąją schemą reikės kartoti 3 kartus 4u.gif  4u.gif

aciu,supratau.nevisada is karto dasunta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(irenairsavi @ 2011 03 30, 15:27)
viskas cia gerai gaunasi: pirmoj schemoj motyva baigi 36 akimis, o antroj schemoj 12 akiu motyvui reikia, vadinasi vienam pirmos schemos motyvui "skirta" 3 antros schemos motyvai  4u.gif

Papildyta:
atidziau paziurek: motyvo pradziai ne 11 akiu, o 12 akiu reikia biggrin.gif


ale tikrai.nebemoku skaiciuoti biggrin.gif .
o kaip su tuo akiu uzdejimu.jaigu deti 120 akiu,nebus tik puse kiolso? gal ir dar maziau reikia,net nezinau.
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2011 03 30, 20:49)

o kaip su tuo akiu uzdejimu.jaigu deti 120 akiu,nebus tik puse kiolso? gal ir dar maziau reikia,net nezinau.

Viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti