Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Bastet @ 2011 03 23, 15:11)
gal kuri dėjote Palmarozų / citrinžolių imbierinių eterinio aliejaus (Cymbopogon martinii) į kremus? perskaičiau aprašymą, sugundė jis mane  bigsmile.gif

As palmroziu nusipirkau neseniai, bet dar nenaudojau. Pabandysiu - pranesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 23, 16:05)
tai gal tas cosgard - ekokonservantas tiktu?  g.gif  naticide bijociau, kad gali dirgint  g.gif

As cosgard is principo nenaudoju, tikiuosi ir nenaudosiu, nes jis sintetinis, nenaturalus ir sudetis nepati mieliausia..
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2011 03 23, 15:11)
gal kuri dėjote Palmarozų / citrinžolių imbierinių eterinio aliejaus (Cymbopogon martinii) į kremus? perskaičiau aprašymą, sugundė jis mane  bigsmile.gif



as dedu, skaiciau, kad jis turi stangrinanti poveiki.

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 23, 15:36)
As  cosgard is principo  nenaudoju,  tikiuosi ir nenaudosiu, nes jis sintetinis, nenaturalus ir sudetis nepati mieliausia..


rozmarinu co2 dar lieka...
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 22, 17:43)
kaip pasidarti nzn, bet manau kad is AZ Sitas ir sitas turetu  tikti ,  pati dar nebandziau, bet nu jau gal  kita menesi bandysiu .. labai noriu ax.gif

Parasyk kaip seksis, baisiai idomu smile.gif
Atsakyti
gal kam bus naudinga (tiems, kas neturi matavimo priemonių kaip aš biggrin.gif ):
Matavimo vienetai:
1/5 teaspoon (arbatinis šaukštelis) = 1 ml
1/4 teaspoon (arbatinis šaukštelis) = 1.25 ml
1/2 teaspoon (arbatinis šaukštelis) = 2.5 ml
1 teaspoon (arbatinis šaukštelis) = 5 ml
1 tablespoon (valgomasis šaukštas) = 15 ml
1 fluid ounce (skysčio uncija) = 30 ml
1/4 cup (puodelio/stiklinės) = 60 ml
1/3 cup (puodelio/stiklinės) = 80 ml
1/2 cup (puodelio/stiklinės) = 120 ml
2/3 cup (puodelio/stiklinės) = 160 ml
3/4 cup (puodelio/stiklinės) = 180 ml

Atsakyti
kaip manot, koks pats veiksmingiausias aliejus butu paakiams? kad ir rauksleles lygintu ar uzkirstu kelia ju atsiradimui? biggrin.gif nes siaip naudoju kremukus visam veidui, o dabar pagalvojau , kad butu gerai kazka atskirai grynai paakiams? ir gal dar kokie ea paakiams gera poveiki daro??
lauksiu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
galvoju gal visai neblogai paakiams butu toks misinukas: koks nors bazinis aliejus, kofermentas Q10, ir koks nors EA? ar neper anksti butu naudoti Q10 kai yra 23 metai? biggrin.gif KAIP manote?
Atsakyti
na, aš pati dar kofermento Q10 nenaudočiau (man 25 metai) ax.gif jaučiuosi dar per jauna tokiems. lotuliukas.gif paakiams tinka kofeinas, rašo, kad net padeda esant tamsiems ratilams po akimis. g.gif o iš eterinių aliejų paakiams kiek žinau tinka nerolio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 24, 11:13)
na, aš pati dar kofermento Q10 nenaudočiau (man 25 metai) ax.gif  jaučiuosi dar per jauna tokiems.  lotuliukas.gif paakiams tinka kofeinas, rašo, kad net padeda esant tamsiems ratilams po akimis.  g.gif o iš eterinių aliejų paakiams kiek žinau tinka nerolio.  mirksiukas.gif


hmm... na as jau po savo paakiais matau smulkiu rauksleliu, tai galvojau gal jau pameginti Q10 biggrin.gif na o kofeina tai as naudoju visam veidui, esu jo idejusi i viso veido krema:) o bazinis koks tinkamiausias paakiams? mastau apie argano, ersketroziu....?
Papildyta:
QUOTE(lapuaite @ 2011 03 24, 11:16)
hmm... na as jau po savo paakiais matau smulkiu rauksleliu, tai galvojau gal jau pameginti Q10 biggrin.gif na o kofeina tai as naudoju visam veidui, esu jo idejusi i viso veido krema:) o bazinis koks tinkamiausias paakiams? mastau apie argano, ersketroziu....?

beje paziurejau nerolio EA kaina, tai brangoka- 52 lt biggrin.gif
Atsakyti
Kiek dedat i kremuka kofeino?
Atsakyti
taip, nerolio ea tikrai brangus. rolleyes.gif kiek žinau dar paakiams tiktų rožmedžių ea. pastarasis pigesnis. ax.gif
o iš bazinių tavo paminėtieji tikrai tiktų. mirksiukas.gif
dariau savo tetai kremą su kofeinu, jo dėjau vieną oranžinį nubrauktą šaukštelį 50-čiai ml. kremo (kofeinas turi sudaryti 1-2 proc. viso gaminio masės) rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilita_A: 24 kovo 2011 - 11:34
QUOTE(lapuaite @ 2011 03 24, 10:21)
kaip manot, koks pats veiksmingiausias aliejus butu paakiams?

as tokia info radau 4u.gif cia is turbut daugelio turimo failiuko biggrin.gif aciu, kunigundai 4u.gif vakar biski nagrinejau ana faila, kai ka susigrupavau 4u.gif tai cia sukelta tik paakiam 4u.gif cituoju:
"Paakiams - avokadai + simondsijos."
"Su paakių raukšlėmis geriausiai kovoja Sandalmedžio, Pačiuli ir Miros eteriniai aliejai. Jie vadinami raukšlių regeneratoriais. Kaip bazė turėtų eiti kakavos aliejus ir jeigu spaudimas leidžia + kavos aliejus."
"Paakių kremas: Sviestmedžio aliejus + Avokado aliejus"
"turiu info apie odelę apie akis: Švelniausiai odai po akimis galima vartoti tik penkių rūšių aliejus: į 10 g simondsijų ar avokadų kosmetinio aliejaus įlašinti 1- 2 lašelius rožių, santalo, limeto, neroli ar ladano eterinio aliejaus. Galimas mišinys iš 2 - 3 aliejų, pavyzdžiui, rožių, limeto, ladano; arba ladano ir santalo. Jei veido oda sudribusi, apvytusi, po akimis karo maišai? Tiks daugiau aliejų - be minėtųjų, pankolis, mėta, muskato riešutas, mira.."
"O neroli ir bosvelijos ea yra iš tų aliejų, kurie padeda išlaikyti ląstelių atsinaujinimo tempus kaip jaunystėje"

kol kas tiek tongue.gif -dar neiveikiau to failo blush2.gif ne sir pati ten renkuos info, ka randu 4u.gif
QUOTE(lapuaite @ 2011 03 24, 11:18)

beje paziurejau nerolio EA kaina, tai brangoka- 52 lt biggrin.gif

ir cia 1 ml kaina tokia tongue.gif
Atsakyti