Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 18:50)
as tai tepu grynu kokosu arba sviestmedziu+vanduo+migdolu al

paprasta vandeni naudoji?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kuri bandėte į kremus dėti KN eliksyrus?
Žiūrinėju receptus, norisi pasigaminti kokį paprastutį nesunkų drekinamąjį kremuką (oda-mišri), bet visi receptai atrodo labai sudėtingi sad.gif arba reikalajuantys daug ingridientų sad.gif kažin, ar kas gautusi iš mano turimų ingridintų: arganų aliejųs, abrikosų kauliukų aliejus, simondsijų aliejus (aliejinei fazei), vandenukui - malikų, rugiagelių hidrolatas g.gif eterinį gal dar kokį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 22, 22:31)
paprasta vandeni naudoji?



distiliuota vandeni
Papildyta:
QUOTE(Bastet @ 2011 03 22, 22:38)
Sveikos  4u.gif
gal kuri bandėte į kremus dėti KN eliksyrus?
Žiūrinėju receptus, norisi pasigaminti kokį paprastutį nesunkų drekinamąjį kremuką (oda-mišri), bet visi receptai atrodo labai sudėtingi sad.gif arba reikalajuantys daug ingridientų sad.gif kažin, ar kas gautusi iš mano turimų ingridintų: arganų aliejųs, abrikosų kauliukų aliejus, simondsijų aliejus (aliejinei fazei), vandenukui - malikų, rugiagelių hidrolatas  g.gif eterinį gal dar kokį?  g.gif



manau kad tikrai gautus geras kremukas, tik dar reiktu emulsiklio, drekinimui glicerino, na ir koncervuojancio kazko.
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 21:41)
distiliuota vandeni
Papildyta:
manau kad tikrai gautus geras kremukas, tik dar reiktu emulsiklio, drekinimui glicerino, na ir koncervuojancio kazko.

ar skiriasi greiftų sėklų ekstrakto ir vitamino E konservacinės savybės? g.gif skaičiau, kad merginos ir abu vienu metu deda unsure.gif vajej, kaip nedrasu pirmasis eksperimentas, gaila, jei kokybiškus aliejus sugadinsiu unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 22 kovo 2011 - 20:51
QUOTE(Bastet @ 2011 03 22, 21:51)
ar skiriasi greiftų sėklų ekstrakto ir vitamino E konservacinės savybės?  g.gif skaičiau, kad merginos ir abu vienu metu deda  unsure.gif vajej, kaip nedrasu pirmasis eksperimentas, gaila, jei kokybiškus aliejus sugadinsiu  unsure.gif  doh.gif

Darykit labai nedaug , jeigu bijote...Gal koki svieta turite , pvz. taukmedzio, avokado , tada be emulsiklio neblogai issuksite. Vit E ne konservantas , labiau antioksidantas, o GSE - konservantas.( todel dedami abu). Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2011 03 22, 22:51)
vajej, kaip nedrasu pirmasis eksperimentas, gaila, jei kokybiškus aliejus sugadinsiu  unsure.gif  doh.gif

Darykit labai mažą kiekį ir iš pigesnių ingredientų, kad matytymėt kaip procesas vyksta smile.gif

Mano sąskaitoje kol kas tik 1 kremukas, keli mišinukai su aliejais, bet dariau pirmą kartą labai mažai ir irgi oj kaip nedrąsu buvo blush2.gif
Atsakyti
Mano pirmi trys kremukai suejo ant koju biggrin.gif viskas ateina per bandymus, gaminimus. Tik nereikia bijoti. Pradziai gal su pigesnem medziagom, pvz, vietoj hidroliato su distiliuotu vandenuku. Dabar jau ir nemazai pasiskaiciau, eksperimentuoju, vistiek pasitaiko visko, kad ir su tuo emulsiniu vasku is AZ nr 1. Seku temele, bet nebuvo uzsifiksave, o dabar netiketai uzskaiciau
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2011 03 22, 21:38)
Sveikos  4u.gif
gal kuri bandėte į kremus dėti KN eliksyrus?
Žiūrinėju receptus, norisi pasigaminti kokį paprastutį nesunkų drekinamąjį kremuką (oda-mišri), bet visi receptai atrodo labai sudėtingi sad.gif arba reikalajuantys daug ingridientų sad.gif kažin, ar kas gautusi iš mano turimų ingridintų: arganų aliejųs, abrikosų kauliukų aliejus, simondsijų aliejus (aliejinei fazei), vandenukui - malikų, rugiagelių hidrolatas  g.gif eterinį gal dar kokį?  g.gif

kaip supratau nori pasigaminti drėkinamąjį kremą veidui. tuomet tikrai reikės dar emulsiklio ax.gif 4u.gif manau tam reikalui minėti sviestai nelabai tiks - gausis labai jau riebus tas kremas, daugiau maitinamasis, žiemai, o ne drėkinamasis pavasariui wub.gif cool.gif ir nebijok, tikrai turi pavykti viskas. paskaitinėk, toms, kurioms atseit nepavyko (na kas gali blogiausia nutikti - tai atsiskirti aliejinė nuo vandeninės fazės), kuo puikiausiai paskui visą kremą pašildė ir dar kartą išplakė thumbup.gif taigi "nepavykusių" galų gale kaip ir nebuvo, kiek pamenu. svarbiausia pasirink emulsiklį, su kuriuo lengviausia dirbti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilita_A: 22 kovo 2011 - 21:41
QUOTE(Lliucija6 @ 2011 03 22, 13:50)
Sveiki,ilendu merginos pas jus paklausti su kuo jaunatvinius spuogus galetume isgydyti,senokai dukra kencia nuo ju,daug priemoniu isbandyta,bet deja...aciu


ant spuogelio vietiskai galima tepti arbatmedzio alieju. Sakoma, kad manukos aliejus dar stipriau veikia, ypac pulingus spuogus, tik nezinau ar jis is tu leidziamu tepti neskiedus (arbatmedi tai gryna drasiai ant spuogo galima tept), dar koki prausikli su gasulo moliu galima pasidaryt, ir venti per didelio odos nusausinimo, spiritiniu valikliu (vietoj toniko puikiai turetu tikti arbatmedzio, levandu, ramuneliu, pelargoniju hidrolatai). Galit ir prausiklio ar muiliuko su arbatmedziu pabandyt 4u.gif Paauglystes spuogai yra bjaurus tuom, kad daznai juos lemiai hormonai, o kol jie nesusirikiuos, tol gali bert (man paauglystej tik kontraceptines nuo ju padedavo, bet dabar apie jas turiu savo nuomone ir tikrai nesiulyciau). Isoriskai kuom galima padet, tai stengtis naudot sebumo issiskyrima reguliuojancias priemones, kad ir kremuka su kokiu cinku (gydo zaizdeles) pabandyt pasidaryt. As buvau pasidariusi kazkada toki makala su eteriniais aliejais, tai bent man ir draugei neblogai apgyde spuogelius

QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 22, 14:34)
Man sita parduotuvele dar tokia truputi neisbaigta ir netiksli. Pavyzdziui itarima kelia toks sviestmedzio apibudinimas kaip ,,salto spaudimo". Kiek zinau tai tik kaitinant isgaunamas sis sviestas, ar klystu.


drinks_cheers.gif

QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 14:47)
O gal galit plačiau apie jūsų prausiklio gamybą? Kaip suprantu molį skiedėt  vandeniu ir paskui pylėt aliejukus? O jei nedėjot konservantų, tai kur tuomet laikėt (ar vonioj ar šaldytuve), kad net dvi savaites stovėjo be jų ir su vandeniu..  g.gif
Aš turiu žaliojo molio, bet irgi manau akd pavyktų kokį prausiklį paisgamint, nes iki šiol tai tik kaukes veidui su juo darydavau  thumbup.gif


pabandykit palominos bloge paskaityt, yra receptukas idetas smile.gif as buvau pasidarius toki prausikli, tai su vyru kartu sunaudojom mikliai, tai net ir nemasciau apie konservantus. Bet jei bijot, dekit GSE ir menesiuka stoves mirksiukas.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 16:02)
o kas darot namie prausikliusa ar sampunus, kur gaunat riebalinio sluoksnio atstatytojo? Aromanatural ziuriu kad ilgai jau neturi.
Gal dar kazkaip galima putojancia baze pasigaminti nenaudojant sampuno bazes ir riebalinio sluoksnio atstatytojo?
Kazkur skaiciau kad pavirti reikia muilo riesutus, ar as jau sapnavau nebepamenu  ax.gif


dar variantas naturalus muilas, kastilijos pvz smile.gif tik paskui reiktu ar kondicionieriaus ar kokiu parugstintu vandeniu perliet kad labiau blizgetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 22, 23:09)
pabandykit palominos bloge paskaityt, yra receptukas idetas smile.gif as buvau pasidarius toki prausikli, tai su vyru kartu sunaudojom mikliai, tai net ir nemasciau apie konservantus. Bet jei bijot, dekit GSE ir menesiuka stoves  mirksiukas.gif

Oi ne, GSE netinkamas kaip konservantas rasulo prausikliui i kuri vanduo ieina.. Man neatlaike net savaites.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 13:20)
aciu. Einu gaminti, si vakar isbandysiu  rolleyes.gif

na va kelias dienas nebuvau uzsukusi i tema, ir praleidau doh.gif cia mano receptukas su plytele, bet jis tinka arba su N1 emulsikliu is AZ, arba su kvieciu vasku. Su biciu vasku tikrai nesigaus, nes tepant ant dregnos odos nesigaus pienelio. Su kokiu BTMS dar nebandziau, tai negaliu pasakyti 4u.gif O uzsaldau mazose formelese bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 23, 01:07)
Oi ne, GSE netinkamas kaip konservantas rasulo prausikliui i kuri vanduo ieina.. Man neatlaike net savaites..  biggrin.gif

man ir neatlaike smile.gif
Atsakyti