Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 14:55)
Ten to muilo sudėtyje rašo: Sudėtis: ekologiškas taukmedžio sviestas,  kokosų  lukšto pelenai, kokosų aliejus,  vanduo, nimbamedžio aliejus..
Iš tikrųjų kaip nusiprikua, tai sudėty nebuvo jokio kokoso aliejaus, nes ant originalios etiketės skaičiau, tai pasijaučiau apgauta  verysad.gif
Ir taip buvau kažkur forumuose čia skaičius, akd putoja ir skystas muilas labai gerai, bet man jis nė kiek neputoja, grynas vandenėlis, tai jaučiu nusiprikau nekokios kokybės produktą sad.gif Jei putotų gal ir praustų kitaip  doh.gif


Manau neputoja del to, kad neieina kokosu aliejus, nes butent kokosu aliejus muile duoda putojima, bei stipru prausima (ta prasme, gerai pasalina nesvarumus), kita vertus muilas be kokosu aliejaus turetu but svelnesnis ir tinkamesnis veidui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 22 kovo 2011 - 16:02
o kas darot namie prausikliusa ar sampunus, kur gaunat riebalinio sluoksnio atstatytojo? Aromanatural ziuriu kad ilgai jau neturi.
Gal dar kazkaip galima putojancia baze pasigaminti nenaudojant sampuno bazes ir riebalinio sluoksnio atstatytojo?
Kazkur skaiciau kad pavirti reikia muilo riesutus, ar as jau sapnavau nebepamenu ax.gif
Atsakyti
Galima is muilo riesutu, bet irgi neturiu issisaugojus jokiu receptu. Laukiu vasaros, tada bandysiu darytis sampuna is vaistinio putoklio, jei dar rasiu kaime.

Beje pasidariau katik sokoladini lupu balzama, labai skanus ir saunus gavosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 22 kovo 2011 - 16:23
o kaip sitas:

http://www.love-eco....products_id=114
jam neraso kad reikia to riebalu atstatytojo?
Atsakyti
Gal kuri zinot kaip pasidaryti vonios putas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 03 22, 17:38)
Gal kuri zinot kaip pasidaryti vonios putas?  smile.gif

kaip pasidarti nzn, bet manau kad is AZ Sitas ir sitas turetu tikti , pati dar nebandziau, bet nu jau gal kita menesi bandysiu .. labai noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 22, 15:28)
riebokas, bet porą minučių pasimasažavus ir patrynus rankas, man puikiai susigėrė.
Šiandien bandysiu po baseino, žiūrėsim kaip suveiks. Nes labai jau man chloras išsausina odą.

O proporcijų tai tikrai neklauskit, aš iš akies dedu viską, nes neturiu nei svarstyklių, nei tiek daug priemonių, kad galėčiau super duper kažką gamintis.
Tiesiog dėjau sezamų, kokosų, dygminų, argano, palmių  aliejaus, kakavos ir taukmedžio sviesto, migdolų vaško, vitamino e, mėtų vandens (arbatos, vadinkit kaip norit) ir EA įlašinau.

Man rankoms ir šiaip visam kūnui (tik ne veidui) reikia riebesnio kremo, tai man šitas kaip tik:)

Lauksim naujienu po baseino, nes pas mane ir oda labai sausa buna po jo.
Dar labai noriu paklausti ka gaminat vaikams mano maziukui tik 2 metukai
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 22, 19:37)
Lauksim naujienu po baseino, nes pas mane ir oda labai sausa buna po jo.
Dar labai noriu paklausti ka gaminat vaikams mano maziukui tik 2 metukai



as tai tepu grynu kokosu arba sviestmedziu+vanduo+migdolu al
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 18:02)
o kas darot namie prausikliusa ar sampunus, kur gaunat riebalinio sluoksnio atstatytojo? Aromanatural ziuriu kad ilgai jau neturi.

Monika sakė bus šiomis dienomis, siunta užstrigo.

O apie muilo riešutus plačiai rašo ČIA
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 22, 19:58)
Monika sakė bus šiomis dienomis, siunta užstrigo.

O apie muilo riešutus plačiai rašo ČIA



geros naujienos lauksim aromanatural prekiu.
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif turiu as toki klausimuka.....
kuom galeciau patepliot kojas, jos pas mane tokios, kaip as sakau "zasies oda" turi.? biggrin.gif manau jus tikrai kazka patarsit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ogvi @ 2011 03 22, 18:21)
sveikos merginos 4u.gif  turiu as toki klausimuka.....
kuom galeciau patepliot kojas, jos pas mane tokios, kaip as sakau  "zasies oda" turi.? biggrin.gif manau jus tikrai kazka patarsit. 4u.gif


o internete informacijos neieskojote? Cia kazin ar kas patars ka nors, nebent pats yra susidures. As radau tokios info :
Šį odos negalavimą, medikų vadinamą folikuline hiperkeratoze, lemia sulėtėjęs epitelio atsinaujinimo procesas. Tai gali būti susiję su paveldimumu, vitamino A arba B stygiumi, pakitusiu hormonų santykiu, sutrikusia medžiagų apykaita. Šios problemos galima atsikratyti sudėtingomis kosmetinėmis procedūromis. Prevencija? Nesušalti, kuo dažniau mirkti druskų, vaistažolių, avižinių dribsnių vonioje, lepinti odą minkštinamaisiais šveitikliais, laikytis dietos toksinams šalinti, gausiai drėkinti ir maitinti odą. Žinoma, žuvų taukai ir vitamino E kapsulės labai praverstų.
Bandykite sveisti oda sveitikliais, minkstinti. Net nzn ka patarti. Gal atsiras zinanciu g.gif

jei tai susije su suletejusiu epitelio atsinaujinimu, tai gal isbandykite aliejus, skatinancius odos regeneracija : tamanu, argano, avieciu seklu, saltalankio, agurkliu ir kt. aliejai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 22 kovo 2011 - 18:47