Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 15:16)
neatsimenu kuri is mergaiciu buvo ikelus si recepta:
Plyteles veidui valyti
2.5ml sviestmedzio (nepakeiciamas)
1ml kokoso (nepak.)
3,5ml kakavos sviestas (nepak.)
2.5ml emulsiklio N1 Nr.1 emulsini is AZ
0,5ml jojoba arba kokio kito skysto

viska istirpinti, ir i saldytuva kuriam laikui, o paskui tiesiog vonioje laikyti.
Bandziau daryti su kitais aliejais, bet sis receptas man labiausiai patiko. Plytele galima ir makiaza nuvalyti

tai man klausimas ar saldo formelese, ar supjausto paskui susalusi plytelemis. Ar vietoj emulsiklio galiu deti vaska, nes neturiu emulsiklio sad.gif?

Atsiprasau uz klausyma, o kam dar galima naudoti sia plytele smile.gif
Nepykit as tik pradedu gaminti kremukus
Atsakyti
QUOTE(Sanrum @ 2011 03 22, 13:58)
As pati gal jau puse metu veida plaunu su juoduoju afrikiniu muilu. Jis labai gerai odai, gerai gydo odos problemas, akne spuogus. Seniau vis atsirasdavo spuogu nuolat, dabar pastebejau, kad veidas labai pagrazejes. O jeigu koks spuogiukas iskyla, tai tas muiliukas man gerai ji nudziovina, greitai uzgyja.
Pirkau Ekogijoj



Aš prieš mėnesį įsigijau skystą juodajį muilą, bet tikėjausi kitokio.. Kažkoks vandenėlis, neputoja nė kiek, dėl to dar neįkertu ar tikrai jis veidą gerai nuplauna, nes tik veidui ir naudoju, nes po jo lieka tokia oda kaip guminė, nelabai moku išsireikšt, nu ar kaip vaškinė panašiau, žodžiu idomiai... tai vis dar nesuprantu jo poveikio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 22, 15:14)
Noriu paklausti ar neriebus gavosi tavo sviestukas ir gal gali parasyti proporcijas, kiekius, labai noriu pabandyti.
As pirkau mango sviesta is Aromanutural, tai jis visiskai jokio kvapo neturi


riebokas, bet porą minučių pasimasažavus ir patrynus rankas, man puikiai susigėrė.
Šiandien bandysiu po baseino, žiūrėsim kaip suveiks. Nes labai jau man chloras išsausina odą.

O proporcijų tai tikrai neklauskit, aš iš akies dedu viską, nes neturiu nei svarstyklių, nei tiek daug priemonių, kad galėčiau super duper kažką gamintis.
Tiesiog dėjau sezamų, kokosų, dygminų, argano, palmių aliejaus, kakavos ir taukmedžio sviesto, migdolų vaško, vitamino e, mėtų vandens (arbatos, vadinkit kaip norit) ir EA įlašinau.

Man rankoms ir šiaip visam kūnui (tik ne veidui) reikia riebesnio kremo, tai man šitas kaip tik:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta_pasta_prakasta: 22 kovo 2011 - 14:28
QUOTE(Palomina @ 2011 03 21, 20:20)
ikisau nosi paziuret.. ALIEJAI RAFINUOTI  doh.gif


Man sita parduotuvele dar tokia truputi neisbaigta ir netiksli. Pavyzdziui itarima kelia toks sviestmedzio apibudinimas kaip ,,salto spaudimo". Kiek zinau tai tik kaitinant isgaunamas sis sviestas, ar klystu.

QUOTE(Lliucija6 @ 2011 03 22, 13:50)
Sveiki,ilendu merginos pas jus paklausti su kuo jaunatvinius spuogus galetume isgydyti,senokai dukra kencia nuo ju,daug priemoniu isbandyta,bet deja...aciu


As jau ne paaugle, bet labai gerai oda isvalo rasulo molio prausiklis, i ji dar galima ipilti kokio aliejaus ir EA. As pilu simonsiju alieju ir rozmarinu EA. Nezinau ar del rozmarinu EA ar del ko, bet labai ilgai isstovejo nesugedesman tas prausiklis, bent dvi savaites tai tikrai, gal ir daugiau butu stovejes bet sunaudojau. Deja paauglystej niekas stebuklu nepadaro, nes hormonai kalti doh.gif, man spuogai apnyko tik 19 metu, kai KT pradejau gert. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 22 kovo 2011 - 14:37
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 14:23)
Aš prieš mėnesį įsigijau skystą juodajį muilą, bet tikėjausi kitokio.. Kažkoks vandenėlis, neputoja nė kiek,

idomus, kur pirkai? mano tai labai graziai putoja -tik kad nepatinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 22, 15:16)
neatsimenu kuri is mergaiciu buvo ikelus si recepta:
Plyteles veidui valyti
2.5ml sviestmedzio (nepakeiciamas)
1ml kokoso (nepak.)
3,5ml kakavos sviestas (nepak.)
2.5ml emulsiklio N1 Nr.1 emulsini is AZ
0,5ml jojoba arba kokio kito skysto

viska istirpinti, ir i saldytuva kuriam laikui, o paskui tiesiog vonioje laikyti.
Bandziau daryti su kitais aliejais, bet sis receptas man labiausiai patiko. Plytele galima ir makiaza nuvalyti

tai man klausimas ar saldo formelese, ar supjausto paskui susalusi plytelemis. Ar vietoj emulsiklio galiu deti vaska, nes neturiu emulsiklio sad.gif?

as supyliau i leduku formeles. Gali det irvaska. Tik cia su butent tuo emulsiniu is AZ buvo isspresta problema kur ji kist, nes kremams jis netiko.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 22, 14:34)
As jau ne paaugle, bet labai gerai oda isvalo rasulo molio prausiklis, i ji dar galima ipilti kokio aliejaus ir EA. As pilu simonsiju alieju ir rozmarinu EA. Nezinau ar del rozmarinu EA ar del ko, bet labai ilgai isstovejo nesugedesman tas prausiklis, bent dvi savaites tai tikrai, gal ir daugiau butu stovejes bet sunaudojau.


O gal galit plačiau apie jūsų prausiklio gamybą? Kaip suprantu molį skiedėt vandeniu ir paskui pylėt aliejukus? O jei nedėjot konservantų, tai kur tuomet laikėt (ar vonioj ar šaldytuve), kad net dvi savaites stovėjo be jų ir su vandeniu.. g.gif
Aš turiu žaliojo molio, bet irgi manau akd pavyktų kokį prausiklį paisgamint, nes iki šiol tai tik kaukes veidui su juo darydavau thumbup.gif
Atsakyti
Rasulo moli atskiedziau vandeniu (skiedziau virintu, bet geriausia butu distiliuotas), tada ipyliau alieju ir EA. Konsistensija pasidariau tokia kad butu patogu naudot. Laikiau saldytuve, stovejo taip ilgai gal ir del to, kad laikiau indelyje su dozatorium, tai maziau su oru kontaktavo.
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 03 22, 14:42)
idomus, kur pirkai? mano tai labai graziai putoja -tik kad nepatinka unsure.gif


Pirkau Bionaturoj, va: http://www.bionatura...umi-200-ml.html
bet daugiau niekad is ten nieko sakiau nepirksiu, nes labai nepatiko...Ten to muilo sudėtyje rašo: Sudėtis: ekologiškas taukmedžio sviestas, kokosų lukšto pelenai, kokosų aliejus, vanduo, nimbamedžio aliejus..
Iš tikrųjų kaip nusiprikua, tai sudėty nebuvo jokio kokoso aliejaus, nes ant originalios etiketės skaičiau, tai pasijaučiau apgauta verysad.gif
Ir taip buvau kažkur forumuose čia skaičius, akd putoja ir skystas muilas labai gerai, bet man jis nė kiek neputoja, grynas vandenėlis, tai jaučiu nusiprikau nekokios kokybės produktą sad.gif Jei putotų gal ir praustų kitaip doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 22, 14:52)
Rasulo moli atskiedziau vandeniu (skiedziau virintu, bet geriausia butu distiliuotas), tada ipyliau alieju ir EA. Konsistensija pasidariau tokia kad butu patogu naudot. Laikiau saldytuve, stovejo taip ilgai gal ir del to, kad laikiau indelyje su dozatorium, tai maziau su oru kontaktavo.


Ačiū, turbūt reiks pasidaryt su mano tuo žaliu moliu, nes Rasulo dar neturiu, bet planuoju nusipirkt... Turbūt bus geriau, nei mano skystas afrikinis juodas muilas verysad.gif ir dar daug daug pigiau...
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 22, 15:44)
as supyliau i leduku formeles. Gali det  irvaska. Tik cia su butent  tuo emulsiniu  is AZ buvo  isspresta problema kur ji kist, nes kremams jis netiko.

O kodėl netinkamas tas emulsinis vaskas???
Seip as irgi su juo nelabai sutariu, kremukuose atsiskirineja aliejine dalis. Galvojau kad ka blogai darau. Geriau pirkti iš AZ NR 2???? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 22, 16:44)
as supyliau i leduku formeles. Gali det  irvaska. Tik cia su butent  tuo emulsiniu  is AZ buvo  isspresta problema kur ji kist, nes kremams jis netiko.



aciu. Einu gaminti, si vakar isbandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 03 22, 16:11)
O kodėl netinkamas tas emulsinis vaskas???
Seip as irgi su juo nelabai sutariu, kremukuose atsiskirineja aliejine dalis. Galvojau kad ka blogai darau. Geriau pirkti iš AZ NR 2???? g.gif


Jei konkreciai cia Nr. 1 emulsiklis, man jis keliskartus nesujunge viso vandens ir buvo skystas gaminys, kaip grietinele. Alioniukui irgi. O emulsiklio dejau daugiau nei norma. Su Nr. 2 ir Nr. 3 viskas gerai. Tik dar iki galo neatkapsciau, bet itariu, kad Nr3 ir GSE sunkiai bendrauja, kartais sutraukia. Kolkas itariu butent ta emulsikli .. Bet su sluotele gerai perplaku ir buna viskas ok, bent kolkas.
Atsakyti