Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 14:10)
o, labai ačiū. Čia iš SM? gal nereiks tiek skaityt...  rolleyes.gif
veikiausiai, gal bus ir iš kitur, dar nebuvau prisėdus pasiskaityti, susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
Gal kas gamina nuo saulės kremukus su cinko oksidu? Labai norėčiau receptuko ir kiek laiko galioja tokie kremukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa @ 2011 04 10, 14:15)
Ar galit atsakyti, gaminant kremą, pantenolį b5 reikia dėti į vandens fazę ar aliejinę fazę?
Ačiū


As ji lasinu i jau paruosta ir atvesusi krema, galima ir i vandens faze, kiek skaiciau.

QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 15:10)
šito nežinojau  blink.gif  aš tepliojuosi veidą argano aliejum ir buvau grdėjus, kad reikia ant drėgnos odos, bet tepdavau kaip papuola... ir vienu metu pasidarė laaabai negraži oda - sausa, kaklas kaip prismaugtas  biggrin.gif  o aš dėl to tepiau dar daugiau ir maniau, kad čia mergaitė, plaukiojanti viduj visą grožį atėmė  biggrin.gif  bet susitvarkė per laiką, tikriausiai dėl to, kad vis tik pradėjau ant drėgno veido tept.. o aš to ir nesusiejau...
bet vaikams masažą darant neišsausės oda?


Aliejus maitina, minkstina oda. Bet jei odai reikia dregmes, tai aliejus juk ne dregme... Dregme yra vanduo smile.gif Butent todel geriau yra kremas - jis turi ir aliejaus, ir vandens 4u.gif Arba bent jau tepti alieju ant dregnos odos... smile.gif
Atsakyti
Kaip nėštukės ginasi nuo uodų? Teko skaityti, kad šiaip efektyviai padeda gvazdikėlių, citronelų, kedro ea, tačiau laukiantis jų nepatariama naudoti...
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 11:52)
Sugalvojau, kad galiu apsiimti organizuoti traukinuką iš Naturally Thinking. Siuntimas 10 svarų, jeigu mūsų 10 bus, tai kapeikas kainuos biggrin.gif Užsakinėčiau po savaitės, tai pasimąstykit, apžiūrėkit ir man parašykit esalciuke@yahoo.com
Vilnius, jeigu nesunkus užsakymas galėčiau kelioms į Kauną parvežti, bet turėkit omeny, kad su visuomeniniu transportu važiuoju  ax.gif


Oi, kaip dėkui 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šiandien pat atsiųsiu savo krepšelį. Šiaip aš iš kauno, bet jei bus labai daug kauniečių, galiu paprašyt, kad sesė Vilniuj paimtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 09, 18:56)
Dievulis man geros odos pagailėjo. Mano mama turi nuostabią, jos niekad nebėrė, tad niekaip nesuprasdavo mano spuogų  blush2.gif , o ir atrodo 10 metų jaunesnė, nes raukšlių beveik neturi, tai dėl senėjimo džiaugiuos, kad gal ir man pasiseks smile.gif O aš į tėtę, išsiplėtę poros, riebi, beria. Nesmagiai jausdavaus prie SB, nes jo oda labai graži, ir paauglystėj neberdavo. Įsisukus į SM, labai daug sužinojau apie odą, teisingą priežiūrą, kosmetiką. Kantriai prižiūriu ir situacija tikrai pasidarė valdoma, pamilau savo odą smile.gif Planavau kada įdėti savo foto, kaip buvau nuberta, ir kaip pasikeitė, bet nukeliu dar tolimesniems laikams, nes atšils oras, ir situacija vėl gali blogėti. Dabar drąsiai nesipudruoju, tik su ružu ar bronzantu perbraukiu, pasitepu su įdegio kremu ir į trasą smile.gif
Ačiū Jums už komplimentą, nes tikrai pirmą kartą gyvenime tokį išgirdau smile.gif Vadinasi mano pastangos nenuėjo perniek smile.gif



Kaip smagu kad savos gamybos kremukai isgelbejo odyte. O gal galit parasyti kokios sudeties kremukus naudojat dazniausiai.
Atsakyti
Labas visoms bye1.gif noriu siokios tokios konsultacijos del romaniskuju ramuneliu. ar galima ju hidrolata naudoti na "TOS" vieteles smile.gif apiplovimams? raso, kad turi priesuzdegimini poveiki, ramina ir t.t. ir kaip geriausia ji naudoti? noreciau naudoti vietoj intymios higienos prausiklio. ar yra kokiu receptu, budu ir t.t.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2011 04 10, 19:03)
Labas visoms  bye1.gif noriu siokios tokios konsultacijos del romaniskuju ramuneliu. ar galima ju hidrolata naudoti na "TOS" vieteles  smile.gif apiplovimams? raso, kad turi priesuzdegimini poveiki, ramina ir t.t. ir kaip geriausia ji naudoti? noreciau naudoti vietoj intymios higienos prausiklio. ar yra kokiu receptu, budu ir t.t.?  4u.gif

na cia My Webpage smile.gif
as pasipurskioju su roziu vandeniu.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meshkute3: 10 balandžio 2011 - 18:27
QUOTE(SaDa @ 2011 04 10, 18:27)
Kaip smagu kad savos gamybos kremukai isgelbejo odyte. O gal galit parasyti kokios sudeties kremukus naudojat dazniausiai.

Na, net nežinau kiek ta sudėtis jų ypatinga. Jau senokai negaminau sau kremo, o per tą laiką geresnių priedų nusipirkau, kitą savaitgalį bandysiu. Paskutinį kremą turėjau su sezamų, erškėtrožių, jojobos, avokadų aliejais, rožių ir ylang ylang hidrolatais, morkų, ylang ylang, pelargonijų ea, AHA rūgštimi, aloe miltelių koncentratu, perlamutro ir gintaro miltelių žiupsneliu ir BTMS išbandžiau kaip emulsiklį. Bet jau senokai jo nenaudoju.
Kitas – įdegio, proporcijas ėmiau Palominos to gerojo su AHA smile.gif Tekstūra nuostabi, gelinė, o kremas labai lengvas. Sezamų, jojobos, erškėtuogių aliejai, morkų fitolis, pipirmėtės hidrolatas, DHA, aloe, morkų ir bazilikų ea. Čia iš atminties maždaug surašiau.
Bet dar su kremu kaitalioju jazminų eliksyrą, čampakų pomadą, tamanus.. O vakarais tik 2-3 kartus į savaitę pasiteplioju.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 20:44)
Na, net nežinau kiek ta sudėtis jų ypatinga. Jau senokai negaminau sau kremo, o per tą laiką geresnių priedų nusipirkau, kitą savaitgalį bandysiu. Paskutinį kremą turėjau su sezamų, erškėtrožių, jojobos, avokadų aliejais, rožių ir ylang ylang hidrolatais, morkų, ylang ylang, pelargonijų ea, AHA rūgštimi, aloe miltelių koncentratu, perlamutro ir gintaro miltelių žiupsneliu ir BTMS išbandžiau kaip emulsiklį. Bet jau senokai jo nenaudoju.
Kitas – įdegio, proporcijas ėmiau Palominos to gerojo su AHA smile.gif Tekstūra nuostabi, gelinė, o kremas labai lengvas. Sezamų, jojobos, erškėtuogių aliejai, morkų fitolis, pipirmėtės hidrolatas, DHA, aloe, morkų ir bazilikų ea. Čia iš atminties maždaug surašiau.
Bet dar su kremu kaitalioju jazminų eliksyrą, čampakų pomadą, tamanus.. O vakarais tik 2-3 kartus į savaitę pasiteplioju.


Na jo visko cia nemazai isbandzius. O kas cia tas jazminu eliksyras g.gif negirdejau dar, o tamanus vienus issitepi?
Atsakyti
o kiek laiko galima laikyti namuose pagaminta krema? ACIU 4u.gif
Atsakyti
Kaip manot, ar šita simondsijų aliejus su 5 proc. nerolio ea vertas dėmesio?
Atsakyti