Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Ar galit atsakyti, gaminant kremą, pantenolį b5 reikia dėti į vandens fazę ar aliejinę fazę?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 11:52)
Sugalvojau, kad galiu apsiimti organizuoti traukinuką iš Naturally Thinking. Siuntimas 10 svarų, jeigu mūsų 10 bus, tai kapeikas kainuos biggrin.gif Užsakinėčiau po savaitės, tai pasimąstykit, apžiūrėkit ir man parašykit esalciuke@yahoo.com
Vilnius, jeigu nesunkus užsakymas galėčiau kelioms į Kauną parvežti, bet turėkit omeny, kad su visuomeniniu transportu važiuoju  ax.gif

Super! thumbup.gif atsiusiu savo norus.
O tau siuntima tik 10 sv. rodo? g.gif nes man 15 sv. rodo (jei nedaug prekiu - tai 7.5 sv), o perkant uz 350 sv. - siuntimas nemokamas. Tai jei 10 merginu kooperuosis, gal nemokama siuntima surinksim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alfa @ 2011 04 10, 13:15)
Ar galit atsakyti, gaminant kremą, pantenolį b5 reikia dėti į vandens fazę ar aliejinę fazę?
Ačiū

į vandens fazę
Atsakyti
Ačiū Etama.
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 09:28)
2. galvoju, susipirksiu viską vienam puslapyje, pasirinkau http://www.love-eco.lt/index.php. Kiek skaitinėjau, lygtais šitoj geras kainos ir kokybės santykis, taip?
3. Man reikalingas tik aliejus masažams naujam leliukui (pirmam naudojau Weledos aliejų)


2. Man patinka L-E, bet AN didesne tikimybe, kad viska vienoj vietoj ir vienu metu gausi wink.gif
3. Kudikiukui man smagiausi tai migdolai, avokadai ir sviestmedis, arba visi kartu, arba po viena atskirai, kaip patogiau wink.gif

QUOTE(zydrem @ 2011 04 10, 10:47)
na tikrai flos labai graziai atrodot nors ir viena akim maciau 4u.gif ir labai aciu uz pomoda 4u.gif

Ka jus cia per mytus darot Flos odai apziureti ? hihihi.gif
QUOTE(Etama @ 2011 04 10, 12:02)
Pasikonsultavau su šeima, pasirodo praktiškai tamanai tikrai stingsta, tik žemesnėj temp. nei kokosai. Galvojau, kad pas mane kamb. vėsu, bet pas jus reiškia dar vėsiau biggrin.gif
Matyt nosiai specifinis kvapas ir tiek, ne gėlelėm tamanai kvepia vis tik:)
Kuronė nuo ryto, paragavau su kava biggrin.gif nesakyčiau, kad labai kartūs, bet su išankstiniu nusistamyu, toks prieskonis gal ir jaučias smile.gif

kaip ir sakiau stingimas galvos nesuka, bet manau, kad ir su tuo kvapu lyg ir gerai tada smile.gif aciu uz diskusija ir ekspermentus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 10 balandžio 2011 - 12:37
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 13:35)
kaip  ir sakiau stingimas galvos nesuka, bet manau, kad ir su tuo kvapu lyg  ir gerai tada smile.gif aciu  uz diskusija ir ekspermentus wink.gif

drinks_cheers.gif ir aš naujieną sužinojau biggrin.gif

alfa, drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 10 balandžio 2011 - 12:39
Dėkoju visoms už visus atsakymus 4u.gif tai kol kas skaitysiu internete ir SM , o šiaip reiks paieškot ir knygos.

QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 10:34)
4. Į šampūno bazęiš AN nereikia labai jau daug pribumbasų lašinti, tik reiktų atskiesti vandeniu, įdėti riebalinio audinio atstatytojo ir jau pagal galimybes kitų pribumbasų. Tikrai neskamba sudėtingai wink.gif
5. Man veidui labai patinka rasulo molis smile.gif
6. Distiliuotą perku maximose, senukuose, paprasti plastikiniai buteliai. Būna prie prekių automobiliams.

4. kol kas atrodo sudėtingai smile.gif
5. Reikės paieškot receptų mirksiukas.gif
6. Taip ir maniau, kad prie prekų automobiliams smile.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 10, 10:54)
1. <...> labai daug padejo AZ, tiesa, skaitant per google verteja buvo nepatogu, bet imanoma  biggrin.gif 
3. Aliejus yra gerai, bet vien tik aliejus sausina oda, teplioti ji ant dregnos odos daug kam nepatogu - cia kaip kam... Kodel negalvoji apie kremu gaminima? Tai tikrai nera taip sudetinga, kaip atrodo (keleta kartu susimoviau darydama alieju misinius, bet nekart - darydama krema  biggrin.gif ) Na, tavo teise rinktis, ko tu nori  4u.gif
4. Sampuno dar nedariau, bet manau, jei pribresiu tam reikalui, tai gaminsiu naturalu skysta muila ir pritaikysiu ji kaip sampuna - ot bus eksperimentas  bigsmile.gif

1. sudėtinga doh.gif net prekes sunku atsirinkt doh.gif
3. šito nežinojau blink.gif aš tepliojuosi veidą argano aliejum ir buvau grdėjus, kad reikia ant drėgnos odos, bet tepdavau kaip papuola... ir vienu metu pasidarė laaabai negraži oda - sausa, kaklas kaip prismaugtas biggrin.gif o aš dėl to tepiau dar daugiau ir maniau, kad čia mergaitė, plaukiojanti viduj visą grožį atėmė biggrin.gif bet susitvarkė per laiką, tikriausiai dėl to, kad vis tik pradėjau ant drėgno veido tept.. o aš to ir nesusiejau...
bet vaikams masažą darant neišsausės oda?
4. kaip tik maniau, kad šampnas paprasčiau nei kremai...

QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 10, 11:48)
na pakankamai tos informacijos yra internete,as pati butent nuo jo ir pradejau...susirinkau info ir dariau,o kaip daryti krema net video medziaga radau.tik pagooglinus rasi.

ačiū

QUOTE(Etama @ 2011 04 10, 12:02)
konspektas , kunigundos buvęs įkeltas į aliejų temą, tik neberadau jos žinutės, kėliau iš naujo, iš savo komp.

o, labai ačiū. Čia iš SM? gal nereiks tiek skaityt... rolleyes.gif

QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 12:52)
Sugalvojau, kad galiu apsiimti organizuoti traukinuką iš Naturally Thinking. Siuntimas 10 svarų, jeigu mūsų 10 bus, tai kapeikas kainuos biggrin.gif Užsakinėčiau po savaitės, tai pasimąstykit, apžiūrėkit ir man parašykit esalciuke@yahoo.com
Vilnius, jeigu nesunkus užsakymas galėčiau kelioms į Kauną parvežti, bet turėkit omeny, kad su visuomeniniu transportu važiuoju  ax.gif

apžiūrėjau - čia kur kas pigiau nei LT parduotuvėse ir nei AZ. Man atrodo, kad norėsiu jungtis ir aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 14:35)
Ka jus cia per mytus darot Flos odai apziureti ? hihihi.gif 

Kiekvieną penktadienį renkamės ir atidžiai apžiūrinėjam kaip pasikeitė oda per savaitę biggrin.gif Statistiką vedam smile.gif
O jei rimtai, tai iš AZ siuntinukus pasiimam smile.gif
Atsakyti
Vėl aš su klausimu apie az doh.gif
Susirinkau krepšį, pradėjau registruotis kaip pirmą kartą, suvedžiau duomenis, bet pačiame gale prašo dar vieno e-mailo, to puslapio vertėjas neverčia- nesuprantu ko jie nori unsure.gif
Gal galite apšviesti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 10, 14:16)
Vėl aš su klausimu apie az doh.gif
Susirinkau krepšį, pradėjau registruotis kaip pirmą kartą, suvedžiau duomenis, bet pačiame gale prašo dar vieno e-mailo, to puslapio vertėjas neverčia- nesuprantu ko jie nori unsure.gif
Gal galite apšviesti rolleyes.gif


ten prašo įrašyti rekomendavusio asmens paštą, jeigu gerai pamenu biggrin.gif Jeigu tokio nėra, nieko gal galima nerašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 13:35)

Ka jus cia per mytus darot Flos odai apziureti ? hihihi.gif 



lotuliukas.gif flos tokia geruole kad pasisiulina pati padeti wub.gif 4u.gif

ir as gal kazka isirinksiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 04 10, 14:27)
ten prašo įrašyti rekomendavusio asmens paštą, jeigu gerai pamenu biggrin.gif Jeigu tokio nėra, nieko gal galima nerašyti biggrin.gif

Ačiū, bandysiu vėl ax.gif
Atsakyti