Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 00:20)
Ta proga pafotkinu, per joki  kakleli neisbegtu, pakrapsciau, tai taip ir laikosi "kalnagubriai".  tas tai dzin, savaime suprantamai, tik  tas kartus skonis  doh.gif  nors  man ir alyvuogiu  aliejus karstelejes atrodo (kiek iki  siol esu

Dabar, Etama, turėsi paragauti savo tamanų ir pasakyti ar tavieji kartūs, ar ne biggrin.gif nors manau, jog ir turi būti kartūs, ne visi aliejai skanūs, o tamanai gi labai specifiniai. Išnešiu į balkoną, pažiūrėsiu ar stingsta, nes atrodo, kad pas jus sustingę tiesiog, kas keistoka..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 01:20)
Ta proga pafotkinu, per joki  kakleli neisbegtu, pakrapsciau, tai taip ir laikosi "kalnagubriai".  tas tai dzin, savaime suprantamai, tik  tas kartus skonis  doh.gif  nors  man ir alyvuogiu  aliejus karstelejes atrodo (kiek iki  siol esu ragavus) na kada gal  pasiseks gal kur kita gyvai apziureti.
user posted image


Mano tamanu aliejus pries puse metu pirktas, tai dabar paziurejau,kad jis kazkiek patirstejes, bet tikrai nesustinges ir pirstu kabinti nereikia. Del kvapo, tai tikrai astrus, skonis ne is maloniuju, gavusi buvau suabejojusi ar geras, net i KN buvau uzsukusi paklausineti.
Atsakyti
Sveikos,

dėkoju už atsakymus 4u.gif Jau buvau bepradedant skaityt visas temas iš eilės, kad išsirinkt informaciją ir supratau, kad man dar per anksti... ax.gif labai daug visko reikia... doh.gif Todėl norėčiau tik paklaust kelių klausimų, o gal ateity ir "subręsiu" iki kosmetikos darymo lygio..

1. Gal yra kur nors susisteminta informacija apie visų aliejų, eternių aliejų, hidrolatų ir pan. savybes, veikimą? Apskritai, apie kosmetikos gamybą. Internete randu nemažai informacijos, bet dar "nesudėjau į stalčiukus". Gerai būtų kokia knyga... g.gif
2. galvoju, susipirksiu viską vienam puslapyje, pasirinkau http://www.love-eco.lt/index.php. Kiek skaitinėjau, lygtais šitoj geras kainos ir kokybės santykis, taip?
3. Man reikalingas tik aliejus masažams naujam leliukui (pirmam naudojau Weledos aliejų), aliejus nuo celiulito, dar sugalvojau susimakaluot aliejų plaukam (radau receptus love-eco bloge), taip pat aliejų, kuriuo galėčiau teptis kūną. Tai imsiu kelis bazinius aliejus ir ae (bet kiek daug visko reikia doh.gif ). O savo veidą ir toliau tepsiu argano aliejum irnesakyk.gif
4. dar noriu pasigamint šampūną. O negalima vien į šampūno bazę įlašint kelis lašus eterinio aliejaus ir viskas? Būtinas tas sudėtingas gamybos procesas ir tiek daug sudedamųjų dalių? mastau.gif
5. oi, dar noriu prausiklį kūnui ir veidui ax.gif gal su muilo riešutais ką nors sumąstysiu paprasto.. g.gif
6. tiesa, iš kur gaunat distiliuotą vandenį, jei naudojat?

Iš anksto dėkoju už atsakymus. 4u.gif
Žadėjau vakar nueit iki KN ir gaut informacijos, bet supratau, kad dviese su mažium per tokį orą tai misija neįmanoma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 10 balandžio 2011 - 09:04
QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 09:28)
1. Gal yra kur nors susisteminta informacija apie visų aliejų, eternių aliejų, hidrolatų ir pan. savybes, veikimą? Apskritai, apie kosmetikos gamybą. Internete randu nemažai informacijos, bet dar "nesudėjau į stalčiukus". Gerai būtų kokia knyga...  g.gif
2. galvoju, susipirksiu viską vienam puslapyje, pasirinkau http://www.love-eco.lt/index.php. Kiek skaitinėjau, lygtais šitoj geras kainos ir kokybės santykis, taip?
3. Man reikalingas tik aliejus masažams naujam leliukui (pirmam naudojau Weledos aliejų), aliejus nuo celiulito, dar sugalvojau susimakaluot aliejų plaukam (radau receptus love-eco bloge), taip pat aliejų, kuriuo galėčiau teptis kūną. Tai imsiu kelis bazinius aliejus ir ae (bet kiek daug visko reikia  doh.gif ). O savo veidą ir toliau tepsiu argano aliejum irnesakyk.gif
4. dar noriu pasigamint šampūną. O negalima vien į šampūno bazę įlašint kelis lašus eterinio aliejaus ir viskas? Būtinas tas sudėtingas gamybos procesas ir tiek daug sudedamųjų dalių?  mastau.gif
5. oi, dar noriu prausiklį kūnui ir veidui  ax.gif  gal su muilo riešutais ką nors sumąstysiu paprasto..  g.gif
6. tiesa, iš kur gaunat distiliuotą vandenį, jei naudojat?

1. Na, man pakankamai susisteminta yra AN, KN ir AZ puslapiuose. Turiu atsisiuntusi angliškai knygą Aromaterapija nuo A iki Z, keip žinau būtent ji ir yra išversta į lietuvių kalbą. itin daug neturėjau dar laiko skaitinėti ją ją, bet man patinka, jog pagal problemą, ar aliejaus pavadinimą gali susirasti dominančią info.
2. su love eco nesu turėjusi reikalų
3.gal apie aliejus leliukams turinčios jų atsakys smile.gif
4. Į šampūno bazęiš AN nereikia labai jau daug pribumbasų lašinti, tik reiktų atskiesti vandeniu, įdėti riebalinio audinio atstatytojo ir jau pagal galimybes kitų pribumbasų. Tikrai neskamba sudėtingai wink.gif
5. Man veidui labai patinka rasulo molis smile.gif
6. Distiliuotą perku maximose, senukuose, paprasti plastikiniai buteliai. Būna prie prekių automobiliams.

Taskuotas_vabale - vakar po valandžiukės ištraukus iš balkono tamanus, jie buvo pastinge lygiai taip pat kaip tavieji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 10 balandžio 2011 - 09:45
QUOTE(Flos @ 2011 04 09, 17:56)

Ačiū Jums už komplimentą, nes tikrai pirmą kartą gyvenime tokį išgirdau smile.gif Vadinasi mano pastangos nenuėjo perniek smile.gif

na tikrai flos labai graziai atrodot nors ir viena akim maciau 4u.gif ir labai aciu uz pomoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 10:28)
1. Gal yra kur nors susisteminta informacija apie visų aliejų, eternių aliejų, hidrolatų ir pan. savybes, veikimą? Apskritai, apie kosmetikos gamybą. Internete randu nemažai informacijos, bet dar "nesudėjau į stalčiukus". Gerai būtų kokia knyga...  g.gif
2. galvoju, susipirksiu viską vienam puslapyje, pasirinkau http://www.love-eco.lt/index.php. Kiek skaitinėjau, lygtais šitoj geras kainos ir kokybės santykis, taip?
3. Man reikalingas tik aliejus masažams naujam leliukui (pirmam naudojau Weledos aliejų), aliejus nuo celiulito, dar sugalvojau susimakaluot aliejų plaukam (radau receptus love-eco bloge), taip pat aliejų, kuriuo galėčiau teptis kūną. Tai imsiu kelis bazinius aliejus ir ae (bet kiek daug visko reikia  doh.gif ). O savo veidą ir toliau tepsiu argano aliejum irnesakyk.gif
4. dar noriu pasigamint šampūną. O negalima vien į šampūno bazę įlašint kelis lašus eterinio aliejaus ir viskas? Būtinas tas sudėtingas gamybos procesas ir tiek daug sudedamųjų dalių?  mastau.gif
5. oi, dar noriu prausiklį kūnui ir veidui  ax.gif  gal su muilo riešutais ką nors sumąstysiu paprasto..  g.gif
6. tiesa, iš kur gaunat distiliuotą vandenį, jei naudojat?


Isdestau ir as savo nuomone ax.gif
1. Pradejau ieskoti informacijos AN ir KN, veliau labai daug padejo AZ, tiesa, skaitant per google verteja buvo nepatogu, bet imanoma biggrin.gif Siaip internete daugiau info galima rasti nebent apie muilo gaminima, o apie kremu ir kitos kosmetikos - tik nuotrupos arba ne visuomet patyrusios nuomones 4u.gif
2. Kai galvojau, kad pirksiu viska lietuvoj, man patiko AN ir loce-eco, bet veliau nusprendziau pirkti is AZ prancuzijoj (galima ir jungtis kartu su kitom merginom). O vat vakar reikejo uzsisakyti kelias trukstamas smulkmenas, tai galvojau nusisausiu - AN visa savaite nedirba, o kitur jei randi viena dalyka, tai negauni kito... Rezultate padariau tris uzsakymus skirtingose parduotuvese, kol susikomplektavau, ko norejau doh.gif
3. Aliejus yra gerai, bet vien tik aliejus sausina oda, teplioti ji ant dregnos odos daug kam nepatogu - cia kaip kam... Kodel negalvoji apie kremu gaminima? Tai tikrai nera taip sudetinga, kaip atrodo (keleta kartu susimoviau darydama alieju misinius, bet nekart - darydama krema biggrin.gif ) Na, tavo teise rinktis, ko tu nori 4u.gif
4. Sampuno dar nedariau, bet manau, jei pribresiu tam reikalui, tai gaminsiu naturalu skysta muila ir pritaikysiu ji kaip sampuna - ot bus eksperimentas bigsmile.gif
5. Geriau ismegink rasulo moli 4u.gif
6. Buna pirkti, bet as distiliuoju ji pati, tuo paciu distiliuodama ir kokias nors zoleles 4u.gif
Atsakyti
O kaip jus distiliuojat?
Atsakyti
QUOTE(pokatak @ 2011 04 10, 12:17)
O kaip jus distiliuojat?

Buna tam skirti aparatai, bet jie brangus. As pirmakart bandziau paskaiciusi cia: http://www.patisau.l...ba-namuose.html
Jei reikia daugiau, pvz., kuno kremui, pilu pirkta distiliuota vandeni.
Dabar mastau, kaip sudeliot sistema, kad distiliuoti zoleles garais g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 09:28)
Sveikos,

dėkoju už atsakymus  4u.gif  Jau buvau bepradedant skaityt visas temas iš eilės, kad išsirinkt informaciją ir supratau, kad man dar per anksti...  ax.gif  labai daug visko reikia...  doh.gif  Todėl norėčiau tik paklaust kelių klausimų, o gal ateity ir "subręsiu" iki kosmetikos darymo lygio..

1. Gal yra kur nors susisteminta informacija apie visų aliejų, eternių aliejų, hidrolatų ir pan. savybes, veikimą? Apskritai, apie kosmetikos gamybą. Internete randu nemažai informacijos, bet dar "nesudėjau į stalčiukus". Gerai būtų kokia knyga...  g.gif
2. galvoju, susipirksiu viską vienam puslapyje, pasirinkau http://www.love-eco.lt/index.php. Kiek skaitinėjau, lygtais šitoj geras kainos ir kokybės santykis, taip?
3. Man reikalingas tik aliejus masažams naujam leliukui (pirmam naudojau Weledos aliejų), aliejus nuo celiulito, dar sugalvojau susimakaluot aliejų plaukam (radau receptus love-eco bloge), taip pat aliejų, kuriuo galėčiau teptis kūną. Tai imsiu kelis bazinius aliejus ir ae (bet kiek daug visko reikia  doh.gif ). O savo veidą ir toliau tepsiu argano aliejum irnesakyk.gif
4. dar noriu pasigamint šampūną. O negalima vien į šampūno bazę įlašint kelis lašus eterinio aliejaus ir viskas? Būtinas tas sudėtingas gamybos procesas ir tiek daug sudedamųjų dalių?  mastau.gif
5. oi, dar noriu prausiklį kūnui ir veidui  ax.gif  gal su muilo riešutais ką nors sumąstysiu paprasto..  g.gif
6. tiesa, iš kur gaunat distiliuotą vandenį, jei naudojat?

Iš anksto dėkoju už atsakymus.  4u.gif
Žadėjau vakar nueit iki KN ir gaut informacijos, bet supratau, kad dviese su mažium per tokį orą tai misija neįmanoma  doh.gif

na pakankamai tos informacijos yra internete,as pati butent nuo jo ir pradejau...susirinkau info ir dariau,o kaip daryti krema net video medziaga radau.tik pagooglinus rasi.
turiu cia toki recepta - aliejukas kudikiams,gal tik...
30ml - medetku fitolis
40ml - saldziuju migdolu aliejus
10ml - avokadu aliejus
10ml - jojoba aliejus
6l - vitamino E
6l - romaniskuju ramuneliu ea
tinka po kiekvieno maudymo.N si recepta taipogi radau internete. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 00:20)
Ta proga pafotkinu, per joki  kakleli neisbegtu, pakrapsciau, tai taip ir laikosi "kalnagubriai".  tas tai dzin, savaime suprantamai, tik  tas kartus skonis  doh.gif  nors  man ir alyvuogiu  aliejus karstelejes atrodo (kiek iki  siol esu ragavus) na kada gal  pasiseks gal kur kita gyvai apziureti.
user posted image
Pasikonsultavau su šeima, pasirodo praktiškai tamanai tikrai stingsta, tik žemesnėj temp. nei kokosai. Galvojau, kad pas mane kamb. vėsu, bet pas jus reiškia dar vėsiau biggrin.gif
Matyt nosiai specifinis kvapas ir tiek, ne gėlelėm tamanai kvepia vis tik:)
QUOTE(Flos @ 2011 04 10, 00:57)
Dabar, Etama, turėsi paragauti savo tamanų ir pasakyti ar tavieji kartūs, ar ne biggrin.gif nors manau, jog ir turi būti kartūs, ne visi aliejai skanūs, o tamanai gi labai specifiniai. Išnešiu į balkoną, pažiūrėsiu ar stingsta, nes atrodo, kad pas jus sustingę tiesiog, kas keistoka..
Kuronė nuo ryto, paragavau su kava biggrin.gif nesakyčiau, kad labai kartūs, bet su išankstiniu nusistamyu, toks prieskonis gal ir jaučias smile.gif
QUOTE(Cosette @ 2011 04 10, 09:28)
Iš anksto dėkoju už atsakymus.  4u.gif
Žadėjau vakar nueit iki KN ir gaut informacijos, bet supratau, kad dviese su mažium per tokį orą tai misija neįmanoma  doh.gif
Nebesikartosiu, bet mano ats. būtų kaip Flos. Tik dar:
1. pasiėmus esu iš bibliotekos knygą Aromaterapija nuo a iki z, lt vertimas, tai mažiau vargo skaitant. nebloga knyga, apie daug ką rašoma.
2. aromanatural geras kainos/kokybės santykis, jei netingi užsiimti, gali jungtis prie užsakymo iš AromaZone, palyginus kainas ir t.t., pigiau gaunasi daug ką siustis.
Papildyta:
konspektas , kunigundos buvęs įkeltas į aliejų temą, tik neberadau jos žinutės, kėliau iš naujo, iš savo komp.
Atsakyti
Sugalvojau, kad galiu apsiimti organizuoti traukinuką iš Naturally Thinking. Siuntimas 10 svarų, jeigu mūsų 10 bus, tai kapeikas kainuos biggrin.gif Užsakinėčiau po savaitės, tai pasimąstykit, apžiūrėkit ir man parašykit esalciuke@yahoo.com
Vilnius, jeigu nesunkus užsakymas galėčiau kelioms į Kauną parvežti, bet turėkit omeny, kad su visuomeniniu transportu važiuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 10, 00:20)
Ta proga pafotkinu, per joki  kakleli neisbegtu, pakrapsciau, tai taip ir laikosi "kalnagubriai".  tas tai dzin, savaime suprantamai, tik  tas kartus skonis  doh.gif  nors  man ir alyvuogiu  aliejus karstelejes atrodo (kiek iki  siol esu ragavus) na kada gal  pasiseks gal kur kita gyvai apziureti.
user posted image

drinks_cheers.gif Mano lygiai toks pat, tik dar buteliuke. Kvapas ir skonis geras, tai pašildysiu, perpilsiu į platesnį indą ir naudosiu.
Atsakyti