Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 09, 18:00)
Ką pastebėjau per tas dvi sav, tai krūtinė tapo tokia vos pilnesnė bigsmile.gif

vaje, va sito man tai nereik doh.gif doh.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 09, 19:00)
tai krūtinė tapo tokia vos pilnesnė bigsmile.gif


pirma mintis, kad cia kas kitas kaltas wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 09, 21:35)
pirma mintis,  kad cia kas kitas kaltas wink.gif)

Nesilaukiu, KT negeriu, nieko kito nevartojau biggrin.gif
Gal ir sutapimas, nežinau. Nuo rytojaus pradedu vėl, žiūrėsim tikras čia tas poveikis buvo ar tik šiaip sutapimas
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 08, 22:36)
4u.gif esu ne karta is ekolinijos pirkusi,ne karto nenusivyliau.
Papildyta:

4u.gif tai,kad Aromanatural ji turi ax.gif
http://www.aromanatu...iklis-btms.html

Kai aš pirkau, neturėjo 4u.gif
Šiandien iš Monicos pasiėmiau dar gėrių, bet jau grįžusi namo vėl žiūriu- ir vieno ir kito naujo dalykėlio reikėtų doh.gif
Dar noriu paklausti: žiūrėjau aromazone puslapį, bet ten rašo, kad nainos "neto", vadinasi be pvm, tai gal galite pasakyti kiek pvm procentų prisideda?
Ir dar vienas klausimas iškilo: kaip išktapštyti tamanų aliejų iš buteliuko, jei kiekvieną kartą šildysiu, ar jis nesuges ir nepraras gerų savybių?
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 09, 22:33)
Ir dar vienas klausimas iškilo: kaip išktapštyti tamanų aliejų iš buteliuko, jei kiekvieną kartą šildysiu, ar jis nesuges ir nepraras gerų savybių?
nesupratau. tamanai gi skysti, kam tau juos šildyti g.gif
Atsakyti
Na tikrai. Laikau kambario temperatūroje, buteliuke sukietėjęs aliejus. Pirkau an, ant buteliuko parašyta: puilialapių/tamanų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 09, 22:56)
nesupratau. tamanai gi skysti, kam tau juos šildyti g.gif

turiu is az, tirsti, is butelio iskratyt nebent,jei nesildzius.. Pasisildziau ir supuliau i stiklini 60 ml indeli. Siaip ir kartus, ir smirda.. Is kitur nesu bandzius, bet sitie man nepatinka ir itartini.. Jei patvirtinsit, kad negeri - sveisiu lauk taip ir nepanaudojus, nors siaip raso,kad galioja dar metus su trupiciu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 09 balandžio 2011 - 22:18
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 09, 23:33)
Dar noriu paklausti: žiūrėjau aromazone puslapį, bet ten rašo, kad nainos "neto", vadinasi be pvm, tai gal galite pasakyti kiek pvm procentų prisideda?
Ir dar vienas klausimas iškilo: kaip išktapštyti tamanų aliejų iš buteliuko, jei kiekvieną kartą šildysiu, ar jis nesuges ir nepraras gerų savybių?

Sumesk viską į krepšelį, pamatysi kainas su pvm
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 09, 23:24)
Sumesk viską į krepšelį, pamatysi kainas su pvm

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 09, 23:17)
turiu is az, tirsti, is  butelio iskratyt nebent,jei nesildzius.. Pasisildziau ir supuliau i stiklini 60 ml indeli. Siaip ir kartus, ir smirda.. Is kitur nesu bandzius, bet sitie man nepatinka ir itartini.. Jei patvirtinsit, kad negeri - sveisiu lauk taip ir nepanaudojus, nors siaip raso,kad galioja dar metus su trupiciu..

Dėl jūsų atsidariau AZ plastikinį pakiuką tamanų - kvapas toks pats kaip ir turėtų iš Akomos ir uostytų KN, nėra tų gumuliukų kur būna nekoštam, paragavau - labai kartūs smile.gif nėra labai karšta pas mane namie, bet jie skysti, kaip ir turėti. Supylus į buteliuką matosi toks perlamutrinis blizgėjimas. Pakelis LOT 135, tik jūs savo turbūt išmetusi. Išvada - jokių priekaištų šitiems tamanams neturiu, o jūs jau įsivertinkit wink.gif
Atsakyti
kad tamanai tirštoki, tai taip, bet pirmąsyk girdžiu, kad iš buteliuko neišbėgtų g.gif aš jau senokai saviškį pirkusį, jūsų gal buteliukai su dozatoriais? nes kitaip nesuprantu aš tikrai, kokio tirštumo turi būti, kad neišbėgtų per kakliuką biggrin.gif
taip, kartumas ir pakitęs kvapas-sugedusio aliejaus požymis. nuo pat pradžių toks buvo, ar tik paskutiniu metu? jei nuo pradžių, tai gal taip tik atrodo, nespecifinis kvapas, nosis nepratusi ir tiek g.gif


Papildyta:
net įlindau į internetą paieškoti info, vienur rašoma:
Aliejaus konsistencija kinta, priklausomai nuo temperatūros. Žemesnėje nei 25°С temperatūroje aliejus stingsta. Tai neturi įtakos jo kokybei. Pašildžius tarą su aliejumi šiltame vandenyje, aliejus suskystėja. Spalva – tamsiai žalia. Kvapas aštrokas, primena riešutmedį
Pas mane tikrai mažiau nei 25l., bet aliejus normalus, kaip ir turi būti-tirštokas, normaliai bėgantis. prieš pusvalandį pasidariau aliejų mišinį su tamanai. aišku, atsiskiedė, bet vistiek be poblemų išbėga pro EA lašintuvo skylutę (kiek didesnę nei pvz. AN eterinių).

Pirmą kartą ir skaitau apie tokią savybę "stingti", nu nei už ką nesutikčiau su tuo, jei nebūtumėt parašę g.gif
Atsakyti
Ta proga pafotkinu, per joki kakleli neisbegtu, pakrapsciau, tai taip ir laikosi "kalnagubriai". tas tai dzin, savaime suprantamai, tik tas kartus skonis doh.gif nors man ir alyvuogiu aliejus karstelejes atrodo (kiek iki siol esu ragavus) na kada gal pasiseks gal kur kita gyvai apziureti.
user posted image
Atsakyti