Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Alida @ 2011 04 07, 18:59)

smile.gif Idomus derinys, Ylangas kaitina jausmus, o kedras normalizuoja iskyras, tinka kosuliui, ypac skatinti atsikosejima:).

idomi interpretacija biggrin.gif tongue.gif gi tiek kedras ne vien nuo kosulio, tiek ylangas ne tik aistrom biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 09, 11:58)
jau vien tai, kad organizmo neveikia parabenai! wink.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

as ir vis labiau dziaugiuos i sita 'liuna' wub.gif patekus thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 09, 18:08)
Flos, tikrai tavo oda labai graži - šiandien aš šalia jaučiausi nejaukiai - vėjo į visas puses išdraikytais plaukais, varnų lizdu ant galvos ir išbertu veidu, primenančiu apie mm kitą savaitę. Ir vis galvojau kada gi mano oda nustos kvailioti? Nes vos tik ji pasidarė ideali - babach ir po savaitės subėrė taip, kad iki šiol negaliu susitvarkyti doh.gif

Varnų lizdas madinga biggrin.gif o spuogai tik kartą per mėn tau primena apie moteriškus procesus biggrin.gif
O tu nebandei pelargonijų ea terapijos, kur pažastis tepti? Jos gal išgelbėtų? aš buvau pradėjus, bet mano pažastų oda labai jautri, vis "nusilupa", tai nebetęsiau..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 09, 17:25)

O tu nebandei pelargonijų ea terapijos, kur pažastis tepti?

o gal galima placiau ar kur paskaityt galima? nepirma syki girdziu, ale dar neaptikau, kur issamiau parasyta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 04 09, 18:32)
o gal galima placiau ar kur paskaityt galima? nepirma syki girdziu, ale dar neaptikau, kur issamiau parasyta blush2.gif

labai išsamiai ir nebuvo parašyta, dabar tingiu ieškoti, bet buvo Monicos žinutė, jog hormonus reguliuoja kiekvieną dieną įtrinimas į pažastis po lašą pelargonijų ea. Reikia daryti pertraukas 7 d., tai per mm puikus laikas nutraukti. Dar rašė, kad kremai, garų vonelės su pelargonijų ea labai teigiamai veikia odą. O tepdamasi kremuku su pelarg ea viena mergina išsigydė spuogus. Tiek trumpai, o jūs paieškokit to Monicos posto, jis daug kartų cituotas
va radau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 09 balandžio 2011 - 17:46
QUOTE(Flos @ 2011 04 09, 17:44)
labai išsamiai ir nebuvo parašyta, dabar tingiu ieškoti, bet buvo Monicos žinutė, jog hormonus reguliuoja kiekvieną dieną įtrinimas į pažastis po lašą pelargonijų ea. Reikia daryti pertraukas 7 d., tai per mm puikus laikas nutraukti. Dar rašė, kad kremai, garų vonelės su pelargonijų ea labai teigiamai veikia odą. O tepdamasi kremuku su pelarg ea viena mergina išsigydė spuogus. Tiek trumpai, o jūs paieškokit to Monicos posto, jis daug kartų cituotas
va radau

aciu tau labai mirksiukas.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 04 09, 19:25)
Varnų lizdas madinga biggrin.gif o spuogai tik kartą per mėn tau primena apie moteriškus procesus biggrin.gif
O tu nebandei pelargonijų ea terapijos, kur pažastis tepti? Jos gal išgelbėtų? aš buvau pradėjus, bet mano pažastų oda labai jautri, vis "nusilupa", tai nebetęsiau..

Bandžiau dvi savaites kasdien, vėliau gripas užpuolė, mečiau ir nebegrįžau. Mišinuką vis dar turiu, nes buvau daug pasidariusi, reikės tęsti vėl smile.gif Dariau pelargonijas su ylangais. Ką pastebėjau per tas dvi sav, tai krūtinė tapo tokia vos pilnesnė bigsmile.gif
Atsakyti
Palergoniju ea as tepu i pazasti pagal aprasyta recepta, bet dar tik savaite, tai negaliu pasakyt kad padeda. o bet taciau biggrin.gif mmm jau tuoj tuoj, bet ant veido to artejimo nematyti bigsmile.gif bet kad pagerejus oda butu irgi nera, bet viliuosi kad pageres thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 04 09, 16:05)
Aš turiu rasulo molio nusipirkus iš ekolinijos, tai atsiimant mergina sakė, jog tai AN produkcija, ant pakuotės ir buvo užrašyta AN, forume, kiek skaičiau, merginos tą patį rašė. Kai gyveni Kaune tai AN pirkti neapsimoka...
Galite parašyti į paštą ir paklausti ar ekolinija prekiauja AN produkcija.


Anksciau Ekolinija prekiavo AN prekemis, bet Monika rase, kad jau senokai is jos nebeima. Nebent gal dar likucius isparduoda. Lyg pati Ekolinija dabar jau is kazkur siunciasi aliejus.
Atsakyti
Labas vakaras,

Noriu pasidaryti priemone kurią galima būtų tepti tiesiai ant spuogo. Skaičiau, kad labai kažkam padėjo žalias molis sumaišytas su tamanų aliejumi. Kolkas neužsiimu rimčiau kosmetikos gamyba, vis dar skaitau jūsų ankstesnes temas blush2.gif Tačiau tėtės gimtadienis kita savaitgalį, o jam labai beria smakrą. Kremais jis ir nesitepliotų tad reikia kažko kas būtų tik konkrečiai vietai. Tamanų aliejus man pasirodė brangokas, gal kas galėtų patarti kuo galėčiau jį pakeisti? O gal šis aliejus labai geras, gal kada įsidrasinus gaminti jį lengviau sunaudočiau? Taip pat kaip naujokei, gal kokias proporcijas parekomenduotumėte? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 04 09, 19:53)
Labas vakaras,

Noriu pasidaryti priemone kurią galima būtų tepti tiesiai ant spuogo. Skaičiau, kad labai kažkam padėjo žalias molis sumaišytas su tamanų aliejumi. Kolkas neužsiimu rimčiau kosmetikos gamyba, vis dar skaitau jūsų ankstesnes temas  blush2.gif Tačiau tėtės gimtadienis kita savaitgalį, o jam labai beria smakrą. Kremais jis ir nesitepliotų tad reikia kažko kas būtų tik konkrečiai vietai. Tamanų aliejus man pasirodė brangokas, gal kas galėtų patarti kuo galėčiau jį pakeisti? O gal šis aliejus labai geras, gal kada įsidrasinus gaminti jį lengviau sunaudočiau? Taip pat kaip naujokei, gal kokias proporcijas parekomenduotumėte?  ax.gif  4u.gif

na dazniausiai vyrams beria nuo skutimo,tad va turiu po ranka nilo sviestmedzio alieju,parasyta jog tinka po skutimo.ji pirkau is kvapu namu ir uz 50gr indeli mokejau 29lt....siaip as teplioju plauku galiukus,veida,rankas,valau makiaza....tikrai geras aliejus,manau ir puiki dovana butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyra9 @ 2011 04 09, 19:53)
Labas vakaras,

Noriu pasidaryti priemone kurią galima būtų tepti tiesiai ant spuogo. Skaičiau, kad labai kažkam padėjo žalias molis sumaišytas su tamanų aliejumi. Kolkas neužsiimu rimčiau kosmetikos gamyba, vis dar skaitau jūsų ankstesnes temas  blush2.gif Tačiau tėtės gimtadienis kita savaitgalį, o jam labai beria smakrą. Kremais jis ir nesitepliotų tad reikia kažko kas būtų tik konkrečiai vietai.

Dariausi visokius mišinukus, bet visgi geriausiai man sukovoja čampakų pomada iš KN, o su levandų ea patepus "užmušiau" bepradedantį kaltis giluminį guzą. KN gamina emulsiją nuo spuogų, merginos ją labai gyrė, ji irgi vietiškai tepama.
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 09, 19:04)
na dazniausiai vyrams beria nuo skutimo,tad va turiu po ranka nilo sviestmedzio alieju,parasyta jog tinka po skutimo.ji pirkau is kvapu namu  ir uz 50gr indeli mokejau 29lt....siaip as teplioju plauku galiukus,veida,rankas,valau makiaza....tikrai geras aliejus,manau ir puiki dovana butu smile.gif


Na net nežinau ar jam tik nuo skutimosi, bet sutinku, kad tai tikrai gali būti viena iš priežasčių. Bėda, kad ir taip dar linkęs į spuogus, kartas nuo karto dideli spuogai net už ausų atsiranda. Gal čia dar kokia nors ir rimtesnė problema, vyras didelis bet gydytojų bijo lotuliukas.gif O ir šiaip, kaip vyresnės kartos vyras atrėžė, kad pas gydytojus dėl spuogu eina tik paaugliai, na ir dar moteriškės doh.gif doh.gif Šiandien svečiavausi pas tėvus, tai sakė GAL kokį nors tepaliuka ant spuogo ir pateplios. Tai kai tai būtų dovana - neturėtų išeities g.gif

Ačiū visoms už patarimus, būtinai visus peržiūrėsiu ir tikiu, kad kažką išsirinksiu 4u.gif
Atsakyti