Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(sii @ 2011 04 08, 16:59)
Gal kartais zinot kokius aliejus ar kitus gerius galima deti i ranku darbo muiliukus?

galima turbut visus aliejus, druskas, molius, bet viska reikia det tam tikrais kiekiais. tema apie tai cia
http://www.supermama...howtopic=715790
Atsakyti
matau giriamos aromanatural tinklapio prekes,o kaip is ekolinijos? visad perku is biokosmetikos,bet pasiziuru jog kitur pigiau truputi... blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėčiau pasiklausti jūsų dėl šampūno gamybos. Kažkuri iš jūsų man jau patarė kokius produktus susipirkti šampūno gamybai (ačiū už tai 4u.gif ), bet norėčiau pasitikslinti ar viską ruošiuosi gerai daryti. Mano plaukai rieboki, šiek tiek pleiskanų ir šiuo metu labai niežti galvos odą. Planuoju daryti 100 ml taip:

40ml šampūno bazės
3 ml priedo riebalinio sluoksnio atstatymui
48ml distiliuoto vandens
5 ml jūros šilko
2ml augalinio silikono
0,5 ml ekokonservanto
7 lašų rozmarinų EA
6 lašus arbatmedžio Ea
1,5 ml pieno rūgšties

Ar teisingai viską apskaičiavau?
Atsakyti
Ka tik susisukau plauku kauke, kai tik vyras gris ir mazaja pasiims, eisiu bandyti tongue.gif Tokia zalia gavosi ir keisto kvapo, bet svarbu, kad plaukams patiktu lotuliukas.gif Pries tai daryta plauku kauke buvo fantastiska - po trecio panaudojimo jau beveik isnyko pleiskanos bigsmile.gif

O tiesa, del sampuno: as taip logiskai pamasciau ir man atrodo, kad naturalus ranku darbo skystas muilas, sumazinus iki tinkamo ph ir pridejus "pagerinimu", turetu buti neprastas sampunas g.gif
Atsakyti
Kiek dedat vitamino E i kremus? AN raso kas simtaprocentinio vit E det 0,5-1,5%, o AZ( kur vit. E tik 50% koncentracijos) raso kad tik 0,02-0,5%
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 08, 21:20)
Kiek dedat vitamino E i kremus? AN raso kas simtaprocentinio vit E det 0,5-1,5%, o AZ( kur vit. E tik 50% koncentracijos) raso kad tik 0,02-0,5%

na as i 100ml kremo dedu 12lasiuku (vitaminas 100%) na nieko blogo nepastebejau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 08, 21:22)
Ka tik susisukau plauku kauke, kai tik vyras gris ir mazaja pasiims, eisiu bandyti  tongue.gif  Tokia zalia gavosi ir keisto kvapo, bet svarbu, kad plaukams patiktu  lotuliukas.gif Pries tai daryta plauku kauke buvo fantastiska - po trecio panaudojimo jau beveik isnyko pleiskanos  bigsmile.gif


Sauliuxxx,ka dejai i kauke, jei ne paslaptis. Nes nuo visokiu bandymu ir ekspermentu atsirinkti man tinkanti sampuna, prisiekspermentavau. Ziuriu, kad pleiskamu atsirado.
Atsakyti
QUOTE(meshkute3 @ 2011 04 08, 19:39)
matau giriamos aromanatural tinklapio prekes,o kaip is ekolinijos? visad perku is biokosmetikos,bet pasiziuru jog kitur pigiau truputi... blink.gif

4u.gif esu ne karta is ekolinijos pirkusi,ne karto nenusivyliau.
Papildyta:
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 08, 13:04)
Aromanatural viskas tikrai aukštos kokybės, ten beveik viską perku, kažkaip paprasčiau nei siųstis, nors gal norėčiau pabandyti siųstis dėl didesnės prekių įvairovės. Esu pirkusi ir iš bodylink, tai, ko aromanatural neturi-, BTMS vynuogių kauliukų, dar kelis ea ir aliejus. Nepasakyčiau, kad kokybė prasta, nepajutau skirtumo aliejų, o emulsiklio dar nebandžiau.

4u.gif tai,kad Aromanatural ji turi ax.gif
http://www.aromanatu...iklis-btms.html
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 07, 13:33)
Pirkau vetiveriju EA, kvapas uzmusantis, taciau jos ieina i mano megstamiausius kvepalus, reiskia imanoma kazkaip ikomponuot, kazin su kokiais EA deretu?


Gaminau kremą su vetiverijų ir bergamotes ea. Man patiko derinys 1:2.
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 07, 20:14)
As sekanciam kreme ketinu pabandyt sumaisyt 1l vetiveriju, 2l.ylang ir 3l. petitgreinu, ziuresiu gal gausis kas nors.


Dar įskaičiau, kad vetiverijos su pelargonijų ea dera...
Atsakyti
Sakykit, o love-eco.lt baziniai aliejai yra nerafinuoti? prie kai kurių rašo, kad nerafinuoti, prie kai kurių neko nerašo.

Tikriausiai jau buvo kalbėta anksčiau, bet tiek temų jau prikalbėta, kad labai ilgai reiktų (gal ir reikės) skaityt doh.gif ar pačių gaminti kremai veikia "geriau" nei visokie su parabenais ir t.t.? noriu ir aš pasidaryt pati sau ką nors (kol kas tik tepu vedą natūraliu argano aliejum, šiaip patinka, bet kadangi laukiuosi, tai ir taip daug pasikeitimų kūnel, todėl negaliu objektyviai vertint) ir galvoju (tikiuosi), kad produktai pagaminti iš "gyvų" medžiagų turėtų greičiau, geriau įsigerti ir turėt didesnį poveikį nei pirkti?... rolleyes.gif

eisiu šiandien į Kvapų namus paklausinėt kas ir kaip, kad bent bendrą vaizdą susidaryt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 08, 22:20)
Kiek dedat vitamino E i kremus? AN raso kas simtaprocentinio vit E det 0,5-1,5%, o AZ( kur vit. E tik 50% koncentracijos) raso kad tik 0,02-0,5%


As dedu tik 0,1%, nes visu kremu darau labai nedaug, greit sunaudoju ir eksperimentuoju is naujo. Jei noreciau ilgesniam naudojimui, deciau turbut kokius 0,5%.

QUOTE(doreme @ 2011 04 08, 23:26)
Sauliuxxx,ka dejai i kauke, jei ne paslaptis. Nes nuo visokiu bandymu ir ekspermentu atsirinkti man tinkanti sampuna, prisiekspermentavau. Ziuriu, kad pleiskamu atsirado.


Dejau sviestmedzio, migdolu, avokado, ricinos ir sezamu aliejus, rozmarinu hidrolata, pantenoli, arbatmedzio, rozmedzio, ylang ir levandu ea, dariau su btms.
Jei atvirai, dariau is to, ka turejau, paskaiciusi, kurie is ju gali padeti nuo pleiskanu ir plauku slinkimo, tai kauke dar galima tobulinti, ieskoti ingredientu, kurie gal net geriau tinka, tik as ju sikart neturejau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cosette @ 2011 04 09, 10:53)
Tikriausiai jau buvo kalbėta anksčiau, bet tiek temų jau prikalbėta, kad labai ilgai reiktų (gal ir reikės) skaityt  doh.gif  ar pačių gaminti kremai veikia "geriau" nei visokie su parabenais ir t.t.? noriu ir aš pasidaryt pati sau ką nors (kol kas tik tepu vedą natūraliu argano aliejum, šiaip patinka, bet kadangi laukiuosi, tai ir taip daug pasikeitimų kūnel, todėl negaliu objektyviai vertint) ir galvoju (tikiuosi), kad produktai pagaminti iš "gyvų" medžiagų turėtų greičiau, geriau įsigerti ir turėt didesnį poveikį nei pirkti?...  rolleyes.gif


Asmeniskai as, pabandziusi savo gamybos kosmetika, iskart nusprendziau daugiau NIEKO nebepirkti - nezinau, ar as cia taip pataikiau, ar is tikruju tokius sedevrus kuriu, ar tiesiog mano odai patinka naturalios medziagos - bet tikrai skirtumas nepalyginamas...
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 04 09, 09:53)
ar pačių gaminti kremai veikia "geriau" nei visokie su parabenais ir t.t.?

Na aš asmeniškai nebuvau radusi sau tinkančio kremo iš tų pirktinių, ir apskritai labai vargau su riebia ir spuoguota oda. Pirma susidomėjau aliejais, metus tepliojausi aliejukais, po to žengiau į kitą lygį ir pradėjau eksperimentuoti su kremais. Vien tai, kad pasidarai maža kiekį ir jį greitai išnaudoji, tada kažką keiti, bandai kitą formulę yra pranašumas prieš pirktinius, kur neprisipirksi visų iš eilės.
Atsakyti