Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Jei apie hidrolatu kvapus tai vakar papirkau campaku hidrolata, nuostabumelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 07, 13:39)
Jei apie hidrolatu kvapus  tai vakar papirkau  campaku  hidrolata, nuostabumelis wub.gif


aš kaip tik jo laukiu wub.gif tikiuosi, kad ir man patiks:)
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 07, 13:33)
Pirkau vetiveriju EA, kvapas uzmusantis, taciau jos ieina i mano megstamiausius kvepalus, reiskia imanoma kazkaip ikomponuot, kazin su kokiais EA deretu?

AZ prie ea savybiu (isskleist reikia didesni aprasa) raso sinergija: koks poveikis su kokiu kitu ea maisant. tai manau "kvapiskai" turetu tikti biggrin.gif

nors as turiu ylang ir kedra, tai mane net pykina nuo ju bendro kvapo doh.gif po viena atskiai dar dar, bet kartu - mirtis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 07 balandžio 2011 - 13:06
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 07, 14:00)
aš kaip tik jo laukiu  wub.gif  tikiuosi, kad ir man patiks:)

Svarstem su namiskiais ka jis taip labai primena, kol galiausiai supratau, kad jazminus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 07, 13:21)
Man ir gaila, kad jos cia nepasirodo.. labai  gaila.. Na  bet istikruju, kiek jos ta pati per ta pati gali kartoti,  nes dazniausiai klausimai n-taji karta kartojasi  doh.gif


Su naujokem visada taip.
Atsakyti
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 04 07, 11:56)
ačiū už atsakymą, vadinasi užsisakysiu tik pabandymui-- nedidelį kiekį(o tai norėjau iš karto daug užsigriebti blush2.gif ). kažin koks hidrolatas skaniai kvepia? aš turiu hamamelių(tas is viso be kvapo), levandų, rožių-- labai įprasti kvapai, o kažko norisi tokio kad ir savybėsir kvapas (kad kremas turetų gera kvapą be ea). ylangų dar galvoju užsisakyti-- tikriausiai kvepia taip pat kaip ir ea(o koks intensyvumas?) gyvenčiau vilniuje išuostinėčiau juos visus ax.gif
pasidalinkite įspūdžiais 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man patys pačiausi: nerolio, ylangų,pipirmėčių
Kvapas neerzina:morkų, kadagių, šalavijų, ramunėlių, pelargonijų (kitaip nei EA),
Daug kam patinka: juodųjų serbentų, rožių, jazminų, rozmarinų.

Pats baisiausias man iš hidrolatų kvapas nardų.
Bet šiaip patikimai-nepatikimai labai individualus dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas is cia esanciu man pagelbes - dariau elementariausia rodos daikta - vonios bombas.. Receptas is Palominos blogo, ta prasme proporcijos, alieju kitoki dejau, koncistencija gavosi kaip ir gera - paprasta formuoti, bet stipriai paspaudus subyra. Sulipdziau burbulus, padejau dziuti.. Po keliu valandu - radau sukezusius.. Na tokius susmegusius, sutirpusius.. Kas galejo buti ne taip, kad nesilaike..?
Paemiau ir apvyniojau plevele, paformavau vel, tai sukietejo, tokie koreti, akyti siek tiek, bet jau imanoma, aisku neidealu..
Taip netiketa - kremai gaunasi, o va toks rodos paprastas dalykas ir neisejo..

Labai lauksiu komentaru 4u.gif
Atsakyti
Gal dregmes pateko ir sureagavo rugstis su soda.
Atsakyti
Miltelinius priedus patariama nekaitinti daugiau nei 40 laipsniu, tai reiskia, kad naudojant tokius priedus, reiktu produktus gaminti saltuoju budu...
Tiktu stai toks budas
http://www.aroma-zon..._estersucre.asp

cia kremo gamyba su cukraus esteriu

Todel gaminant karstuoju budu reiktu naudoti skystus priedus, kad masei pravesus iki 40 laipsniu galima butu nesunkiai imaisyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 07, 16:39)
Gal dregmes pateko ir sureagavo rugstis su soda.


aciu 4u.gif
bet recepte nurodyta, kad reikia deti sauksteli vandens - tai nebelabai suprantu.. Gal vien su aliejais tada daryt..? Dziovinau spintoj, na nera ten dregmes unsure.gif
bandysiu dar ax.gif
Atsakyti
nors as turiu ylang ir kedra, tai mane net pykina nuo ju bendro kvapo doh.gif po viena atskiai dar dar, bet kartu - mirtis biggrin.gif
[/quote]

smile.gif Idomus derinys, Ylangas kaitina jausmus, o kedras normalizuoja iskyras, tinka kosuliui, ypac skatinti atsikosejima:). Man tai geras misinys Ylangas ir apelsinas arba greifruktas. Beje sakoma, kad namuose kur kvepia ylangu ir apelsinu nebus pykciu, nes tai jausmus sildantis derinys smile.gif .

Tik va savo EA zinias bandau i kremus perkelt. vienas kas labai sudomino, tai kainos. As kiek pirkau, tai EA kainos gal 5 kartus didesnes. O cia aliejukai po 10 lt. Kazi kiek jie tikri ir 100%?
Atsakyti
As sekanciam kreme ketinu pabandyt sumaisyt 1l vetiveriju, 2l.ylang ir 3l. petitgreinu, ziuresiu gal gausis kas nors.
Atsakyti