Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

nusižiūrėjau internet parduotuvėje švitrūno hidrolatą (cistus ladaniferum)-(tikriausiai gerai išsiverčiau-švitrūnas). tai va parašyta kvapas galingas, gal kuri bandete, uostėte? kaip tas kvapas? ar nebus koks baisuokliškas ax.gif
o dar padariau kremuka su ksantanu, ir apsižioplinus (užsisvajojusi ) sulašinau gse--- nesutrauke biggrin.gif kame šaknys? (gse pirkau iš vaistinės--tai ka jis blogas?) nieko nesuprantu lotuliukas.gif o kai krema sutraukia, aš suprantu-- lyg varske darytum taip turi buti g.gif
Atsakyti
Gal galite pagelbėti ax.gif
Jau klausiau AN temoje, bet gal čia greičiau atsakymą gausiu.
Neturiu svarstyklių ir viską matuoju 5ml ir2,5ml šaukšteliais nuo vaistų. Bet va, kaip atmatuoti 0,6gr. kofeino? g.gif Kad bent žinočiau kaip 1gramas atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 04 06, 19:02)
Gal galite pagelbėti ax.gif
Jau klausiau AN temoje, bet gal čia greičiau atsakymą gausiu.
Neturiu svarstyklių ir viską matuoju 5ml ir2,5ml šaukšteliais nuo vaistų. Bet va, kaip atmatuoti 0,6gr. kofeino?  g.gif Kad bent žinočiau kaip 1gramas atrodo doh.gif


Nezinau, is kur tu pirkai koki kofeina, galiu padeti tik tiek, kad Aroma Zone raso, kad ju kofeino 1 gr yra nubrauktas 2 ml saukstelis. Vadinasi, 0,6 gr turetu buti apie 1,2 ml, t.y., apie puse 2,5 ml talpos saukstelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 06, 18:31)
Nezinau, is kur tu pirkai koki kofeina, galiu padeti tik tiek, kad Aroma Zone raso, kad ju kofeino 1 gr yra nubrauktas 2 ml saukstelis. Vadinasi, 0,6 gr turetu buti apie 1,2 ml, t.y., apie puse 2,5 ml talpos saukstelio  4u.gif

Labai ačiū aciuks.gif . Pirkau AN, tai gal bus tas pats.
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 04 06, 10:19)
Vakar maišiau vaikams kūno kremą

10g sviestmedžio
2 g migdolų al.
13 g morkų hidrolato
3 lašai medetkų aliejaus
2 lašai rozmarino
2 lašai vit. E

maišiau ranka ~10 min., aliejai su vandeniu niekaip nesijungė, truputį pašildžiau, tada susijungė, kai pradėjo vėsti, vėl pamaišiau ir vėl atsiskyrė vanduo nuo aliejų. Pirmą kartą taip su šita sudėtim.
Kaži kodėl?


Va, praėjo para nuo sumaišymo - "kremas" toks kietas, kaip grynas kakavos sviestas. Su nagu tik gremžiasi. Tirpsta ant odos neblogai. Nieko nesuprantu, čia gi nėra kam nepavykti ir juo labiau sukietėti blink.gif Hidrolato per tuos permaišymus sumažėjo, išsipylė, gal dėl to sukietėjo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke: 06 balandžio 2011 - 21:42
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 04 06, 14:53)
nusižiūrėjau internet parduotuvėje švitrūno hidrolatą (cistus ladaniferum)-(tikriausiai gerai išsiverčiau-švitrūnas). tai va parašyta kvapas galingas, gal kuri bandete, uostėte? kaip tas kvapas? ar nebus koks baisuokliškas ax.gif
o dar padariau kremuka su ksantanu, ir apsižioplinus (užsisvajojusi ) sulašinau gse--- nesutrauke biggrin.gif kame šaknys? (gse pirkau iš vaistinės--tai ka jis blogas?) nieko nesuprantu lotuliukas.gif  o kai krema sutraukia, aš suprantu-- lyg varske darytum taip turi buti g.gif


kvapas tikrai gana specifinis-man primena išrūgas, kitiems senienų spintą iš 20 uosčiusių nebuvo juo susižavėjusių (aš tame tarpe, nors didžioji EA man kvepia) ax.gif
Atsakyti
turiu alavijo geli, ale dar normaliai nenaudojau doh.gif pasiskaiciau cia -reiks megint biggrin.gif thumbup.gif


QUOTE(linuke @ 2011 04 06, 21:40)
Va, praėjo para nuo sumaišymo - "kremas" toks kietas, kaip grynas kakavos sviestas. Su nagu tik gremžiasi. Tirpsta ant odos neblogai. Nieko nesuprantu, čia gi nėra kam nepavykti ir juo labiau sukietėti  blink.gif Hidrolato per tuos permaišymus sumažėjo, išsipylė, gal dėl to sukietėjo.

kai sildau -man visada jis gaunas toks a la kuno sviestas mirksiukas.gif o kai issuku nesildyta -gaunas a la kremas mirksiukas.gif ir uzvakar dariau sau sildyta is hidrolato, sviestmedzio ir makadamiju aliejaus ir kai kuriu ea, bet idejau si syki vos NR 3 emulsiklio is AZ -tai dabar toks riebus kremas -na nebe sviestas mirksiukas.gif o savo dukrytei issukau hidrolata su sviestmedziu, mango sviestu ir aliejaus -gavos kremas tirstas, bet kremas biggrin.gif

dar bandziau paakiu krema (siaip realiai mano pirmas toks rimtesnis su visais konservais, emulsikliais ir pagardais pacios gamintas produktas wub.gif ) -panasu i brylos recepta-nu, zinokit, man patiko thumbup.gif ir konsistencija tokia superine, o spalva wub.gif -nors kol kas neturiu miltuku kaip atmatuot -tai spejimo budu doh.gif bet nenuvyliau saves biggrin.gif

ir makiazo valikli - pieneli - lyg Etama buvo idejus principini recepta ir foto - tik as alieju pagal save 4u.gif -tai irgi patiko thumbup.gif svarbiausia nebereiks zaist aliejus- hidrolatas kas vakara biggrin.gif

zodziu, gaminti patiko biggrin.gif dabar veido kremas eileje 4u.gif
Atsakyti
Pačiame AZ nemažai info
AZ info

kiek tai puslapį paslinkus žemyn, šviesiai žaliam ir rausvam laukeliuose aprašyta. Kaip suprantu i jau pagamintą produktą dedama ir gerai išmaišoma, po to jau seka produkto supylimas į tarą.
Prie kiekvieno produkto AZ puslapyje yra "learn more" jei naudojatės translater'iu. Ten būna visa info 4u.gif nes kiek pastebiu temos senbūvės su tikrai naudingais patarimais išsilakstę...


QUOTE(asssandra @ 2011 04 06, 12:29)
O kada į kremuką lašinat įvairius pagerinimus? Turiu omeny hialuroną milteliais, aha rūgštis ir kt gėrybes iš AZ. Ar į vandens fazę ir paskui kaitinat, ar į atvėsusį kremą kartu su eteriniais? Aš lašinau į atvėsusi, tai man po dienos kitos atsiskiria skystis. O aha rugštys tai normaliai tirštą kremuką su emulsiniu išskystino iki pienelio konsistencijos. Gal kažką ne tokia tvarka dedu?
O kremukas su emulsiniu ant veido pabala, kuriame vandens fazė 70-90 proc. Bent jau pas mane, kuo daugiau vandens, tuo prieš susigerdamas pabalina odą. Kuo riebesnis kremukas, tai šito nedaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 07 balandžio 2011 - 11:48
QUOTE(Doviljana @ 2011 04 07, 00:20)
kvapas tikrai gana specifinis-man primena išrūgas, kitiems senienų spintą iš 20 uosčiusių nebuvo juo susižavėjusių (aš tame tarpe, nors didžioji EA man kvepia) ax.gif

ačiū už atsakymą, vadinasi užsisakysiu tik pabandymui-- nedidelį kiekį(o tai norėjau iš karto daug užsigriebti blush2.gif ). kažin koks hidrolatas skaniai kvepia? aš turiu hamamelių(tas is viso be kvapo), levandų, rožių-- labai įprasti kvapai, o kažko norisi tokio kad ir savybėsir kvapas (kad kremas turetų gera kvapą be ea). ylangų dar galvoju užsisakyti-- tikriausiai kvepia taip pat kaip ir ea(o koks intensyvumas?) gyvenčiau vilniuje išuostinėčiau juos visus ax.gif
pasidalinkite įspūdžiais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man juoduju serbentu kvapas patiko, atrodo elementarus, toks, koks serbentu skonis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopka: 07 balandžio 2011 - 12:09
QUOTE(Tendre @ 2011 04 07, 12:47)
temos senbūvės su tikrai naudingais patarimais išsilakstę...


Man ir gaila, kad jos cia nepasirodo.. labai gaila.. Na bet istikruju, kiek jos ta pati per ta pati gali kartoti, nes dazniausiai klausimai n-taji karta kartojasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 04 07, 11:56)
ačiū už atsakymą, vadinasi užsisakysiu tik pabandymui-- nedidelį kiekį(o tai norėjau iš karto daug užsigriebti blush2.gif ). kažin koks hidrolatas skaniai kvepia? aš turiu hamamelių(tas is viso be kvapo), levandų, rožių-- labai įprasti kvapai, o kažko norisi tokio kad ir savybėsir kvapas (kad kremas turetų gera kvapą be ea). ylangų dar galvoju užsisakyti-- tikriausiai kvepia taip pat kaip ir ea(o koks intensyvumas?) gyvenčiau vilniuje išuostinėčiau juos visus ax.gif
pasidalinkite įspūdžiais 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Man nerolio hidrolato kvapas nuostabus. Tik pas mane kreme visiskai nesijaucia per kakavos sviesta ir Ylang EA ( tiesa maisiau ji su vandeniu 1:1,tai gal todel). Aplamai pirmo kremo kvapas nekoks, ziauriai nekoks doh.gif . Sekanti kart labiau pasistengsiu. Pirkau vetiveriju EA, kvapas uzmusantis, taciau jos ieina i mano megstamiausius kvepalus, reiskia imanoma kazkaip ikomponuot, kazin su kokiais EA deretu?
Atsakyti