Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(@leja @ 2011 04 05, 08:31)
as alavijo gelio ir i krema veidui ir i pieneli kuinui pridejau ir i kaukes dedu  thumbup.gif

4u.gif o dedat i hidrotata kai kaitinat ar pabaigoje i atvesusi krema sudedat?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 05, 19:49)
O kaip maišei?


kuria prasme kaip? biggrin.gif Pašildžiau aliejus su emulsiniu vašku, kitame inde hidrolatą su ksantanu, dar trupuį hialurono dėjau. Tada sumakalavau, į atvėsusį įlašinau eterinį aliejų ir rozmarinų CO2 ax.gif Susijungė viskas labai gražiai, be priekaištų biggrin.gif Tik va buvo įdomu, kodėl baltuoja tepantis. Nors tepu ant sausos odos mastau.gif
Ir dar man įdomu, kodėl jis sausokas man gavosi, kai išsitepu. Bet jau čia reikia jums receptuką parašyti, kad klaidas rasti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 05, 16:46)
Kokį su rugiagėlių, rozmarinų ar levandų hidrolatu, kad ramintų, sezamų aliejumi ir pvz su papainu, kad plaukeliai nebeataugtų smile.gif

Aciu, bandysiu daryti koki kremuka
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 04 05, 20:36)
kuria prasme kaip? biggrin.gif Pašildžiau aliejus su emulsiniu vašku, kitame inde hidrolatą su ksantanu, dar trupuį hialurono dėjau. Tada sumakalavau, į atvėsusį įlašinau eterinį aliejų ir rozmarinų CO2  ax.gif Susijungė viskas labai gražiai, be priekaištų biggrin.gif Tik va buvo įdomu, kodėl baltuoja tepantis. Nors tepu ant sausos odos mastau.gif
Ir dar man įdomu, kodėl jis sausokas man gavosi, kai išsitepu. Bet jau čia reikia jums receptuką parašyti, kad klaidas rasti biggrin.gif

Turiu galvoj ar ranka, su kokia mentele, ar su mikseriu?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 05, 22:25)
Turiu galvoj ar ranka, su kokia mentele, ar su mikseriu?


aaa biggrin.gif ranka maišiau, su vienkartine šakute biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 04 05, 07:31)
as alavijo gelio ir i krema veidui ir i pieneli kuinui pridejau ir i kaukes dedu  thumbup.gif


as pradejau nuo ranku, dabar dedu i veido kremus 50 proc vandens fazes, o gryna tepu ant spuogu - ziauriai geria man su jais susitvarko alavijas bigsmile.gif
dar bandziau i saknis - aisku, plaukai islieka ilgiau purus, bet man lyg pleiskanu atsirado nuo jo g.gif tai ka as zinau.
darysiu krema kunui, o i kaukes - gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 05, 19:58)
4u.gif o dedat i hidrotata kai kaitinat ar pabaigoje i atvesusi krema sudedat?


as dejau pabaigoje i atvesusi krema. Nieks neatsiskyre, nieko blogo nepasidare thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2011 04 05, 23:15)
as pradejau nuo ranku, dabar dedu i veido kremus 50 proc vandens fazes, o gryna tepu ant spuogu - ziauriai geria man su jais susitvarko alavijas  bigsmile.gif
dar bandziau i saknis - aisku, plaukai islieka ilgiau purus, bet man lyg pleiskanu atsirado nuo jo  g.gif tai ka as zinau.
darysiu krema kunui, o i kaukes - gaila  blush2.gif


as plaukams nenaudoju nes man gaila biggrin.gif o i kaukes veidui dedu, arba po kaukes uzsitepu thumbup.gif geris tas alavijas tikrai
Atsakyti
Vakar maišiau vaikams kūno kremą

10g sviestmedžio
2 g migdolų al.
13 g morkų hidrolato
3 lašai medetkų aliejaus
2 lašai rozmarino
2 lašai vit. E

maišiau ranka ~10 min., aliejai su vandeniu niekaip nesijungė, truputį pašildžiau, tada susijungė, kai pradėjo vėsti, vėl pamaišiau ir vėl atsiskyrė vanduo nuo aliejų. Pirmą kartą taip su šita sudėtim.
Kaži kodėl?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 04 06, 08:40)
as dejau pabaigoje i atvesusi krema. Nieks neatsiskyre, nieko blogo nepasidare  thumbup.gif
Papildyta:
as plaukams nenaudoju nes man gaila  biggrin.gif  o i kaukes veidui dedu, arba po kaukes uzsitepu  thumbup.gif  geris tas alavijas tikrai

4u.gif aciu uz atsakyma,tikrai super geris tas alavijo gelis,kalbu apie AN,nes is kitur nebandziau,o niezuli kaip gerai nuima,reiks vasara psitept,kai uodai sukandzios,nes ziauriai nepernesu niezulio,iki zaizdu nusidraskau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 06, 10:20)
4u.gif aciu uz atsakyma,tikrai super geris tas alavijo gelis,kalbu apie AN,nes is kitur nebandziau,o niezuli kaip gerai nuima,reiks vasara psitept,kai uodai sukandzios,nes ziauriai nepernesu niezulio,iki zaizdu nusidraskau doh.gif


as ir is AN turiu
Atsakyti
O kada į kremuką lašinat įvairius pagerinimus? Turiu omeny hialuroną milteliais, aha rūgštis ir kt gėrybes iš AZ. Ar į vandens fazę ir paskui kaitinat, ar į atvėsusį kremą kartu su eteriniais? Aš lašinau į atvėsusi, tai man po dienos kitos atsiskiria skystis. O aha rugštys tai normaliai tirštą kremuką su emulsiniu išskystino iki pienelio konsistencijos. Gal kažką ne tokia tvarka dedu?
O kremukas su emulsiniu ant veido pabala, kuriame vandens fazė 70-90 proc. Bent jau pas mane, kuo daugiau vandens, tuo prieš susigerdamas pabalina odą. Kuo riebesnis kremukas, tai šito nedaro.
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 04 06, 12:29)
O kada į kremuką lašinat įvairius pagerinimus? Turiu omeny hialuroną milteliais, aha rūgštis ir kt gėrybes iš AZ. Ar į vandens fazę ir paskui kaitinat, ar į atvėsusį kremą kartu su eteriniais? Aš lašinau į atvėsusi, tai man po dienos kitos atsiskiria skystis. O aha rugštys tai normaliai tirštą kremuką su emulsiniu išskystino iki pienelio konsistencijos. Gal kažką ne tokia tvarka dedu?
O kremukas su emulsiniu ant veido pabala, kuriame vandens fazė 70-90 proc. Bent jau pas mane, kuo daugiau vandens, tuo prieš susigerdamas pabalina odą. Kuo riebesnis kremukas, tai šito nedaro.

Miltelius geriau i vandens faze, kad istirptu, o skystus priedus kai mase atvesus mazdaug 40 laipsniu
Atsakyti