Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Jutare @ 2011 04 05, 10:21)
Dariausi kremą su emulsiniu vašku, tepasi ant odos gerai, bet pradžioje pabąla g.gif Kokia priežastis gali būti? Perdaug vaško? g.gif Nors kremukas nėra kietas, tikrai ne per tirštas. Ir toks, sakyčiau, posausis jis man mastau.gif Kokia gali būti bėda?


Tai kad visi man pries susigerdami pabala... As padariau isvada, kad taip ir turi buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 05, 08:31)
Tai kad visi man pries susigerdami pabala... As padariau isvada, kad taip ir turi buti  biggrin.gif


neturi biggrin.gif man niekad taip nebudavo, tik dabar padariau krema su emulsiniu ir ksantanu, labai lengva, tai pabala jei daugiau uztepu. Itariu per daug emulsinio idejau smile.gif
Atsakyti
merginos patarkit koki kremuka po depiliacijos
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 05, 09:31)
Tai kad visi man pries susigerdami pabala... As padariau isvada, kad taip ir turi buti  biggrin.gif


jus raset kad megstat kietesnius/tirstesnius kremukus, tai turbut ir pabala kad emulsinio per daug. Mano paskutinis irgi tiorstenis nei visi tai truputi bala, bet grei isigeria
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 04 05, 15:00)
jus raset kad megstat kietesnius/tirstesnius kremukus, tai turbut ir pabala kad emulsinio per daug. Mano paskutinis irgi tiorstenis nei visi tai truputi bala, bet grei isigeria


Galbut... Bet neimu to i galva, greitai susigeria, jausmas malonus, tai ir gerai biggrin.gif

Ar kuri nors esate pirkusi koki nors alieju is naturallythinking? Antra diena galva suku, kaina vilioja, bandyt baisu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 05, 08:14)
Ačiū smile.gif reik susirast laisvesnį vakarą ir bandyt makaluotis:)
nenoriu nusikalbėt, bet ligtai idealiausias PH ~4 (nurodoma, kad mažiau nei 5,5,), bet kiek a6 dariau, man visad gaunas ~3. Šiaip neturiu priekaištų, parudina ir t.t., bet sportinis interesas dabar tą PH apie 4 išgauti biggrin.gif jeigu ką, paieškočiau kitam kompe, gal su tiksliais kiekiais bus receptas likęs
QUOTE(Jutare @ 2011 04 05, 09:21)
parsisiunčiau itališkų šlamučių hidrolatą. Pradžioj kvapas pasirodė įdomus... mastau.gif Bet dabar žiūriu, kad jis LABAI įdomus wacko.gif biggrin.gif Kažin, priprasiu aš prie jo ar ne biggrin.gif nu labai jau savotiškas ir stiprus biggrin.gif

Dariausi kremą su emulsiniu vašku, tepasi ant odos gerai, bet pradžioje pabąla g.gif Kokia priežastis gali būti? Perdaug vaško? g.gif Nors kremukas nėra kietas, tikrai ne per tirštas. Ir toks, sakyčiau, posausis jis man mastau.gif Kokia gali būti bėda?
Aš tai pripratau prie jo ilgainiui, veidui labai patiko smile.gif pradžioj tai katinų šlapimu man smirdėjo jis doh.gif bet prie visko, manau, priprantama. arbatmedis pradžioj kokio baisaus kvapo atrodė, dabar net malonus. šlamučiai jau irgi visai nieko. tik aplinkinius, man jau normalūs kvapai, kartais pribloškia biggrin.gif

Tikriausiai, kad per daug vaško. ar gal ant drėgnos odos tepi?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 05, 14:34)
nenoriu nusikalbėt, bet ligtai idealiausias PH ~4 (nurodoma, kad mažiau nei 5,5,), bet kiek a6 dariau, man visad gaunas ~3. Šiaip neturiu priekaištų, parudina ir t.t., bet sportinis interesas dabar tą PH apie 4 išgauti biggrin.gif jeigu ką, paieškočiau kitam kompe, gal su tiksliais kiekiais bus receptas likęs
Tikriausiai, kad per daug vaško. ar gal ant drėgnos odos tepi?


o kokia pH įtaka savaiminiui? smile.gif kodėl idealiausias yra 4?
ir jei rasit receptuką, tai pločiau rankom clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2011 04 05, 14:34)
Aš tai pripratau prie jo ilgainiui, veidui labai patiko smile.gif pradžioj tai katinų šlapimu man smirdėjo jis doh.gif bet prie visko, manau, priprantama. arbatmedis pradžioj kokio baisaus kvapo atrodė, dabar net malonus. šlamučiai jau irgi visai nieko. tik aplinkinius, man jau normalūs kvapai, kartais pribloškia biggrin.gif


aš tai nepriprantu prie kvapų..man smirdėjo arbatmedis, bet ir dabar smirda..su morkom ir toliau kankinuos, bet gal apsiprasiu.

na bet jaučiu už nimbamedžio aliejų tai bjauresnio kvapo nėra ir nebus biggrin.gif
Atsakyti
Mano kremas su emulsiniu ir ksantanu taip pat pabala, bet tikrai emulsinio per daug nepridejau. Kaip tik manau kad tiek ksantano tiek vasko labai mazai dejau palyginus, gavosi kaip pienelis.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 05, 13:34)
nenoriu nusikalbėt, bet ligtai idealiausias PH ~4 (nurodoma, kad mažiau nei 5,5,), bet kiek a6 dariau, man visad gaunas ~3. Šiaip neturiu priekaištų, parudina ir t.t., bet sportinis interesas dabar tą PH apie 4 išgauti biggrin.gif jeigu ką, paieškočiau kitam kompe, gal su tiksliais kiekiais bus receptas likęs
Aš tai pripratau prie jo ilgainiui, veidui labai patiko smile.gif pradžioj tai katinų šlapimu man smirdėjo jis doh.gif bet prie visko, manau, priprantama. arbatmedis pradžioj kokio baisaus kvapo atrodė, dabar net malonus. šlamučiai jau irgi visai nieko. tik aplinkinius, man jau normalūs kvapai, kartais pribloškia biggrin.gif

Tikriausiai, kad per daug vaško. ar gal ant drėgnos odos tepi?

turiu pasidariusi kremuka su emulsiniu vasku, bet toks poskystis (kaip pienelis) gavosi, tai manau emulsinio tikrai per mazai - ir patepus ant veido atsiranda tas pabalimas. Darau isvada, kad nuo dregnos odos jis pabala g.gif

Planuoju gamintis savaiminio idegio kremuka. Tai dabar galvoju, kaip su tuo pH bus? unsure.gif Be popiereliu ir nezinosiu, ane? rolleyes.gif Tada labai labai norim receptuko su tiksliais kiekiais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 04 05, 14:47)
merginos patarkit koki kremuka po depiliacijos

Kokį su rugiagėlių, rozmarinų ar levandų hidrolatu, kad ramintų, sezamų aliejumi ir pvz su papainu, kad plaukeliai nebeataugtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 04 05, 15:45)
Mano kremas su emulsiniu ir ksantanu taip pat pabala, bet tikrai emulsinio per daug nepridejau. Kaip tik manau kad tiek ksantano tiek vasko labai mazai dejau palyginus, gavosi kaip pienelis.


nu va ir pas mane tikrai ne kietas kremas gavosi g.gif Irgi dėjau vos ksantano ir emulsinio Nr.2 iš AZ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 05, 14:42)
o kokia pH  įtaka savaiminiui?  smile.gif  kodėl idealiausias yra 4?
ir jei rasit receptuką, tai pločiau rankom  clap_1.gif

aš tai nepriprantu prie kvapų..man smirdėjo arbatmedis, bet ir dabar smirda..su morkom ir toliau kankinuos, bet gal apsiprasiu.

na bet jaučiu už nimbamedžio aliejų tai bjauresnio kvapo nėra ir nebus biggrin.gif
Dėl įtakos ieškojau daug kur info ir klausinėjau, bet negavau konkretaus ats.
Tikiuos nepamiršiu, kitądien eisiu paieškoti. Šiaip beveik visada iš akies patrupinu vit. C, bet PH gaunasi panašus-2/3, gal akis taikli biggrin.gif
Po metų kokių priprasi, dar jei dažniau naudosi ir poveikis patiks, tai ir kvapui nebebus priekaištų smile.gif
Nesu turėjus jo, negaliu ginčytis. nebent nardų hidrolatą pasiūlyt pauostyti, palygint biggrin.gif
QUOTE(Gladiola @ 2011 04 05, 15:47)
turiu pasidariusi kremuka su emulsiniu vasku, bet toks poskystis (kaip pienelis) gavosi, tai manau emulsinio tikrai per mazai - ir patepus ant veido atsiranda tas pabalimas. Darau isvada, kad nuo dregnos odos jis pabala g.gif

Planuoju gamintis savaiminio idegio kremuka. Tai dabar galvoju, kaip su tuo pH bus? unsure.gif  Be popiereliu ir nezinosiu, ane? rolleyes.gif Tada labai labai norim receptuko su tiksliais kiekiais 4u.gif
Tai priklauso ir kaip/kiek laiko maišysi, ir kiek vaško dėsi. Ant drėgnos odos tikrai balti ruožiai tepasi.
Reikia popierėlių, nežinosi 4u.gif yra AN, parašyk Monicai, gal parduos mažesnį kiekį jei nereikia pakuotės.
Ok, įkelsiu kt. dieną jei nebūsiu kur numėčius, kelis dariausi skirtingus, bet kaip yr visi geri gavosi g.gif
QUOTE(Jutare @ 2011 04 05, 17:03)
nu va ir pas mane tikrai ne kietas kremas gavosi g.gif Irgi dėjau vos ksantano ir emulsinio Nr.2 iš AZ ax.gif
O kaip maišei?
Atsakyti