Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Kazko itartinai tam www.naturallythinking.com pigus aliejai... Dabar mastau - ar ten kokybe ne kokia, ar, pvz., AZ vien del savo vardo kainas uzsikele?
Atsakyti
Sveikos, mergaitės. Turiu klausimą.
Radau savaiminio įdegio kremuko receptuką:

Emulsinis v. 0.35g.
DHA 0.4g.
Distiliuotas v. 7ml.
Vit. C
Sezamų al. 3ml.

Aš turiu migdolų vaško. Ar nieko, jei juo pakeisiu emulsinį vašką? g.gif

Atsakyti
Merginos, ar gali būti skystas kremas su bičių vašku? unsure.gif
Prieš porą dienų dariau pirmą kartą kremą vaikams su šiuo vašku, viskas puIkiai gavosi, susijungė, niekas neatsiskyrė nei darant, nei dabar. Bet iš karto kremas buvo kaip kremas, o šiandien žiūriu jau pienelio konsistencija unsure.gif . Ar gali būti nuo šilumos? Nes aš kremus laikau vonioje, o pas mus ten tikrai šilta, nors nematavau temperatūros. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 04 balandžio 2011 - 16:08
Gal kas nors matėte iš kur galima būtų parsisiųsti hialurono injekcijoms? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 04, 00:22)
Merginos, ar naudojat, jei naudojat tai kur perkat gintaro smeli ir pudra? Patikimiausia kiek domejausi pasirode Medicalamber, bet ju kainos aukstos pvz lyginant su Arza.  g.gif
Gintaro pudrą seniai jau pirkau astrominerologijos centre. barokoj dar būdavo. NKG temos pirmoj žinutėj nuo seno taškai parašyti turi būti tikslūs, paskaitinėk
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 04, 14:17)
Sveikos, mergaitės. Turiu klausimą.
Radau savaiminio įdegio kremuko receptuką:

Emulsinis v. 0.35g.
DHA 0.4g.
Distiliuotas v. 7ml.
Vit. C
Sezamų al. 3ml.

Aš turiu migdolų vaško. Ar nieko, jei juo pakeisiu emulsinį vašką?  g.gif
Savaiminio įd. kremas vis tiek yra kremas, ar tai pienelis. kokį emulsiklį naudosi nėra svarbiausias dalykas čia, bile pačiai patogu būtų teptis, lygiai pasiskirstytų. o dėl vit. C ar kt. rūgšties, tai reikia matuoti produkto PH, čia matau kiekis neparašytas, nepadaugink ar pan.
Atsakyti
4u.gif issukau thumbup.gif kremuka rankom ir vaikui issausejusiom kojom,kaip kazkas patare sukau sviestmedi su alavijo geliu,dar migdolu,dist vandens truputi dejau,rankom tai labai malonus,dabar alavijo geli ir i veido krema bandysiu det.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 04, 21:05)
Savaiminio įd. kremas vis tiek yra kremas, ar tai pienelis. kokį emulsiklį naudosi nėra svarbiausias dalykas čia, bile pačiai patogu būtų teptis, lygiai pasiskirstytų. o dėl vit. C ar kt. rūgšties, tai reikia matuoti produkto PH, čia matau kiekis neparašytas, nepadaugink ar pan.


Ačiū smile.gif reik susirast laisvesnį vakarą ir bandyt makaluotis:)
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 04, 21:48)
4u.gif issukau  thumbup.gif kremuka rankom ir vaikui issausejusiom kojom,kaip kazkas patare sukau sviestmedi su alavijo geliu,dar migdolu,dist vandens truputi dejau,rankom tai labai malonus,dabar alavijo geli ir i veido krema bandysiu det.


as alavijo gelio ir i krema veidui ir i pieneli kuinui pridejau ir i kaukes dedu thumbup.gif
Atsakyti
Vakar eksperimentavau, norejau paziureti, kaip atrodo kremas tik su biciu vasku ax.gif Sunkiai emulsavosi (tikrai neverta daryti pirma karta bandancioms), norimo tirstumo taip ir neisgavau (as megeja tokiu tirstesniu ir standesniu kremu), gavosi laaabai riebus, pirma mintis betepant buvo, kad tas riebalas niekuomet i oda nesusigers... doh.gif Bet kadangi ji dariau kaip naktini veido krema, tai po 15 min likucius nuspaudziau servetele ir nusprendziau nedaryti isvadu iki ryto biggrin.gif Tai ryte veido oda tokia lygi, grazi, pamaitinta bigsmile.gif Bet, ko gero, naudojant nakciai toki krema, veido sveitimas bent karta per savaite neisvengiamas g.gif

Uztat padariau pati sau atradima - jau susiemulsavusi krema pakaitinus, jis vel tampa skystas, ir i ji ipylus islydyto vasko jis is naujo kuo puikiausiai susiemulsuoja (net is trecio karto lotuliukas.gif ) Nezinau, kaip tai veiktu su emulsiniu vasku g.gif
Atsakyti
parsisiunčiau itališkų šlamučių hidrolatą. Pradžioj kvapas pasirodė įdomus... mastau.gif Bet dabar žiūriu, kad jis LABAI įdomus wacko.gif biggrin.gif Kažin, priprasiu aš prie jo ar ne biggrin.gif nu labai jau savotiškas ir stiprus biggrin.gif

Dariausi kremą su emulsiniu vašku, tepasi ant odos gerai, bet pradžioje pabąla g.gif Kokia priežastis gali būti? Perdaug vaško? g.gif Nors kremukas nėra kietas, tikrai ne per tirštas. Ir toks, sakyčiau, posausis jis man mastau.gif Kokia gali būti bėda?
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 04 05, 09:21)
parsisiunčiau itališkų šlamučių hidrolatą. Pradžioj kvapas pasirodė įdomus... mastau.gif Bet dabar žiūriu, kad jis LABAI įdomus wacko.gif biggrin.gif Kažin, priprasiu aš prie jo ar ne biggrin.gif nu labai jau savotiškas ir stiprus biggrin.gif


man tas pats su morkų hidrolatu.. doh.gif prieš purkšdama giliai įkvėpiu oro ir čiumpu kokį rankšluostį, kad bent jau kelis įkvėpimus nejausčiau to smirdalo biggrin.gif
net pykina nuo kvapo.. doh.gif
man netgi juodųjų serbentų hidrolatas smirda ax.gif kol kas dar neradau nei vieno, kuris kvepėtų man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 04 05, 09:24)
man tas pats su morkų hidrolatu..  doh.gif  prieš purkšdama giliai įkvėpiu oro ir čiumpu kokį rankšluostį, kad bent jau kelis įkvėpimus nejausčiau to smirdalo biggrin.gif
net pykina nuo kvapo.. doh.gif
man netgi juodųjų serbentų hidrolatas smirda  ax.gif  kol kas dar neradau nei vieno, kuris kvepėtų man  verysad.gif


morkos man, su šlamučiais palyginus, nuostabaus ir švelnaus kvapo biggrin.gif O juodieji serbentai tai man kvepia biggrin.gif O nuo rožių svaigstu wub.gif
Atsakyti