Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Flos @ 2011 04 03, 19:22)
Aš kažkur sakiau, kad man palmarozos irgi neitin, tačiau lašiuką į skystą muilą įmaišiau, lašiuką įlašinau į rankų kremą sy levandom - tai viskas puiku, malonų aromatą priduoda. Įdedu į veido kaukę. Va darant garų vonelę su juo, tai sunkiai ištveriu tas kelias minutes, bet ko dėl sveikatos nepadarysi wink.gif

pabandysiu gal ir aš po lašiuką į vaido molio kaukę ir aliejinę plaukų kaukę, garinti kambaryje matyt negarinsiu blink.gif . gerai kad tik 5 ml ėmiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 02, 21:56)
aš nežinau kaip ji darė, bet savo nuožiūra galiu surašyti. prisėsiu, atsiųsiu AŽ

Etama, gal ir man galit atsiųsti proporcijas. Neturiu tiek patirties- galiu nusiskaičiuoti.
Ačiū
Atsakyti
Merginos , turiu alavijo geli ir noriu ji prideti i krema. Ar reikia kaitinti, gaminant krema, ar deti i jau pagaminta atvesinta krema ? Aciu
Atsakyti
[quote=darvina,2011 04 03, 19:37]
Merginos , turiu alavijo geli ir noriu ji prideti i krema. Ar reikia kaitinti, gaminant krema, ar deti i jau pagaminta atvesinta krema ? Aciu


Geriau jo nekaitink, kad neišgaruotų gėris, pridėk į pravėsusį kremą, kai dėsi kitus pagerinimus 4u.gif
Atsakyti
[quote=neringa.jn,2011 04 03, 19:43]
[quote=darvina,2011 04 03, 19:37]
Merginos , turiu alavijo geli ir noriu ji prideti i krema. Ar reikia kaitinti, gaminant krema, ar deti i jau pagaminta atvesinta krema ? Aciu
Geriau jo nekaitink, kad neišgaruotų gėris, pridėk į pravėsusį kremą, kai dėsi kitus pagerinimus 4u.gif
[/quote]
Aciu, taip ir norejau, tik bijojau kazka daryti pati ...
Atsakyti
Merginos, ar naudojat, jei naudojat tai kur perkat gintaro smeli ir pudra? Patikimiausia kiek domejausi pasirode Medicalamber, bet ju kainos aukstos pvz lyginant su Arza. g.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 04, 01:22)
Merginos, ar naudojat, jei naudojat tai kur perkat gintaro smeli ir pudra? Patikimiausia kiek domejausi pasirode Medicalamber, bet ju kainos aukstos pvz lyginant su Arza.  g.gif

Naudoju Arzos, esu labai patenkinta, nes matau, kad mokėjau už kokybę.
Beje, ne į tą temą pataikėt, manau tinkamesmė būtų šita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 04 04, 07:29)
Naudoju Arzos, esu labai patenkinta, nes matau, kad mokėjau už kokybę.
Beje, ne į tą temą pataikėt, manau tinkamesmė būtų šita smile.gif


ok, bandysiu ten pakalbinti merginas 4u.gif

Buvo vykes gaminimo savaitgalis, ka gaminau tas gavosi thumbup.gif pasidariau paprastuti veido krema (sudetis tik is keliu ingredientu, bet maloniai nustebino poveikis ), prausikli su gasulo moliu, ir anticeliulitini kremuka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 04 02, 09:47)
Kazkuri mergina minejo, kad kai uzsisakinejo is e suvos parduotuves, tai tiesiog darase kad ju nori, ir pridejo prie uzsakymo  smile.gif

As rasiau, nes pagal saskaita maniau, kad idejo, o is tikro negavau doh.gif Kadangi uzsakymo eigoje susirasem del dangteliu spalvos, tuo paciu paprasiau papildomai indeliu. Tai idejo tai, ko prasiau papildomai is elektr. parduotuves, o stiklinaiciu neidejo verysad.gif Tai nesupratau, ar nepamate pastabose to iraso, ar toks variantas neimanomas unsure.gif Galima parasyti jiems el. laiska ir uzklausti 4u.gif

QUOTE(BlueFire @ 2011 04 03, 17:16)
as daug ka perku sitoj naturally thinking, produktai geri (ir pasiziurejau zymiai pigiau negu LT), ateina gerai supakuoti, tik gana ilgai laukt (iki 10 dienu vietinis atvezimas).

indeliai parodyti be dangteliu, nes ant to paties indelio galima deti ivairu dangteli (pvz. metalini arba plastmasini), reikia ziureti pagal indelio kaklelio skersmeni
Papildyta:

O kaip alieju kokybe is www.naturallythinking.com? ar turite su kuo palyginti? As pasiskaiciau atsiliepimus google, tai del alieju kokybes abejoju, labai jau pigus jie g.gif
Atsakyti
sveikos, vakar gaminaus celiulitui alieju ir ea misini masazui, kazkaip prisiminiau, kad maciau kazkokiam recepte, buvo ideta ir hialurono rugsties ir nepagalvojus ipyliau, kai jau pamaciau plaukiojant ja po alieju, prisiminiau, kad ji tirpsta tik vandeny.... ka dabar daryt??? gal pasildzius ji istirptu? ar tepant ji pasiskirstis ir istirps?????
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2011 04 04, 13:51)
sveikos, vakar gaminaus celiulitui alieju ir ea misini masazui, kazkaip prisiminiau, kad maciau kazkokiam recepte, buvo ideta ir hialurono rugsties ir nepagalvojus ipyliau, kai jau pamaciau plaukiojant ja po alieju, prisiminiau, kad ji tirpsta tik vandeny.... ka dabar daryt??? gal pasildzius ji istirptu? ar tepant ji pasiskirstis ir istirps?????

tikrai netepciau schmoll.gif jos gi i kremus galima 0,5%, jei is az, o cia oda gautu gerokai daugiau, konsentrata ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura: 04 balandžio 2011 - 12:59
Be to juk si rugstis drekina, o jei nera vandens, tai kuo ji drekins. Poveikis gali buti nekoks. Gal pabandykit krema pasigaminti is to misinio
Atsakyti