Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Etama @ 2011 04 02, 21:58)
pasiskaitykit apie bičių vašką: My Webpage
Bičių vašką kaip vienintelį emulsiklį siūlyčiau naudoti kremams, į kuriuos įeina ne daugiau kaip 50 proc. skysčių

4u.gif aciu,zinosim.
Papildyta:
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 02, 21:58)
alijosiaus gelis
cupuacu sviestas
medetku fitolis
sviestmedis
benzoinas
hiliurono rugst

4u.gif o gal galetumete tiksus kiekius surasyti,jei ne paslaptis,aisku rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Etama @ 2011 04 02, 21:56)
aš nežinau kaip ji darė, bet savo nuožiūra galiu surašyti. prisėsiu, atsiųsiu AŽ

4u.gif o gal galetumete ir man i az parasyti kiekius sio kremuko.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 02, 23:11)
4u.gif o gal galetumete tiksus kiekius surasyti,jei ne paslaptis,aisku rolleyes.gif
Papildyta:


nera cia paslapties
pagal Palominos, svarbu tik, kad butu sutirstintas gelis su ksantanu arba guaru, tada lengvai suplakamas, poveikis garantuotas thumbup.gif

cupuacu 10 % plius visu kitu
gelio 40 %
benzoinas nuo 1% iki 3%
h.rug. apie 1%

As dar nakciai kauke rankoms daryciau, jogurtas labai stebuklingai veikia, cia prie kaukiu. Jogurtas+spirulina+roziu milteliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 02 balandžio 2011 - 22:41
Merginos, gal kur teko skaityti ar 2 kaitinimas iš kremo neišgarina visą gėrį? unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2011 04 03, 00:16)
Merginos, gal kur teko skaityti ar 2 kaitinimas iš kremo neišgarina visą gėrį?  unsure.gif  4u.gif

Nesu skaičiusi, bet logiškai mąstant, jeigu atvėsus kremui dedami pagerinimai, ea, konservantai, o po to kremas vėl peršildomas, tai dalis tikrai nusigaruoja. Aš nelinkus peršildyti kremų, vaškų dadėjinėti. Nors niekad nebuvo poreikio, kremų mažus kiekius darau, ir visada fazės susijungia, o dėl tirštumo/skystumo nematau problemos, kuo puikiausiai galiu sunaudoti ir skystą kremą. Svarbu, kad fazės susijungtų.
tą pačią vandeninę dalį nelabai šildau, arba visai nešildau jei su emulsiniu vašku jungiu, arba truputį pašildau jeigu su bičių vašku. Man atrodo, kad hidrolatas trapi substancija, ir nuo tos kaitros gerosios savybės nyksta..
Atsakyti
gar kuri nužiūrėjot kokį puslapiuką, kur galėtų apie 1kg rasulos molio nusipirkt? peržiūrėjau britanijos puslapius, iš kurių aš perku aliejus--nugi nėr molio g.gif galėčiau ir lietuvoj užsisakyti 10maišiukų po 100gr, betgi ne paslaptis, kad čia brangiau, gal žinote kurrrr rasti? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 04 03, 09:31)
gar kuri nužiūrėjot kokį puslapiuką, kur galėtų apie 1kg  rasulos molio nusipirkt? peržiūrėjau britanijos puslapius, iš kurių aš perku aliejus--nugi nėr molio g.gif  galėčiau ir lietuvoj užsisakyti 10maišiukų po 100gr, betgi ne paslaptis, kad čia brangiau, gal žinote kurrrr rasti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Kvapų namuose po 0,5 kg ir po 1 kg turi ir dar AZ yra po 0,5 kg tai tikrai.
Atsakyti
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 04 03, 09:31)
gar kuri nužiūrėjot kokį puslapiuką, kur galėtų apie 1kg  rasulos molio nusipirkt? peržiūrėjau britanijos puslapius, iš kurių aš perku aliejus--nugi nėr molio g.gif  galėčiau ir lietuvoj užsisakyti 10maišiukų po 100gr, betgi ne paslaptis, kad čia brangiau, gal žinote kurrrr rasti? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Po 500g yra AZ http://www.aroma-zon...ns_ailleurs.asp
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 12:55)
o man visai patinka citrinines verbenos kvapas, va kaip su tais kvapais individualu  biggrin.gif
Jei taip raso, tai dabar aisku, kodel ir man vienas kremukas ne visad gaunasi, nes ji darau su emulsiniu vasku nr. 2 ir GSE ilasinu. Jei vanduo neatsiskiria, tai dugne paseda toks lyg ir pienelis, o ant virsaus - kietesnes konsistencijos kremas, tad pries naudojima visada permaisyti tenka.
Man emulsinis vaskas nr. 3 (is AZ) labiau patinka, bent ant odos malonesnis pojutis.

Manau ir Taskuotam vabalui kremukai del sio "derinio" nesigavo.

Merginos, gal esat is sio psl. ka nors pirkusios?
http://www.naturallythinking.com/
Uzmaciau tokiu fainu indeliu kremams, taip noriu  bigsmile.gif O aliejai kokie pigus  blink.gif Jei gerai supratau, tai siuntinys iki 30 kg i LT 15 svaru kainuotu.
Bet idomu kokia alieju ir EA kokybe ten  g.gif Prie alieju parasytas isgavimo budas, o ar tai labai "gerai" ar "blogai" nelabai suprantu  blush2.gif  ax.gif



Noreciau ir as priideti su "indeliais", bet idomu, kodel vieni parodyti su dangteliais, kiti be?
Atsakyti
QUOTE(linute80 @ 2011 04 02, 18:31)
Laba diena,  4u.gif

Planuoju pirkti buteliukų, indelių iš Suvos. Galit jungtis prie manęs.
Esu iš Vilniaus.
Atleiskit, bet į kitus miestus siųsti negalėsiu schmoll.gif

Rašykite: linute80@gmail.com

Labai atsiprasau gal butu galima tikslu adresa, gal prisijungciau prie pirkimo
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 09:55)

Merginos, gal esat is sio psl. ka nors pirkusios?
http://www.naturallythinking.com/
Uzmaciau tokiu fainu indeliu kremams, taip noriu  bigsmile.gif O aliejai kokie pigus  blink.gif Jei gerai supratau, tai siuntinys iki 30 kg i LT 15 svaru kainuotu.
Bet idomu kokia alieju ir EA kokybe ten  g.gif Prie alieju parasytas isgavimo budas, o ar tai labai "gerai" ar "blogai" nelabai suprantu  blush2.gif  ax.gif


sveikos merginos,

jungiuosi prie jusu naturalisciu smile.gif as pati jau kokie metai nesu sau kremo pirkusi, viska pati darausi...

as daug ka perku sitoj naturally thinking, produktai geri (ir pasiziurejau zymiai pigiau negu LT), ateina gerai supakuoti, tik gana ilgai laukt (iki 10 dienu vietinis atvezimas).

indeliai parodyti be dangteliu, nes ant to paties indelio galima deti ivairu dangteli (pvz. metalini arba plastmasini), reikia ziureti pagal indelio kaklelio skersmeni
Papildyta:
QUOTE(bituteba @ 2011 04 01, 21:22)
na man zinok irgi tas pats, siaubingai siurkscios rankos, delnai taip suskilineje buvo, kad negalejau imti drabuziu, o apie pedkelnes arba pampersa - is vis patuliu. nes "kabindavosi" uz ju.
bet as atradau sau idealu dalyka. isbandziau daug sviestu, ir misiniu, bet suvokiau, kad svarbu drekinti oda. zodziu isbandziau pradzioj vien alavijo geli - pastebejau is karto poveiki. tada issigudrinau pasitepti alaviju, o is karto, kol nesusigeria - sviesmedi. tada paemiau issukau sviesmedi su alaviju - ir dziaugiuosi poveikiu  biggrin.gif
dar planuoju pasidaryti krema: vandens faze bus alavijo gelis, tada sviestai ir biciu vaskas.  biggrin.gif



pas mane irgi labai sausos rankos, bet tai deja paveldejimas. o krema su alaviju as bandziau darytis, 30% hidrolatu, 20% alavijo sulciu (ne gelio, nes sulciu jau turejau), 50% aliejines fazes, vaskas, vit. E, GSE, EA - ir kazkodel nesigavo. konsistencija per skysta ir surugo po savaites, gal reikejo stipresni konservanta det?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BlueFire: 03 balandžio 2011 - 17:04
Ankščiau merginos buvo iškėlusios klausimą dėl eterinių, dedamų į kosmetiką, kvapų. paėmiau pagal savybes palmarozų ea (labai patiko hidolato kvapas), smirda man ea žiauriai verysad.gif teks matyt išmesti, nes nuo kvapo net pykina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 03 balandžio 2011 - 17:54
QUOTE(Bastet @ 2011 04 03, 18:52)
Ankščiau merginos buvo iškėlusios klausimą dėl eterinių, dedamų į kosmetiką, kvapų. paėmiau pagal savybes palmarozų ea (labai patiko hidolato kvapas), smirda man  ea žiauriai verysad.gif teks matyt išmesti, nes nuo kvapo net pykina  verysad.gif

Aš kažkur sakiau, kad man palmarozos irgi neitin, tačiau lašiuką į skystą muilą įmaišiau, lašiuką įlašinau į rankų kremą sy levandom - tai viskas puiku, malonų aromatą priduoda. Įdedu į veido kaukę. Va darant garų vonelę su juo, tai sunkiai ištveriu tas kelias minutes, bet ko dėl sveikatos nepadarysi wink.gif
Atsakyti