Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Kokis jusu nuomone apie sia Ukrainos produkcija http://www.aromabalt.lt/?lng=lt ?
Kainos ne pacios maziausios ir keletas alieju priverte suabejot (skystas rafinuotas sviestmedis, bei nerolio EA uz 20Lt), bet cia vienintele vieta kur radau varnalesu aliejaus.
Atsakyti
Tas sviesmedis ten ne skistas.Tiesiog rainuotas.Man kazkaip bet kas su rusiska etikete sukelia abejoniu.. 4u.gif
Ir kaineles ten schmoll.gif Kokosu aliejus,rafinuotas 50 ml.24 lt.As uz 250 ml nerafinuoto moku tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pokatak: 02 balandžio 2011 - 06:24
labas mergaites 4u.gif
cia man iskilo toks klausimas blush2.gif ar i kremas uztenka tik vitamino E,ir kas tas yra Cetilo alkoholio kodel nei viena is jusu jo nenaudoja blush2.gif o gal kazkuo kitu keiciat ax.gif aciu
Atsakyti
Norėčiau ir aš indelių iš SUVos blush2.gif ir cilindrų norėčiau, bet jų nėra jų e-parduotuvėje unsure.gif
gal kuri iš vilniečių žada užsakynėti svarstykles iš buycoints? jungčiausi unsure.gif 4u.gif
beje, vakar iš naujo pakaitinau savo nevykelį kremą, įmečiau kelis grudelius emulsinio, pamakalavau ir kol kas atrodo vandens nesimato bigsmile.gif kažin, jau galiu ploti rankomis, ar jį dar reikia stebėti g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2011 04 02, 09:02)
Norėčiau ir aš indelių iš SUVos  blush2.gif ir cilindrų norėčiau, bet jų nėra jų e-parduotuvėje  unsure.gif


as irgi jungciausi prei suvos indeliu (arba prie NF ) ir labai reikeu is ju cilindru ir stiklinaiciu. Kazkuri mergina minejo, kad kai uzsisakinejo is e suvos parduotuves, tai tiesiog darase kad ju nori, ir pridejo prie uzsakymo smile.gif
Atsakyti
Merginos,o jus nebandet indeliu ir ciindru medtechnikoje ieskot.Klaipedoje yra tokia parduotuve.Ten visokiu cilindru,stiklinaiciu pilna.
Ir kremams indeliu buvo,tik per mazi.
Manau ir Vilniui ir Kaune panasiu parduotuviu tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(bituteba @ 2011 04 01, 23:22)
na man zinok irgi tas pats, siaubingai siurkscios rankos, delnai taip suskilineje buvo, kad negalejau imti drabuziu, o apie pedkelnes arba pampersa - is vis patuliu. nes "kabindavosi" uz ju.
bet as atradau sau idealu dalyka. isbandziau daug sviestu, ir misiniu, bet suvokiau, kad svarbu drekinti oda. zodziu isbandziau pradzioj vien alavijo geli - pastebejau is karto poveiki. tada issigudrinau pasitepti alaviju, o is karto, kol nesusigeria - sviesmedi. tada paemiau issukau sviesmedi su alaviju - ir dziaugiuosi poveikiu  biggrin.gif
dar planuoju pasidaryti krema: vandens faze bus alavijo gelis, tada sviestai ir biciu vaskas.  biggrin.gif

o del dirgikliu, tai as padariau isvada, kad pagrindinis dirgiklis yra pats vanduo. as pati jau eko ploviklius, naudoju apie 3 metus, bet vis vien. kaip ir minejo kitos, reikia naudoti pirstines, kad ir per prievarta, daznai teptis, vartoti daug skysciu, daugiau aliejaus su maistu

thumbup.gif aciu uz gera ideja.
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif

Planuoju pirkti buteliukų, indelių iš Suvos. Galit jungtis prie manęs.
Esu iš Vilniaus.
Atleiskit, bet į kitus miestus siųsti negalėsiu schmoll.gif

Rašykite: linute80@gmail.com
Atsakyti
Sveiki
http://www.gardensta...atural-p-3.html
Kaip manot kokia kaina siuntimo?
As suprantu JAV parduotuve...
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 02, 19:07)
Sveiki
http://www.gardensta...atural-p-3.html
Kaip manot kokia kaina siuntimo?
As suprantu JAV parduotuve...

Gi niekas neišburs tau kainos, prisijunk, susirask visų pirma ar siunčia į LT, eidama į checkout matysi ir shiping'o kainą
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 04 02, 19:11)
Gi niekas neišburs tau kainos, prisijunk, susirask visų pirma ar siunčia į LT, eidama į checkout matysi ir shiping'o kainą

as gi mizne. Seip tai parasiau jiems i emaila. Pamaniau, kad atsiras protingesnes uz mane biggrin.gif
Reikia prisiregistruoti, kad pirkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 02 balandžio 2011 - 18:31
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 02, 19:28)
as gi mizne. Seip tai parasiau jiems i emaila. Pamaniau, kad atsiras protingesnes uz mane biggrin.gif
Reikia prisiregistruoti, kad pirkti

Tai kas neleidžia prisiregistruoti? g.gif
Atsakyti