Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 01, 20:48)
taip, ten įeina talkas, lakišius... user posted image

O kur gauti?
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 01, 20:00)
turiu labai sausas ir siurkscias rankas, kokias priemones benaudociau- nieks nepadeda. ir ivairiu alieju misiniu buvau prisidariusi, ir kremu..-nieko nepadeda, tam kartui rankos sudrekinamos , o po pusvaladzio kokio vel sausuteles, nemalonios..
jau nebezinau ko imtis.. verysad.gif
kad ir va pasigaminau nesenai rankoms krema, dejau dideli kieki alieju bei sviestu:
sviestmedzio, sezamu, kakavos sviesto, distiliuoto vandens, glicerino ir t.t.- taciau kas is to..ranku odos bukle negereja.. verysad.gif

idomu kodel...? g.gif  g.gif

man irgi taip buvo. verysad.gif tai aš pasidariau muilą su laaaaabai daug sviestmedžio. ir ką - ėjo praėjo tas rankų šiurkštumas. nors čia per silpnai pasakiau - mano rankos jau iki kraujo sutrūkinėjusios buvo, skaudėjo net, o tepant chemiją net grauždavo. o šiaip kaip aš galvoju tokią būklę pasiekiau dėl cheminių ploviklių, nuo tų visų fairy doh.gif plius visokios oro permainos. šiandien vėl išsiviriau muilą thumbup.gif plius guminės pirštinės plaunant indus ir atliekant kitus buities darbus. rolleyes.gif o tu pasinagrinėk, kas buityje galėtų taip dehidratuoti odą, kad po pusvalandžio ji vėl sausa. nes jei tik rankų oda sausėja tai galbūt čia susiję su darbais, kuriuos dirbi su tomis rankomis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 01, 20:00)
O kur gauti?

Euro vaistinėje, asorti.lt (tik dabar su lakišiumi nėra), darčia radau arba galit pati paimt krakmolą, pataisų sporas ir sumaišyt su sviestmedžių
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 01 balandžio 2011 - 20:06
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 01, 21:04)
Euro vaistinėje, asorti.lt (tik dabar su lakišiumi nėra) arba galit pati paimt krakmolą, pataisų sporas ir sumaišyt su sviestmedžių

O kokios proporcijos?? O krakmolas koks geriausias??

Del induku is suvos, kokios mazdaug kainos??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 01 balandžio 2011 - 20:07
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 01, 20:06)
O kokios proporcijos?? O krakmolas koks geriausias??

Del induku is suvos, kokios mazdaug kainos??

aš darau iš akies, sviestas įsigeria, o pudra lieka kaip plėvele. krakmolas bulvių

suva
Atsakyti
Aciu
Ar kas bande krema su cukraus esteriu gaminti saltuoju budu??
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 01, 20:00)
turiu labai sausas ir siurkscias rankas, kokias priemones benaudociau- nieks nepadeda. ir ivairiu alieju misiniu buvau prisidariusi, ir kremu..-nieko nepadeda, tam kartui rankos sudrekinamos , o po pusvaladzio kokio vel sausuteles, nemalonios..
jau nebezinau ko imtis.. verysad.gif
kad ir va pasigaminau nesenai rankoms krema, dejau dideli kieki alieju bei sviestu:
sviestmedzio, sezamu, kakavos sviesto, distiliuoto vandens, glicerino ir t.t.- taciau kas is to..ranku odos bukle negereja.. verysad.gif

idomu kodel...? g.gif  g.gif

Gal jus nepakankamai geriate vandens?Gerkite po 2 litrus.Turetu padet.Ir gal daug mirksta vandeni(pvz.indus plaunant).Naudokit pirstines.
Dar yra labai gerai prisitept riebiai sviestu ir nakciai medvilnines pirstines uzsidet.Nu man tai super padeda,nors rankos irgi kencia.Darbas pas manes nepalankus joms ax.gif
Atsakyti
[quote=lapuaite,2011 04 01, 20:00]
turiu labai sausas ir siurkscias rankas
Ir aš tokias turiu. Dabar reikalai apsitvarkė, darausi elementarų kremuką: 40% aliejų (taukmedžio, mangų sviestai per pusę su abrikosų al) ir 60% skysčio, įlašinu glicerino, kartais kolageno,EA. Bet manau rankoms svarbiausia ne visokie pagerinimai, o nepamiršti tepti po plovimo, nes pastebėjau, kad kai namie būnu, rankos nuolat mirksta, ir jei nepasitepu, greit sušiurkštėja, o jei dar į lauką nepasitepusi išeinu doh.gif
Dar kartais nakčiai tepu vien taukmedžiu, man jis nr1 wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 04 01, 20:02)
man irgi taip buvo.  verysad.gif tai aš pasidariau muilą su laaaaabai daug sviestmedžio. ir ką - ėjo praėjo tas rankų šiurkštumas. nors čia per silpnai pasakiau - mano rankos jau iki kraujo sutrūkinėjusios buvo, skaudėjo net, o tepant chemiją net grauždavo. o šiaip kaip aš galvoju tokią būklę pasiekiau dėl cheminių ploviklių, nuo tų visų fairy  doh.gif plius visokios oro permainos. šiandien vėl išsiviriau muilą  thumbup.gif plius guminės pirštinės plaunant indus ir atliekant kitus buities darbus.  rolleyes.gif o tu pasinagrinėk, kas buityje galėtų taip dehidratuoti odą, kad po pusvalandžio ji vėl sausa. nes jei tik rankų oda sausėja tai galbūt čia susiję su darbais, kuriuos dirbi su tomis rankomis.  ax.gif

na tai kad buityje indus plaunu su eco valikliu, rankomis drabuzius skalbiu retokai, nera tokiu veiksniu kurie galejo taip sugadinti ranku oda g.gif as kiek atsimenu man nuo paauglystes rankos visada budavo labai sausos, siurkscios, kas paimdavo uz rankos labai nustebdavo. veido, kuno oda normali, na o stai ranku tai siaubas.. as negaliu buti nepasitepus ranku kremu, tada jas jauciu, kaip jos man sauseja, traukia, labai nemalonu..
tad galvoju kokie ingridientai ar pan sutvarkytu mano rankas biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(pokatak @ 2011 04 01, 20:18)
Gal jus nepakankamai geriate vandens?Gerkite po 2 litrus.Turetu padet.Ir gal daug mirksta vandeni(pvz.indus plaunant).Naudokit pirstines.
Dar yra labai gerai prisitept riebiai sviestu ir nakciai medvilnines pirstines uzsidet.Nu man tai super padeda,nors rankos irgi kencia.Darbas pas manes nepalankus joms  ax.gif

na stengiuos vandens gerti, stengiuos.. man nuo vienu sviestu dar labiau issauseja rankos, na bet gal pameginsiu nakciai kaip sakot pasidaryt rankoms kauke.. tik stai pastebejau, kad jei rankas patepi kazkuo- tam kartu suminksteja, o tik pakisk po vandeniu- ir vel siurksti, sausa, nemaloni oda... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 01, 21:35)
tad galvoju kokie ingridientai ar pan sutvarkytu mano rankas biggrin.gif

anksčiau jau buvo kalbėta apie tokią pat problemą, gal pati Doviljana papasakos ar pavyko sukurti efektyvų kremuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 01, 18:20)
jo, AZ taros kainos tai gerules.. Tai apsiimsi siuntima? wink.gif kazin kiek cia musu butu? manau nekainuotu daug kiekvienai siuntimas  g.gif
turejus visu triju
Nr. 1 nesigavo man nieko panasaus i kremo konsistencija
Nr. 2 siaip man labiausiai is sitos trijules patinka, tik sunkiai draugauja su GSE (pasirodo  biggrin.gif )
Nr. 3 ir GSE man buvo sutraukes, bet gerai isplakiau sluotele ir viskas susijunge, atrodo, kad neatsiskyre, sauksciuku taip isplakus nebuciau. Kiek pastebejau jo reikia daugiau nei Nr. 2, veido odai patiko (nes sausa) o kunui kremas perdaug vaskinis buvo, pienelio dar nesidariau su juo  g.gif


aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapuaite @ 2011 04 01, 20:35)
na tai kad buityje indus plaunu su eco valikliu, rankomis drabuzius skalbiu retokai, nera tokiu veiksniu kurie galejo taip sugadinti ranku oda g.gif  as kiek atsimenu man nuo paauglystes rankos visada budavo labai sausos, siurkscios, kas paimdavo uz rankos labai nustebdavo. veido, kuno oda normali, na o stai ranku tai siaubas.. as negaliu buti nepasitepus ranku kremu, tada jas jauciu, kaip jos man sauseja, traukia, labai nemalonu..
tad galvoju kokie ingridientai ar pan sutvarkytu mano rankas biggrin.gif
Papildyta:

na stengiuos vandens gerti, stengiuos.. man nuo vienu sviestu dar labiau issauseja rankos, na bet gal pameginsiu nakciai kaip sakot pasidaryt rankoms kauke.. tik stai pastebejau, kad jei rankas patepi kazkuo- tam kartu suminksteja, o tik pakisk po vandeniu- ir vel siurksti, sausa, nemaloni oda... doh.gif


na man zinok irgi tas pats, siaubingai siurkscios rankos, delnai taip suskilineje buvo, kad negalejau imti drabuziu, o apie pedkelnes arba pampersa - is vis patuliu. nes "kabindavosi" uz ju.
bet as atradau sau idealu dalyka. isbandziau daug sviestu, ir misiniu, bet suvokiau, kad svarbu drekinti oda. zodziu isbandziau pradzioj vien alavijo geli - pastebejau is karto poveiki. tada issigudrinau pasitepti alaviju, o is karto, kol nesusigeria - sviesmedi. tada paemiau issukau sviesmedi su alaviju - ir dziaugiuosi poveikiu biggrin.gif
dar planuoju pasidaryti krema: vandens faze bus alavijo gelis, tada sviestai ir biciu vaskas. biggrin.gif

o del dirgikliu, tai as padariau isvada, kad pagrindinis dirgiklis yra pats vanduo. as pati jau eko ploviklius, naudoju apie 3 metus, bet vis vien. kaip ir minejo kitos, reikia naudoti pirstines, kad ir per prievarta, daznai teptis, vartoti daug skysciu, daugiau aliejaus su maistu
Atsakyti