Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 01, 13:59)
Flos,bet AZ BTMS'a turi. Del ko jie jo nenaudoja?  g.gif

Va būtent, kad turi, ir specialiai prie plaukų priežiūros priskirta, vadinas kiti emulsikliai labiau veidui pritaikyti.

QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 14:20)
O cia "naturalios kosmetikos" bloge reiketu ieskoti tu temu?  4u.gif

Ten pat wink.gif
Atsakyti
[quote=SaDa,2011 03 31, 15:57]
[quote=sii,2011 03 31, 14:11]
prasau
Gasulos mpio prausiklis

50g. Gasulos molio
75ml. Arbatmrdzio hidrolato
2m. Argano aiejaus
8 lasai Rozmarinu ekstrato
4 lasai sekluciu eterinio al.

hidrolata ir alieju galima keisti
Papildyta:

turetu ilgai laikytis, nes kiekis nemazas gaunas. Ar kiekviena diena galima praustis su siuo prausikliu?
[/quote]

as ji naudoju kiekviena diena, ryte ir paskui tepu kremuka
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 29, 21:23)
bigsmile.gif  apsiimtumete nupirkti is Suvos?

galiu, jei susirinks norinčiu g.gif

arba galiu prisijungt prie naturallythinking ax.gif

O prausiklį iš Rasulo darau paprasčiau, kai sausa oda turiu, tai maišau su aliejumi ir ant šlapios odos thumbup.gif atrodo tarsi putoja ir odą nedžiovina
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 13:39)
as jau daug kur "knaisiojausi", tai kainu geresniu uz NF dar nemaciau  schmoll.gif Pvz. uz metaline pompa kremui AZ 4.5 Lt mokejau, o NF 1.4 Lt kainuotu  bigsmile.gif
Plastikine pompa kremui/losjonui/pieneliui tik 1 Lt kainuoja, nu tai kur pigiau rasi  g.gif Aisku, siuntimas nemazai kainuoja, bet jie gal labiau i didmena orientuoti, todel ta siuntimo kaina tokia paskaiciuota... unsure.gif
aciu  4u.gif pasiskaitysiu
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

O galima visa pavadinima NF>?
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 01, 18:12)
O galima visa pavadinima NF>?

naturallythinking.com
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 13:39)
as jau daug kur "knaisiojausi", tai kainu geresniu uz NF dar nemaciau  schmoll.gif Pvz. uz metaline pompa kremui AZ 4.5 Lt mokejau, o NF 1.4 Lt kainuotu  bigsmile.gif
Plastikine pompa kremui/losjonui/pieneliui tik 1 Lt kainuoja, nu tai kur pigiau rasi  g.gif Aisku, siuntimas nemazai kainuoja, bet jie gal labiau i didmena orientuoti, todel ta siuntimo kaina tokia paskaiciuota... unsure.gif

jo, AZ taros kainos tai gerules.. Tai apsiimsi siuntima? wink.gif kazin kiek cia musu butu? manau nekainuotu daug kiekvienai siuntimas g.gif

QUOTE(Ievulyte @ 2011 04 01, 13:59)
ta lentele maciau, skaiciau ir issistudijavau. Idomiausia gyva nuomone  mirksiukas.gif

turejus visu triju
Nr. 1 nesigavo man nieko panasaus i kremo konsistencija
Nr. 2 siaip man labiausiai is sitos trijules patinka, tik sunkiai draugauja su GSE (pasirodo biggrin.gif )
Nr. 3 ir GSE man buvo sutraukes, bet gerai isplakiau sluotele ir viskas susijunge, atrodo, kad neatsiskyre, sauksciuku taip isplakus nebuciau. Kiek pastebejau jo reikia daugiau nei Nr. 2, veido odai patiko (nes sausa) o kunui kremas perdaug vaskinis buvo, pienelio dar nesidariau su juo g.gif
Atsakyti
sveikos kosmetikos meistres smile.gif viename forume skaiciau apie kazkoki medetku tepala nuo spuogu. as pati tuo visai nesidomiu ir nezinau kiap ten kas tad tikrai nepasidarysiu:) paneles gyre kaip neitiketinai efektyvu. ar esate apie toki girdeje ? gal kuri nors mokate padaryti.. ta beda jau tuoj nukamuos mane.. daktare sake kad nemato priezasties kodel jie man turetu buti ir geriausiu atveju gali israsyt tik tonika kuris jau senoau man nevelnio nepadejo... Jus pritngos mpoterys situose reikaluose nusimanote gal patarsit ?
Atsakyti
Man reikia recepto su esteriu cukraus plius guaras

Ar galima surasti titano oksida vaistinese>? Noriu kremo nuo issutimo
Atsakyti
turiu labai sausas ir siurkscias rankas, kokias priemones benaudociau- nieks nepadeda. ir ivairiu alieju misiniu buvau prisidariusi, ir kremu..-nieko nepadeda, tam kartui rankos sudrekinamos , o po pusvaladzio kokio vel sausuteles, nemalonios..
jau nebezinau ko imtis.. verysad.gif
kad ir va pasigaminau nesenai rankoms krema, dejau dideli kieki alieju bei sviestu:
sviestmedzio, sezamu, kakavos sviesto, distiliuoto vandens, glicerino ir t.t.- taciau kas is to..ranku odos bukle negereja.. verysad.gif

idomu kodel...? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 01, 18:46)

Ar galima surasti titano oksida vaistinese>? Noriu kremo nuo issutimo

dariau taip, sviestmedį sumaišiau su pudra(pantenolis+lakišius) ir tuo tept, l. greitai nuima iššutimą
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 01, 20:03)
dariau taip, sviestmedį sumaišiau su pudra(pantenolis+lakišius)  ir tuo tept, l. greitai nuima iššutimą

Pudra vaikiska, t.y talkas?? Pantenolis skystas tik buna?, lakisiaus nuovira??
Jeigu galimma placiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 04 01, 19:33)
Pudra vaikiska, t.y talkas?? Pantenolis skystas tik buna?, lakisiaus nuovira??
Jeigu galimma placiau 4u.gif

taip, ten įeina talkas, lakišius... user posted image
Atsakyti