Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Rastika @ 2011 03 22, 10:57)
o kuris geriau?


nerafinuoti daug naudingesni... mirksiukas.gif


QUOTE(micefee @ 2011 03 22, 10:59)
Kosmetikai, žinoma, tik nerafinuotas. Valgymui bet koks.


Valgymui tinka bet koks? blink.gif Keista, kad žmonės renkasi ką tepti ant odos, o valgo bet ką. Turėtų būti priešingai. Juk nuo mūsų organizmo būklės priklauso ir odos būklė. O organizmo būklei didelę įtaką daro maistas...

Atsakyti
Vakar apturėjau nerealų vakarą.
Pirmą kartą pabandžiau pasidaryti hidrolatą (jonažolės, ramunėlių ir pankolio).
Nežinau, kaip švertinti jo kokybę, bet pats procesas pavyko.
Labai dėkui už nuorodėlę.

Ir pirmą kartą bandžiau pasidaryti kremuką:
kokoso aliejaus 10g
Avokadų 7g
abrikosu kauliuku 4g
emulsinio vaško 4g
ir hidrolato 30gr

Gavosi tirstas, bet tosk gana sunkus.
Bet labai pagavo azaras ir baisingai daug kyla klausimų.

Norejau paklausti.
Ar greifurtų seklų koncentratas tinkair iš vaistinės, ar tik iš siu parduotuviu?
Kiek mazdaug tokio kremuko galiojimo laikas?
Kiek vitaminas E ir greifurtu koncentratas gali galiojimo laika vidutinishkai praplesti?
Koks mazdaug galiojimo laikas hidrolatu?
Nes visai noretusi vasara ir didesni kieki ju pasidaryti.




Atsakyti
sveikutes gal turit nuomone api BODYLINK parduotuves produkciją? ar gera kokybė? ar aliejai tikrai nerafinuoti?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 22, 10:18)
šiaip tai norėčiau kokio nors praktiškai bekvapio aliejaus ar sviesto, kurį galėčiau su eteriniais maišyt. o tai man pastoviai prasimuša tie sviestų kvapai

o mango sviestas? man tai tas bekvapis palyginus su kitais turimais 4u.gif tik ji nekaitinus -tai lieka man grudeliai, o jei pasildau -tau normoj mirksiukas.gif


o as turiu klausima -ar nilinis taukmedis turi tas pacias savybes sugerti vandeni, kaip ir paprastas taukmedis? g.gif ax.gif 4u.gif na, ta prasme, ar su niliniu irgi galima darytis tepalus su hidroliatais ar vandeniu be emulsikliu? ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 22 kovo 2011 - 11:38
QUOTE(bonda @ 2011 03 22, 12:37)
o mango sviestas? man tai tas bekvapis palyginus su kitais turimais 4u.gif tik ji nekaitinus -tai lieka man grudeliai, o jei pasildau -tau normoj mirksiukas.gif
o as turiu klausima -ar nilinis taukmedis turi tas pacias savybes sugerti vandeni, kaip ir paprastas taukmedis? g.gif  ax.gif  4u.gif na, ta prasme, ar su niliniu irgi galima darytis tepalus su hidroliatais ar vandeniu be emulsikliu? ax.gif  g.gif


mango sviesto dar laukiu:) tai tikiuosi, kad jis normalus bus.
pasitepiau rankas savo sviestu, tai negaliu atsidžiaugti..fantastika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 03 22, 11:39)
mango sviesto dar laukiu:)

tik jis toks dar kietesnis uz paprasta taukmedi mirksiukas.gif bet misiniuose viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 03 21, 20:20)
ikisau nosi paziuret.. ALIEJAI RAFINUOTI  doh.gif


aš irgi buvau užsukus, bet sakykit, kaip jūs suprantat, kad aliejai rafinuoti? Ar iš kainos? Aš irgi norėčiau žinot, nes prirašyt tai ten daug ką gali... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2011 03 22, 11:37)
o mango sviestas? man tai tas bekvapis palyginus su kitais turimais 4u.gif tik ji nekaitinus -tai lieka man grudeliai, o jei pasildau -tau normoj mirksiukas.gif


Aš turiu mango sviestą, bet man jis smirda net labiau nei taukmedis... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 12:15)
aš irgi buvau užsukus, bet sakykit, kaip jūs suprantat, kad aliejai rafinuoti? Ar iš kainos? Aš irgi norėčiau žinot, nes prirašyt tai ten daug ką gali... smile.gif


parasyta, kur rafinuoti, o kur ne
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 12:15)
Aš turiu mango sviestą, bet man jis smirda net labiau nei taukmedis...  schmoll.gif


nu man tai praktiškai bekvapis mango sviestas mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 22, 12:19)
parasyta, kur rafinuoti, o kur ne


Kadangi Palomina tiesiog rašė, kad aliejai rafinuoti, tai supratau kad visi, o paskaičius tam puslapy apie pvz apie avokadų aliejų radau parašyta, kad nerafinuotas, todėl ir pradėjau dvejoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 21, 21:20)
visi nerafinuoti aliejai turi kvapą. Rafinuoti- bekvapiai...

Turiu kokosų aliejaus išspausto Ispanijos kaime ir parvežto man draugės, tai kvapas labai švelnus. Kitą turiu iš "Sveiki Produktai" . Rašo, kad ekologiškas šalto spaudimo. Kvapas šiek tiek ryškesnis.
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2011 03 22, 11:50)
nerafinuoti daug naudingesni...  mirksiukas.gif
Valgymui tinka bet koks?  blink.gif Keista, kad žmonės renkasi ką tepti ant odos, o valgo bet ką. Turėtų būti priešingai. Juk nuo mūsų organizmo būklės priklauso ir odos būklė. O organizmo būklei didelę įtaką daro maistas...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 22, 13:15)
Aš turiu mango sviestą, bet man jis smirda net labiau nei taukmedis...  schmoll.gif


nu gražu biggrin.gif na tikiuosi, kad man nesmirdės
Atsakyti