Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 31, 23:41)
Na, kaip cia surasei, tai gaunasi mazdaug 29% alieju, 67% proc vandens ir kitko, ir tik apie 4% BTMS, tai, mano galva, mazoka, kai jo rekomenduojama 2-10% naudoti... Turbut buciau dejusi apie 6-8% viso gaminio kiekio...

Einu darytis kuno losjono, praeita savaite taip visai netycia is pirmo karto toki tobula pagaminau, taip patiko, bet kadangi pabandymui nedaug dariau, tai vakar jau visokiais budais krapsciau likucius is buteliuko...  biggrin.gif  Jame nemazai citrinines verbenos hidr., cia maciau merginoms nepatiko, o man tas kvapas dar pamaisytas su migdolu aliejum (toki saldu riesutu kvapa priduoda) ir vos vos citrinu ea - taip skaniai kvepia... Kaip citrininis pyragas  bigsmile.gif


aciu
Na dabar gal paliksiu toki koks yra kremas, o kita karta darysiu jau su daugiau BTMS, pirma karta su BTMS dariau tai nenorejau padaugint.

Geros losiono gamybos, gal receptuka gali imesti?
Atsakyti
Visiskas pravalas..
per sia savaite padariau 4 kremukus, viena pieneli ir plauku kauke, vsisuose gaminiuose isskyrus plauku kauke atsiskyre vanduo.. net silpnba pasidare kai pamaciau.. apacioj indeliu teliuskuoja balos.. teoriskai zinojau, kad taip gali but, bet sitaip pirma karta atsitiko.. net nezinau ka kaltint, viska dariau kaip visada. nors du kremai su levandu hidrolatu (dariau atskirai, o ne abu iskarto) iskarto nenorejo jungtis, vos tik eme vesti iskarto nusistovejo apacioj vanduo, teko kaitinti antra karta lyg ir susijunge.. bet kas keisciausia ka padariau pirmadieni ir ka padariau treciadieni ryte visi (esu tikra 101 procentu) atsiskyre treciadienio vakare, lyg kas specialiai taip butu padares..
Nu ir mastau kas cia netiko, ar tai Nr 2 vaskas, ar tai GSE ar tai hidrolatai, visi sitie ingredientai vienu kartu gauti is AZ ir tik jie buvo iki siol neisbandyti.. proporcijos tokios kaip visada iki siol..
Nu ir kas belieka? reikes bandyt gelbet, minciu turiu ziuresiu ar pavyks.. g.gif nu bet pikta tai iki negaliu.
visvien kazkodel manau, kad GSE darbas cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 balandžio 2011 - 09:55
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 01, 10:52)
visvien kazkodel manau, kad GSE darbas cia

ir aš GSE dėjau unsure.gif bandysiu gal vakare kaitinti ir dar emulsinio pridėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 04 01, 11:34)
Geros losiono gamybos, gal receptuka gali imesti?


Aciu, tavo linkejimai suveike, viskas gavosi puikiai smile.gif

Recepto negaila biggrin.gif Tiesa, as matematike, labai su skaiciais draugauju, tai pas mane viskas buna labai tikslu ax.gif

Mazdaug 40 ml losjono:
Taukmedzio sviestas - 4,5% (1,8 ml arba 1,6 gr)
Makadamiju al. - 5,3% (2,1 ml arba 2 gr)
Migdolu al. - 5,3% (2,1 ml arba 1,9 gr)
Emulsinis vaskas (is AZ nr.2) - 4% (1,6 ml arba 1,6 gr)
Citrinines verbenos hidr. - 80,6% (32,2 ml arba 32,2 gr)
Vit. E - 0,1% (1 lasas)
Naticidas - 0,3% (4 lasai) (dedu maziau negu rekomenduojama, nes isnaudoju labai greitai)

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 04 01, 11:52)
visvien kazkodel manau, kad GSE darbas cia


AZ skaiciau, kad emulsinis nr.2 prasciau dera su GSE, todel naudoju naticida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 03 31, 20:53)
Reikia ne tik šampūno bazės, bet ir riebal. sluoksnio atstatytojo tokio, o šampūno gamyba ir visi kiekiai aprašyti čia


Labai labai aciu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 01, 11:12)
AZ skaiciau, kad emulsinis nr.2 prasciau dera su GSE, todel naudoju naticida  4u.gif


Jo, pasimoviau.. Visada sakau cia garsiai skaitykit kas parasyta ir, se, paciai atsisuko visa tai.. Dasiskaiciau is naujo ir pamaciau doh.gif nu bet kad GSE su tokiu pat INCI lyg draugadavo, aj nu zodziu viskas aisku smile.gif
Atsakyti
Sveiki
Ir aromazone nuziurejau recepte
10% ester de sucre
30% huile végétale Sésame
59.1% eau
0.3% gomme Guar
0.6% conservateur Naticide

Gal kuri padetu man iterpti ten agurku ekstrakta, Q10, ir ea su spirulina?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 03 31, 18:43)
Mano vyras ta kvapa apibudino, kaip bokale pastovejusio alaus  thumbup.gif

o man visai patinka citrinines verbenos kvapas, va kaip su tais kvapais individualu biggrin.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 04 01, 10:12)
AZ skaiciau, kad emulsinis nr.2 prasciau dera su GSE, todel naudoju naticida  4u.gif

Jei taip raso, tai dabar aisku, kodel ir man vienas kremukas ne visad gaunasi, nes ji darau su emulsiniu vasku nr. 2 ir GSE ilasinu. Jei vanduo neatsiskiria, tai dugne paseda toks lyg ir pienelis, o ant virsaus - kietesnes konsistencijos kremas, tad pries naudojima visada permaisyti tenka.
Man emulsinis vaskas nr. 3 (is AZ) labiau patinka, bent ant odos malonesnis pojutis.

Manau ir Taskuotam vabalui kremukai del sio "derinio" nesigavo.

Merginos, gal esat is sio psl. ka nors pirkusios?
http://www.naturallythinking.com/
Uzmaciau tokiu fainu indeliu kremams, taip noriu bigsmile.gif O aliejai kokie pigus blink.gif Jei gerai supratau, tai siuntinys iki 30 kg i LT 15 svaru kainuotu.
Bet idomu kokia alieju ir EA kokybe ten g.gif Prie alieju parasytas isgavimo budas, o ar tai labai "gerai" ar "blogai" nelabai suprantu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
:4u:sveikutes.man irgi jau kelintas kremas atsiskiria,bet manau del to,kad perplaku arba todel,kad per anksti ekokonservanta,e vit sulasinu,bet perkaitinu is naujo ir viskas susijungia,nors nezinau ar labai jau tai gerai kremui g.gif
Atsakyti
is vieno kremuko isvarvinau visa vandeni, iberiau kelias kruopeles BTMS istirpdziau, ir dar i silta mase sukreciau likusi kremuka.. kaip manot pasitvirtins? as manau tikiuosi kad jo cool.gif

Liurda, kiek siuntimas kainuoja is to puslapiuko? gal pasirasyciau avantiurai ir prisideciau su pora zaliu indeliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 01 balandžio 2011 - 11:19
QUOTE(Liurda @ 2011 04 01, 11:55)
Merginos, gal esat is sio psl. ka nors pirkusios?
http://www.naturallythinking.com/
Uzmaciau tokiu fainu indeliu kremams, taip noriu  bigsmile.gif O aliejai kokie pigus  blink.gif Jei gerai supratau, tai siuntinys iki 30 kg i LT 15 svaru kainuotu.

Radau tiek gerų, tiek blogų atsiliepimų apie juos. Indeliai labai sudomino smile.gif Pabandžiau pažaisti, tai idėjus į krepšelį siūlo ir 7,5 svarų international delivery, tik gal daugiau įdėjus suma pasikeičia.
visgi kai jau daug 15 svarų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 01 balandžio 2011 - 11:25
QUOTE(liepa27 @ 2011 04 01, 10:58)
:4u:sveikutes.man irgi jau kelintas kremas atsiskiria,bet manau del to,kad perplaku arba todel,kad per anksti ekokonservanta,e vit sulasinu,bet perkaitinu is naujo ir viskas susijungia,nors nezinau ar labai jau tai gerai kremui g.gif


as kremus gaminu pagal AZ aprasymus: pakaitinu fazes iki 70 C. Sujungus fazes apie 3 min maisau su elektriniu plaktuveliu. Tada stikline statau i dubeni su saltu vandeniu ir su sauksteliu krema maisau vel apie 3 min. Kremas greitai susiemulsina ir atvesta. Tada likusius "pagerinimus" ir konservantus sulasinu, po kiekvieno - gerai ismaisau sauksteliu (elektr. plaktuvelis nepajegia tirsto kremo maisyti).
Dar AZ raso, kad jei neturi termometro, tai galima orientuotis pagal tai - aliejineje fazeje galutinai istirpsta emulsiklis, o vandenineje fazeje ant dugno pasimato pirmieji burbuliukai.
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 04 01, 11:22)
Radau tiek gerų, tiek blogų atsiliepimų apie juos. Indeliai labai sudomino smile.gif Pabandžiau pažaisti, tai idėjus į krepšelį siūlo ir 7,5 svarų international delivery, tik gal daugiau įdėjus suma pasikeičia.
visgi kai jau daug 15 svarų smile.gif

o kur tuos atsiliepimus butu galima pasiskaityti? 4u.gif
As irgi "pazaidziau", tai kai maziau prekiu i krepseli isidedu, meta 7.5 sv, o kai daugiau - 15 sv.
Prie siuntimo info raso, kad pvz. i Latvija iki 30 kg - 15 sv. kainuoja, tai galvoju, gal ir iki LT panasiai butu g.gif Nu vienai siustis tai neapsimoka, bet jei kokius aliejus perkant didesni kieki, tai tas 50 Lt uz siuntima ne taip ir jaustusi.
O induku as balto stiklo su metaliniu dangteliu bais noriu wub.gif

Perkant uz 350 sv. siuntimas nemokamas. Nu tokiai sumai, tai jau masini apsipirkima reiktu organizuoti, gal yra savanoriu??? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liurda: 01 balandžio 2011 - 11:55