Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Man rodos nuo skiscio klampumo priklauso,o nuo pipetes ne.1 lasas ir yra 1 lasasMan rodos jis negali buti didesnis ar mazesnis.
Atsakyti
Norėčiau paklausti, kurios gaminat ne su hialurono geliu, bet su hialurono miltukais. Kaip atmatuojat svorį miltukais tarkim 50 ml kremuko: sveriat, ar dedat iš akies?
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kas gaminates kosmetika namuose, ir norite pasidalinti receptais? Siuo metu nieko neimanoma nusipirkti is parduotuves visos priemones pilnos cheminiu medziagu kuriomis galima net toletus valyti,o mes tepam ant veido plauname galvas.Gal kas naudojates namie gaminta kosmetika pvz kaip plauku kauke,veido kaukes,veido prausikliai,sampunai,dantu pastos? Pasidalinkime receptais ir gyvenkime sveikai!!! heart.gif
Atsakyti
QUOTE(pokatak @ 2011 03 31, 16:58)
Man rodos nuo skiscio klampumo priklauso,o nuo pipetes ne.1 lasas ir yra 1 lasasMan rodos jis negali buti didesnis ar mazesnis.

lasintuvu buna 1 mm ir 0.7 mm skersmens, manau ir lasas tada nevienodas.
Pirmieji mano eteriniai aliejai pirkti is eco-meta, siaubas kokie ten lasintuvai doh.gif labai atsargiai reikia pilti ir lasai didesni uz eteriniu alieju is AZ.

QUOTE(asssandra @ 2011 03 31, 17:31)
Norėčiau paklausti, kurios gaminat ne su hialurono geliu, bet su hialurono miltukais. Kaip atmatuojat svorį miltukais tarkim 50 ml kremuko: sveriat, ar dedat iš akies?


viska sveriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2011 03 31, 17:45)
Pakaitinau savo nepavykusį kremą, dar įdėjau emulsinio ir gavosi kremas  thumbup.gif
Dėkavoju visoms pagelbėjusioms  4u.gif. Tik kitą kartą nedėčiau citrininių verbenų hidrolato, nes nepatiko kvapas.


Mano vyras ta kvapa apibudino, kaip bokale pastovejusio alaus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,

Pirmą kartą galvoju sau kažką pasigaminti. Kaip tik baigiasi šampūnas tai galvoju nusipirkti šampūno bazę ir ją pagerinti. Mano plaukai linkę riebaluotis, bet galvos oda šiek tiek pleiskanoja. Taip pat plaukai slenka doh.gif Pas jus pasiskaičiau, kad tinka rozmarinų ea. Gal patartumėte naujokei kaip pasidaryti pirmajį šampūna. Kiek reiktų mažgau į 250 ml šampūno bazės įlašinti rozmarino ea? Taip pat gal patartumėte kokių dar komponentų reikėtu? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,norejau paprasyti gal kuri galetu parasyti kremuko nuo saules recepta arba bent jau kokios sudetines dalys turetu butinai tame kremuke buti,kiek domejausi,tai cinko,titano dioksidas turi buti,Q-10,kas dar? ax.gif
Atsakyti
Gal kuri darėte namie hidrolatą? Nusipirkau morkų sėklų, noriu paekspermentuoti.
Radau receptukus AN ir Pati sau, jie visai skirtingi- AN daug paprastesnė gamyba, bet ar hidrolatas bus toks pat vertingas?
Atsakyti
Dariausi kremuka:
distiliuotas vanduo - 20 ml
arganu al.- 3 ml
moringu al. -3 ml
Mangu sv. - 4
alavijo gelis- 2
BTMS- 1,5 ml
glicerinas - 1,5
E vitaminas

Ir man jis toks skystokas, gal per mazai tokiam kiekiui BTMS?

O gal labai ilgai plakt reikejo g.gif , as kai neturiu plakiklio tai su rankom plaku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 31 kovo 2011 - 21:21
QUOTE(bagyra9 @ 2011 03 31, 21:20)
Sveikos,

Pirmą kartą galvoju sau kažką pasigaminti. Kaip tik baigiasi šampūnas tai galvoju nusipirkti šampūno bazę ir ją pagerinti. Mano plaukai linkę riebaluotis, bet galvos oda šiek tiek pleiskanoja. Taip pat plaukai slenka  doh.gif  Pas jus pasiskaičiau, kad tinka rozmarinų ea. Gal patartumėte naujokei kaip pasidaryti pirmajį šampūna. Kiek reiktų mažgau į 250 ml šampūno bazės įlašinti rozmarino ea? Taip pat gal patartumėte kokių dar komponentų reikėtu? Būčiau labai dėkinga  4u.gif

Reikia ne tik šampūno bazės, bet ir riebal. sluoksnio atstatytojo tokio, o šampūno gamyba ir visi kiekiai aprašyti čia
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 31, 22:44)
Dariausi kremuka:
distiliuotas vanduo - 20 ml
arganu al.- 3 ml
moringu al. -3 ml
Mangu sv. - 4
alavijo gelis- 2
BTMS- 1,5 ml
glicerinas - 1,5
E vitaminas

Ir man jis toks skystokas, gal per mazai tokiam kiekiui BTMS?

O gal labai ilgai plakt reikejo  g.gif , as kai neturiu plakiklio tai su rankom plaku.


Na, kaip cia surasei, tai gaunasi mazdaug 29% alieju, 67% proc vandens ir kitko, ir tik apie 4% BTMS, tai, mano galva, mazoka, kai jo rekomenduojama 2-10% naudoti... Turbut buciau dejusi apie 6-8% viso gaminio kiekio...

Einu darytis kuno losjono, praeita savaite taip visai netycia is pirmo karto toki tobula pagaminau, taip patiko, bet kadangi pabandymui nedaug dariau, tai vakar jau visokiais budais krapsciau likucius is buteliuko... biggrin.gif Jame nemazai citrinines verbenos hidr., cia maciau merginoms nepatiko, o man tas kvapas dar pamaisytas su migdolu aliejum (toki saldu riesutu kvapa priduoda) ir vos vos citrinu ea - taip skaniai kvepia... Kaip citrininis pyragas bigsmile.gif
Atsakyti
Suskydo mano veikalas verysad.gif
kaip nustatyti priežastį ar emulsinio buvo per mažai, ar temperatūra per maža ar maišiau per silpnai? verysad.gif unsure.gif
Atsakyti