Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 21:09)
reikia šaldytuvo vis dėlto ar ne?

kol kas su konservantais nesu darius nieko mirksiukas.gif bet ir tai nelaikiau saldytuve 4u.gif na, bet kremo dariaus iki siol max dviem savaitem -niekas dar nesugedo biggrin.gif viskas pas mane vonios spinteleje laikoma 4u.gif
Atsakyti
Na ka, vakarykste mano plauku kauke neapsiejo be nuotykiu biggrin.gif

Is pradziu ji man visiskai nesiemulsavo - aliejus su vandeniu, nors pasiusk, kaitinau - nulis emociju, tai tada nusprendziau, kad taip ar taip sugadinau, tai eksperimentuosiu iki galo, ir imeciau papildomai truputuka btms... Jis, tiesa, ne visai issilyde (ot vistos protas, reikejo islydyta pilt, o ne grudelius mest), bet plauku kaukeje tie like trys grudeliai nesimaiso... Uztat fazes akimirksniu susijunge ir gavosi tooooks tirstas kremas, kone sviestas doh.gif Tai taip ir nesupratau, ar btms kiekis buvo tinkamas, tik reikejo nepatinget ir ilgiau pamaisyt, butu susijunge, ar jo buvo per mazai, kai dadejau, suemulsavo, bet toks tirstas gavosi, nes alieju daug (40%) g.gif

Bet jau rozmarinu hidrolato ir arbatmedzio ea misinio kvapelis doh.gif kol maisiau, galvojau, nutroksiu (as labai prie ea dar nepratus, niekad nenaudojau ir neuosciau) lotuliukas.gif Ale kai kauke paskui tepi, kentet galima hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 03 30, 21:06)
As turiu tokia lentele skirta eteriniams aliejams, nereikia lauzyti galvos matuojant procentus wink.gif Gal kam pravers:
user posted image

Ačiū, Kopka, nerealiai padėjai notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 03 30, 15:56)
Gal galit plačiau pasidalint sudėtines dalis prausiklio? smile.gif

prasau
Gasulos mpio prausiklis

50g. Gasulos molio
75ml. Arbatmrdzio hidrolato
2m. Argano aiejaus
8 lasai Rozmarinu ekstrato
4 lasai sekluciu eterinio al.

hidrolata ir alieju galima keisti
Papildyta:
QUOTE(Kopka @ 2011 03 30, 22:06)
As turiu tokia lentele skirta eteriniams aliejams, nereikia lauzyti galvos matuojant procentus wink.gif Gal kam pravers:
user posted image

aciu labai gera lentele
Papildyta:
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 30, 21:11)
Chm, as apskritai nededu jo i saldytuva  g.gif  Kremo visada darau nedideli kieki, dedu konservantu, laikau kambario temperaturoje... O galbut reikia laikyti ji saldytuve? Bet kaip tada, juk saltas bus, nemalonus, tai jei vaikui tepti, isvis turi is anksto issitraukti...  g.gif

as ir nededu kremuku i saldytuva
kai buvau pamokeleje sake, kad nereikia laikyti kremu saldytuve
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sii: 31 kovo 2011 - 12:07
QUOTE(sii @ 2011 03 31, 12:11)
prasau
Gasulos mpio prausiklis

50g. Gasulos molio
75ml. Arbatmrdzio hidrolato
2m. Argano aiejaus
8 lasai Rozmarinu ekstrato
4 lasai sekluciu eterinio al.

hidrolata ir alieju galima keisti


Kuo galima pakeisti rozmarinu ekstrakta? Galima GSE?
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 31, 12:11)
prasau
Gasulos mpio prausiklis

50g. Gasulos molio
75ml. Arbatmrdzio hidrolato
2m. Argano aiejaus
8 lasai Rozmarinu ekstrato
4 lasai sekluciu eterinio al.

hidrolata ir alieju galima keisti


Liuks, ačiū labai 4u.gif , užsisakiau molio, tai kai sulauksiu bandysiu daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2011 03 31, 12:30)
Ačiū, Kopka, nerealiai padėjai notworthy.gif

QUOTE(sii @ 2011 03 31, 13:11)
aciu labai gera lentele


Nera uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 03 31, 13:57)
Nera uz ka  mirksiukas.gif

ir aš prisidedu prie dėkojimų. drinks_cheers.gif labai patogi lentelė. ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 31, 14:09)
ir aš prisidedu prie dėkojimų.  drinks_cheers.gif  labai patogi lentelė. ačiū  4u.gif


Taip lentele patogi , bet ar tu lasiuku dydis nepriklauso nuotos pipetes buteliuki? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 31, 13:40)
Taip lentele patogi , bet ar tu  lasiuku  dydis nepriklauso  nuotos pipetes buteliuki?  g.gif


ne tik nuo pipetes priklauso, bet ir nuo skyscio klampumo. Tik tiek, kad daugumoj tie buteliuku lasintuvai vienodi. AZ kiek macius daug kur paraso kiek lasu yra 1 ml.
Atsakyti
[quote=sii,2011 03 31, 14:11]
prasau
Gasulos mpio prausiklis

50g. Gasulos molio
75ml. Arbatmrdzio hidrolato
2m. Argano aiejaus
8 lasai Rozmarinu ekstrato
4 lasai sekluciu eterinio al.

hidrolata ir alieju galima keisti
Papildyta:

turetu ilgai laikytis, nes kiekis nemazas gaunas. Ar kiekviena diena galima praustis su siuo prausikliu?
Atsakyti

Pakaitinau savo nepavykusį kremą, dar įdėjau emulsinio ir gavosi kremas thumbup.gif
Dėkavoju visoms pagelbėjusioms 4u.gif. Tik kitą kartą nedėčiau citrininių verbenų hidrolato, nes nepatiko kvapas.
Atsakyti