Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Nuo pleiskanų man žymiai geriau negu arbatmedžio ea veikia morkų sėklučių eterinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 11:24)
jo, aš irgi turiu problemų su plaukų slinkimu, tai į šampūną įlašinu porą lašiukų arbatmedžio ea. truputį pristabdė plaukų slinkimą.  ax.gif  šiaip rozmarinų hidrolatas turėtų padėti nuo slinkimo. taip pat merginos labai labai gyrė rozmarinų ea, kiek žinau dar lauramedžio ea stiprina plaukus.  ax.gif nuo pleiskanų tikrai nežinau... ax.gif


lauramedzio ea tai tikrai, as vyrui i sampuna lasinu smile.gif
Atsakyti
Sveiki
Ir aromazone nuziurejau recepte
10% ester de sucre
30% huile végétale Sésame
59.1% eau
0.3% gomme Guar
0.6% conservateur Naticide

Gal kuri padetu man iterpti ten agurku ekstrakta, Q10, ir ea su spirulina?
Atsakyti
Laba visoms 4u.gif. Domiuosi naturaliais produktais ir po truputi bandau kazka pati namuose susisukti ax.gif. Kadangi kremu pasidaryti dar nemoku, tai pirkau karta pagaminta vienos mamytes is SM, bet nepatiko, kad nesusigerdavo, o jausdavosi kaip plevele ant veido (nesuprantu del ko, bet bandau speti gal del sudetyje esancio augalinio silikono iremulsinio vasko g.gif ).
Mano oda sausa, jautri, linkusi i raudoni, tai kol kas veidui naudoju argano alieju su vitaminu E ir keliais lasais Frankincenenso e.al. Dar nesu isigijusi hidrolato ir planavau pirkti roziu, bet po paskutiniu komentaru jau nebezinau koki cia reikes pabandyti, gal levandu g.gif . Kaip manot, ar uztenka tokios prieziuros veidui apvalius metus? blush2.gif
Be to norejau pasiklausti del kuno kremo - kol kas buvau susimaisiusi sviestmedzio, kakavmedzio sviestus su jojobos aliejumi ir levandu bei Frankencenso et.al. Man (ir vaikams) labai patiko, nes pamaitindavo oda, nebera tokia sausa, bet sis kremas riebus, kaip pati sakau, vos ne taukai doh.gif. Gal patartumet koki lengvesni varianta pasigaminti siltajam sezonui? Liksiu dekinga 4u.gif.
Beje, kurie et.al. yra nuo striju ir kurie nuo celiulito? blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
sulaukiau AN usakymo, makaluosiu kremą biggrin.gif
su liepos27 pagalba (ačiū liepai27 4u.gif ) susirašiau tokį receptuką:
5 ml. (1 arbatinis šaukštas) simondsijų aliejaus
5 ml. (1 arbatinis šaukštas) arganų aliejaus
5 ml. (1 arbatinis šaukštas) abrikosų kauliukų aliejaus
25 ml. (5 arbatiniai šaukštai) distil. vandens
apie 2,5 g. emulsinio vaško (klausimėlis - ar pakaks nugriebto arbatinio šaukštelio?) blush2.gif
GSE pagal Etamos rekomendaciją paskaičiavau per proporcija gavosi apie 0,3 ml (klausimėlis - ar pakaks kokių 2 lašų?) blush2.gif
turiu dar palmarozų eterinį, bet bijau dėti, kai kuriuose šaltiniuose skaičiau, kad yra fototoksiškas unsure.gif
busiu dėkinga visoms pasisakiusioms, labai norėtusi, kad eksperimentas gautusi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bastet: 30 kovo 2011 - 12:47
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 12:24)
jo, aš irgi turiu problemų su plaukų slinkimu, tai į šampūną įlašinu porą lašiukų arbatmedžio ea. truputį pristabdė plaukų slinkimą.  ax.gif  šiaip rozmarinų hidrolatas turėtų padėti nuo slinkimo. taip pat merginos labai labai gyrė rozmarinų ea, kiek žinau dar lauramedžio ea stiprina plaukus.  ax.gif nuo pleiskanų tikrai nežinau... ax.gif



as lasinu rozmarinu ea i sampuna, tai man labai padejo, po gimdymo taip slinko galvojau kad nupliksiu.
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 30, 12:24)
jo, aš irgi turiu problemų su plaukų slinkimu, tai į šampūną įlašinu porą lašiukų arbatmedžio ea. truputį pristabdė plaukų slinkimą.  ax.gif  šiaip rozmarinų hidrolatas turėtų padėti nuo slinkimo. taip pat merginos labai labai gyrė rozmarinų ea, kiek žinau dar lauramedžio ea stiprina plaukus.  ax.gif nuo pleiskanų tikrai nežinau... ax.gif


Vat neturiu nei rozmarinu, nei lauramedziu ea... Nieko, issiversim pirmam bandymui ir su arbatmedziu, levandom, dar rozmarinu hidrolatas... Bet labai aciu uz patarimus smile.gif

QUOTE(Bastet @ 2011 03 30, 14:45)
GSE pagal Etamos rekomendaciją paskaičiavau per proporcija gavosi apie 0,3 ml (klausimėlis - ar pakaks kokių 2 lašų?)  blush2.gif


Na, AZ raso, kad GSE (bent jau pas juos) 1 ml = 37 lasai, tai teoriskai gaunasi, kad 0,3 ml = apie 11 lasu (ko tai daug atrodo g.gif )

QUOTE(SaDa @ 2011 03 30, 15:04)
as lasinu rozmarinu ea i sampuna, tai man labai padejo, po gimdymo taip slinko galvojau kad nupliksiu.


Va va, as irgi jau daugiau kaip puse metu po gimdymo vargstu, jau sakau, greit man ne kaukes nuo slinkimo, o tiesiog peruko reikes... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 30, 11:13)
O as va svarstau, gal patarsit... Labai noriu susisukt ka nors nuo pleiskanu ir plauku slinkimo, gal kauke kokia  rolleyes.gif  Ziurineju dabar, ka turiu, kas tiktu, tai mastau apie migdolu, avokado, ricinos, sezamo aliejus, rozmarinu hidrolata, pantenoli, eteriniu alieju turiu siek tiek - arbatmedzio, levandos, rozmedzio... Ka det? Kas veiksmingiausia? Juk nesukrausiu visu...  g.gif Kai skaitai, tai atrodo, kone viskas padeda, o kas is tikruju, kas labiau?

GALVOS ODAI LABAI TINKA KOKOSU ALIEJUS.
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 03 30, 15:38)
GALVOS ODAI LABAI TINKA KOKOSU ALIEJUS.


O, sito turiu per akis, dekui, reik ikomplektuot truputi i recepta bigsmile.gif
Atsakyti
O kurie aliejai tinkamiausi plaukų galiukams nuo skylinėjimo? Koks taukmedis gal ir būtų gerai, bet net ir ne grynas turbūt labai riebintų. Gal yra kokie lengvai įsigeriantys, neitin riebinantys ir saugantys plaukus nuo skylinėjimo bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 29, 21:52)

Merginos, o kaip jums Argano aliejaus kvapas? (pirkau AZ).

as pirkau is akomos mirksiukas.gif pirmus kartus as jo lyg ir nejausdavau, ale nuo kokio trecio -nu smarve nereali doh.gif ale kai sumaisai i krema -tai nebelieka thumbup.gif tai nors tiek 4u.gif
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 30, 10:13)
O as va svarstau, gal patarsit... Labai noriu susisukt ka nors nuo pleiskanu ir plauku slinkimo,

nuo pleiskanu arbatmedzio ea thumbup.gif o rozmarinu ea -augimui ir visam kitam plaukam biggrin.gif kaip blizga plaukai po rozmarinu ea 'paskaninto' sampuno wub.gif wub.gif
aplamai, rozmarinu ea as likau suzaveta biggrin.gif vakar ir i kauke veidui laisinau (1-2lasus) -labai gerai nuo spuogu (kaip tik tas neteisingas laikotarpis cool.gif ) -tikrai spuogai, kurie buvo tokie bekyla -tai ne zymes, kad buve thumbup.gif thumbup.gif , kelis kitus galutinai uzdziovino thumbup.gif
Atsakyti
Kas del GSE, jau seniai skaiciuoju taip: 5ml- 1lasas GSE 4u.gif
Atsakyti