Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 29, 20:47)
tai ar bus norinčiu?  ax.gif


bigsmile.gif apsiimtumete nupirkti is Suvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witulee: 29 kovo 2011 - 21:23
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 29, 11:32)
O skiesti nereikia? Pirkau AZ, valau juo veida sus sudrekintu, neskiestu vandenuku, tik kvapas toks astrokas...

Koki matavimo cilindra patartumet man nusipirkti, pvz. is recepto man reikes ipilti 11ml; 9ml aliejaus?
http://www.aroma-zon...eprouvettes.asp

Hidrolato as neskiedziu vadeniu valydama veido schmoll.gif O prie kvapu su laiku priprantama smile.gif turbut....Bent as prie levandu pripratau, nors ojojoi kaip man jos nepatiko.

Merginos, o kaip jums Argano aliejaus kvapas? (pirkau AZ). Siaubas doh.gif nu gal irgi su laiku priprasiu, bet kol makaluoju krema, man net galva nuo jo isiskausta doh.gif

As pirkau 50 ml cilindra. Dazniausiai jame hidrolatus matuoju, labai patogu thumbup.gif
Jei netureciau mazu sugraduotu stiklinaiciu nuo vaistu, tai dar 10 ml cilindra pirkciau kaip tavo idetoje nuorodoje.
Atsakyti
Sveikos,
norėčiau sužinoti, ar rožių hidrolatas tinka sausai veido odai? Kiek nors padrėkintų? Naudočiau vieną pasipurkšti.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 29, 21:47)
tai ar bus norinčiu?  ax.gif

aš prisijungčiau su mažiuku užsakymuku blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Liurda @ 2011 03 29, 22:52)

Merginos, o kaip jums Argano aliejaus kvapas? (pirkau AZ). Siaubas  doh.gif nu gal irgi su laiku priprasiu, bet kol makaluoju krema, man net galva nuo jo isiskausta  doh.gif


turiu iš KN, nejaučiu kvapo, nebent jis gaminant kremą atsiskleidžia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Brukne* @ 2011 03 30, 02:58)
Sveikos,
norėčiau sužinoti, ar rožių hidrolatas tinka sausai veido odai? Kiek nors padrėkintų? Naudočiau vieną pasipurkšti.

Atsargiai su rožių hidrolatu - kai kam jis alergizuoja, man irgi netiko
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 29, 23:52)
Hidrolato as neskiedziu vadeniu valydama veido  schmoll.gif O prie kvapu su laiku priprantama smile.gif turbut....Bent as prie levandu pripratau, nors ojojoi kaip man jos nepatiko.

Merginos, o kaip jums Argano aliejaus kvapas? (pirkau AZ). Siaubas  doh.gif nu gal irgi su laiku priprasiu, bet kol makaluoju krema, man net galva nuo jo isiskausta  doh.gif




as pirkau arganu al. is Akomus, tai man bekvapiai galima sakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 30 kovo 2011 - 09:11
labai ilgai galvojau svarsčiau-- kokį kremuką pasigaminus vasarai, lengvą ir kad tiktų per karščius, tai vat šiandien ryte tokį sumeistavau:
vanduo
ksantanas
kokosų al
sezamų al
agurklių al
emulsiklis-glyceryl stearate
arbatmedžio ir ylang e al

išsitepiau veidą- pasaka, vis glostau ir glostau, jausmas geras, tik kažin atšilus orams(per karščius) ar jis irgi tiktų? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(*Brukne* @ 2011 03 30, 02:58)
Sveikos,
norėčiau sužinoti, ar rožių hidrolatas tinka sausai veido odai? Kiek nors padrėkintų? Naudočiau vieną pasipurkšti.

man rožių hidrolatas labai išsausino oda-- turėjau bėdos kol susitvarkė.
Atsakyti
mano veido oda irgi sausa, rožės netiko doh.gif dar labiau sausina. schmoll.gif ir išvis, turiu problemą dėl hidrolatų. verysad.gif niekaip neišsirenku tinkamo, kad nesausintų veido. dar nerolio ir liepų žiedų galima pakęsti. o daugiau... doh.gif
Atsakyti
Paskubėjau ir nusipirkau. Akcija suviliojo http://kartu.lt/visi...l-water-4beauty
Tada gal levandų geriau rinktis sausai odai?
Atsakyti
QUOTE(Mėlinakė @ 2011 03 29, 22:05)
Merginos gal galite patarti  4u.gif
Nusipirkau silikono gamybai, bet nežinau kur jį geriausiai naudoti. g.gif

Augalinį silikoną galima naudoti kremuose, losjonuose, prausikliuose,šampūnuose ir kondicionieriuose. Kremuose gali dalinai pakeisti alaviją.
Rekomenduojamas dozavimas - 0,5-4%. Pridėti į gaminamą produktą, esant žemesnei nei 40° C ( baigiamajame etape). Geriausiai veikia priemonėse, kurių pH 5-7.
Atsakyti
O as va svarstau, gal patarsit... Labai noriu susisukt ka nors nuo pleiskanu ir plauku slinkimo, gal kauke kokia rolleyes.gif Ziurineju dabar, ka turiu, kas tiktu, tai mastau apie migdolu, avokado, ricinos, sezamo aliejus, rozmarinu hidrolata, pantenoli, eteriniu alieju turiu siek tiek - arbatmedzio, levandos, rozmedzio... Ka det? Kas veiksmingiausia? Juk nesukrausiu visu... g.gif Kai skaitai, tai atrodo, kone viskas padeda, o kas is tikruju, kas labiau?
Atsakyti
jo, aš irgi turiu problemų su plaukų slinkimu, tai į šampūną įlašinu porą lašiukų arbatmedžio ea. truputį pristabdė plaukų slinkimą. ax.gif šiaip rozmarinų hidrolatas turėtų padėti nuo slinkimo. taip pat merginos labai labai gyrė rozmarinų ea, kiek žinau dar lauramedžio ea stiprina plaukus. ax.gif nuo pleiskanų tikrai nežinau... ax.gif
Atsakyti