Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Matavimo šaukštelis tai iš AN: mentelė
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 29, 09:32)
alioniukas, noriu daryti pagal Jusu recepta losjona vaikui, kokiam ide gaminot ji? Kaip suprantu viska reikia daryti stiriliai, o kuom ir kaip sterilizuojat? I koki indeli po to supylet pagaminta losjona, tiktu nuo HiPP stiklinis indelis (120ml)?
Kiek lasu konservanto reikia?


pirmiausiai tai patarciau Jums pagaminti nedideli kieki sito losjono. Nes jei kas nors nepavyks, del patirties stokos, tai nebus taip apmaudu, o ir produktai kainuoja, ypac (pagal recepta) agurkles aliejus doh.gif . Beto, kadangi tai kremas vaikuciui, paminkstinti dermatito berimus, reiktu stebeti ar tiks tokia kremo sudetis? Pvz., mano kaimynes dukrytei visiskai netinka migdolu aliejus schmoll.gif
Gaminau stikliniame karsciui atspariam indelyje, kaip ir visus kitus kremukus 4u.gif Sterilizuoju garais, arba salicilo rugstimi.
Pagaminta losjona supyliau i tamsaus stiklo indeli 4u.gif Jus galit ir i HIPP induka. Zinoma, laikyti saldytuve. Bet kadangi tai vaikuciui, tai as maza kieki laikiau atskirai mazame indelyje kambaryje, kad kremas nebutu saltas. Del konservanto...jei darysite maza kieki, nedekite jo...per tris savaites manau nieko kremui neatsitiks, jei prisilaikysite svariu ranku taisykles 4u.gif mirksiukas.gif
atrodo i visus klausimus atsakiau rolleyes.gif
Atsakyti

koks puiklapiu aliejaus skonis? Gavau is AZ tai tooks kartus!!! bijau, kad nereiketu mesti lauk, nors raso kad galioja iki 2012.07. Siaip labai tirstas, reikia kabinti ir keisto kvapo ir tamsus..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 29 kovo 2011 - 16:23
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 29, 17:11)
koks puiklapiu aliejaus skonis?  Gavau is AZ tai  tooks kartus!!! bijau,  kad nereiketu mesti  lauk, nors raso  kad galioja iki  2012.07. Siaip labai tirstas,  reikia kabinti ir keisto  kvapo ir tamsus..

nesu ragavus puiklapių, bet kažkodėl manau, jog jis kartus biggrin.gif stipraus žoliško šieno kvapo, tamsus, tirštas ir dar jei nekoštas tai grūdeliai jaučias.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 03 29, 17:26)
nesu ragavus puiklapių, bet kažkodėl manau, jog jis kartus biggrin.gif stipraus žoliško šieno kvapo, tamsus, tirštas ir dar jei nekoštas tai grūdeliai jaučias.


grudeliu lyg ir nesijaucia.. man ir atrode, kad skonio turi but ziauraus, perlipau per save ir paragavau, buvo baisiau nei tikejausi doh.gif
Atsakyti

Merginos, turiu dar klausimą apie savo nepavykusį gaminį-šįryt jau aiškiai matėsi atsiskyrusios abi fazės. Jei aš dabar dėčiau emulsinio vaško ir pakaitinčiau tai gal pataptų panašus į kremą? Ir turbūt reikia mokėt apskaičiuot proporcijas. Kaip tai padaryt?
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 29, 09:36)

bent šitas (Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate) tinka ir odai.  O naudojamas dėl to, kad paakių oda plonytė, o šitas emulsiklis yra ypač lengvas.


aciu uz atsakyma 4u.gif bandysiu meistrauti kremuka su BTMS smile.gif

Ana diena rasiau, kad negavau is Akomos siuntinio. Tai snd atejo laiskas, kad grazina man pinigus blink.gif Aisku ir tai gerai, bet tikejausi, kad jie man tada persius prekytes dar karta. Zodziu, nusivyliau sita kompanija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2011 03 29, 17:37)
Merginos, turiu dar klausimą apie savo nepavykusį gaminį-šįryt jau aiškiai matėsi atsiskyrusios abi fazės. Jei aš dabar dėčiau emulsinio vaško ir pakaitinčiau tai gal pataptų panašus į kremą? Ir turbūt reikia mokėt apskaičiuot proporcijas. Kaip tai padaryt?

tik pašildyk iš naujo, pamaišyk, bet nepersistenk.
proporcijas apskč. paprasta, kaip mokykloj mokė:
išeiga -100%
ingredientas - x%

pvz. 30 ml. gatavo kremo(išeiga) yra 100%, 5% aliejaus yra 1,5ml., nes:
30ml.=100%
xml.=5%
sudaugini du žinomus skaičius įstrižai, padalini iš kt. žinomo ir gautas skaičius įsistato vietoj x
Atsakyti

Etama, dėkui, bandysiu ir šildyt, ir skaičiuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 29, 15:00)
... negi busiu uzciuopus sau teisinga kremuko sudeti??  bigsmile.gif


Vadinasi, turi siam reikalui sestaji jausma ax.gif

QUOTE(SaDa @ 2011 03 29, 15:00)
o klausykit kaip va su dygminu al. raso "Pastaba! Jautrus oksidacijai, rekomenduojama laikyti tamsioje vėsioje vietoje, geriausia - šaldytuve."
Tai jei pasidaryti krema ilasint kokiu koncervantu tai vistiek nera saugu, geriau laikyti saldytuve?


Alieju nuo oksidacijos turetu apsaugoti vit E, kiek as suprantu g.gif

QUOTE(rutulux @ 2011 03 29, 18:37)
Merginos, turiu dar klausimą apie savo nepavykusį gaminį-šįryt jau aiškiai matėsi atsiskyrusios abi fazės. Jei aš dabar dėčiau emulsinio vaško ir pakaitinčiau tai gal pataptų panašus į kremą? Ir turbūt reikia mokėt apskaičiuot proporcijas. Kaip tai padaryt?


Panasu, kad tikrai emulsinio buvo per mazai, kad nesujunge. Paeksperimentuok, papasakosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 16:14)
sveikos, gal kuri apsiimtumete organizuoti užsakyma iš Suvos,jei imtumėme didelį kiekį visoms būtų žymiai pigiau.Naudoju šiuos indelius ir tikrai nesiskundžiu jų kokybe. Atsišaukite jei kuri pasiaukotumete...

tai ar bus norinčiu? ax.gif
Atsakyti
Merginos gal galite patarti 4u.gif
Nusipirkau silikono gamybai, bet nežinau kur jį geriausiai naudoti. g.gif
Atsakyti