Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 23:32)
Gal tiesog emulsinio vasko pagailejai? Koks tas tavo saukstelis buvo?  tongue.gif 
Per zalia jauciuosi, kad patarti, kaip gelbeti  4u.gif  Kazin, ar kas gero gausis, kai jau susiemulsavusi ir atvesusi krema is naujo pakaitinsi ir pvz., vasko dadesi... Turbut nerizikuociau smile.gif Va gal nebent kokiu ksantanu truputi patirstinti?


Šaukštelis tai oranžinis, kaip priklauso.
Atsakyti
Reikia patyrusiu patarimo 4u.gif

Mano veido oda misri-normali, nemegstu riebumo, lipnumo pojucio, riebaus blizgesio. Noriu susimaisyti greitai susigerianti krema siltam orui, kuris tiktu ir ryte daryti makiaza, ir vakare. Ar ne per daug pageidavimu vienam kremui kazin?

Ka geriausia naudoti siuo atveju? g.gif

(Galvoju maisyti mango sviesta, makadamiju sviesta, lazdyno riesutu alieju, pelargoniju hidrolata g.gif )
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 29, 00:32)
O ar yra cia klaipedieciu? Is AZ neapgalvojusi uzsisakiau mazokai emulsinio vasko, o vien del jo daryti uzsakyma kur nors Lietuvoj... Gal kas zino, kur Klaipedoj ji parduoda? Ar gal kokia klaipediete ruosiasi is kur nors uzsakyma daryt?

na, dėl Klaipėdos nežinau, senokai iš ten išvažiavau, bet merginos kooperuojasi čia, gal ir klaipėdiečių bus: http://naturkosmetik...-zone-2468.html mirksiukas.gif
gavau savo pirmą siuntinį iš AZ. nu bet avokadų aliejaus kvapas... doh.gif blink.gif
Atsakyti
turiu klausimuka, noriu pasigaminti veido valikli pagal si recepta:

Veido valiklis.
1gr. emulsinio vaško, 0,15 gr. ksantano, 15ml. abrikosų al., 15ml. distiliuoto vandens


bet va neturiu ksantano, o turiu BTMS, ar galiu pakeisti ksantana i BTMS?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 27, 23:51)
Ksantano gumos negalima sildyti (nezinau kodel, sildziau truputi, tai nieko neatsitiko)
aš irgi šildau, visad viskas ok. gal atmintis neapgauna-kažkur skaičiau, kad rekomed. tik iki 40laipsn. šildyt g.gif gal kad nesusitrauktų ar pan., sunku pasakyti, nors kaitinu ir iki emulsinio v. išsilydymo, niekad nebuvo nesėkmės su ksantanu
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 13:57)
radau Brylos paakiu receptuka, tik nera kiekiu:

Sudėtis:

damaskinių rožių hidrolatas,
erškėtrožių aliejus,
argano aliejus,
BTMS (kondicionuojantis emulsiklis),
pantenolis,
hialurono rūgštis,
augalinis vit. E,
ekokonservantas.
ar šito ir norėjai paakiams? vėliau prisėsiu, galėsiu maždaug padėlioti proporcijas.

QUOTE(witulee @ 2011 03 28, 14:49)
as irgi zadu darytis paakiu kremuka, tik man uzkliuva kodel kiek turiu ju receptu visi su BTMS? Nes tarkim AZ raso kad jis rekomenduojamas tik plaukams?  ax.gif
bent šitas (Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Methosulfate) tinka ir odai. O naudojamas dėl to, kad paakių oda plonytė, o šitas emulsiklis yra ypač lengvas.
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 03 29, 10:33)
turiu klausimuka, noriu pasigaminti veido valikli pagal si recepta:

Veido valiklis.
1gr. emulsinio vaško, 0,15 gr. ksantano, 15ml. abrikosų al., 15ml. distiliuoto vandens
bet va neturiu ksantano, o turiu BTMS, ar galiu pakeisti ksantana i BTMS?
ksantano gali ir visai nedėti, o daryti vien su emuls. vašku ar BTMS. Tik gal pakoreguok al./vandens santykį tada, tarkim 20 vand. ir 10 al.
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 27, 20:16)
Del hidrolato, tai darau kaip ir parasei - sudrekinu vata ir valau  smile.gif

O skiesti nereikia? Pirkau AZ, valau juo veida sus sudrekintu, neskiestu vandenuku, tik kvapas toks astrokas...

QUOTE(Rima44 @ 2011 03 28, 09:21)
pirkau ir as svarstykles is cia, laukiau laukiau, baisiai apsidziaugiau sulaukus ir baisiai nuliudau  verysad.gif  - nes rode jos kiekviena karta skirtingai . Ir is viso BE RYSIO. arba cia tik man nepasiseke, bet, kazkas ten su jom ne taip. tai dabar uzsisakiau is AZ ir vel nekantriai laukiu. Skupas moka dvigubai...

Aciu Jums ir kitoms uz savo nuomones del svarstykliu, verta pagalvoti tada smile.gif

QUOTE(Liurda @ 2011 03 28, 12:21)
Nusisnekejau  doh.gif Pasveriau biciu vasko baltus grudelius  blush2.gif o 2 g BTMS yra apie 57 grudeliai  smile.gif

Gerai, aciu smile.gif

Koki matavimo cilindra patartumet man nusipirkti, pvz. is recepto man reikes ipilti 11ml; 9ml aliejaus?
http://www.aroma-zon...eprouvettes.asp

alioniukas, noriu daryti pagal Jusu recepta losjona vaikui, kokiam ide gaminot ji? Kaip suprantu viska reikia daryti stiriliai, o kuom ir kaip sterilizuojat? I koki indeli po to supylet pagaminta losjona, tiktu nuo HiPP stiklinis indelis (120ml)?
Kiek lasu konservanto reikia?
Atsakyti
sveikutes, jau 3metai kaip jokios chemijos ant saves nenaudoju, bet ir įdomiausių kremų negaminau, tiesiog žaidžiau su įv aliejais (bet taip buvo iki šiol bigsmile.gif ) dabar prisisakiau: emulsinio vaško, glyceryl stearate, sesuo iš londono nupirko ir parsiunčia 1kg ksantano gumos(čia tikriausiai biški padaugino 4u.gif jeigu kas noretų 4u.gif ) ir dar daug... tai vat imuosi veiklos. bet labai noriu pasigaminti nenuplainamą aliejuką plaukams (gali būti ir kremas, bet kažkodėl aš ji skaidrų įsivaizduoju ) bet nerandu jokio receptuko, gal galima be btms kažką gero sumeistruoti? ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 29, 11:36)
aš irgi šildau, visad viskas ok. gal atmintis neapgauna-kažkur skaičiau, kad Papildyta:
ksantano gali ir visai nedėti, o daryti vien su emuls. vašku ar BTMS. Tik gal pakoreguok al./vandens santykį tada, tarkim 20 vand. ir 10 al.



aciu labai, bandysiu darytis.

Papildyta:
QUOTE(ŠIAURĖS PAŠVAISTĖ @ 2011 03 29, 13:44)
sveikutes, jau 3metai kaip jokios chemijos ant saves nenaudoju, bet ir įdomiausių kremų negaminau, tiesiog žaidžiau su įv aliejais (bet taip buvo iki šiol bigsmile.gif ) dabar prisisakiau: emulsinio vaško, glyceryl stearate, sesuo iš londono nupirko ir parsiunčia 1kg ksantano gumos(čia tikriausiai biški padaugino 4u.gif jeigu kas noretų  4u.gif ) ir dar daug... tai vat imuosi veiklos. bet labai noriu pasigaminti nenuplainamą aliejuką plaukams (gali būti ir kremas, bet kažkodėl aš ji skaidrų įsivaizduoju ) bet nerandu  jokio receptuko, gal galima be btms kažką gero sumeistruoti? ačiū rolleyes.gif



cia yra su BTMS receptukas : http://www.aromanatu...iklis-btms.html
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 29, 01:46)
Senamiesti klaipedoj  yra parduotuvele,  kur KN  produkcija  prekiauja,  ten  galima kiek  supratau  paciai  kremuku pasidaryt,  tai  gal ir  emulsinio parduotu? g.gif


Aciu, pasidomesiu 4u.gif

QUOTE(rutulux @ 2011 03 29, 07:00)
Šaukštelis tai oranžinis, kaip priklauso.


Gal as cia "ne prie chebros", bet kas tas oranzinis saukstelis? blush2.gif Viska sveriu gramais, sauksteliais nematuoju, jauciuosi kazka praleidusi lotuliukas.gif

QUOTE(linuke @ 2011 03 29, 09:16)
Reikia patyrusiu patarimo  4u.gif

Mano veido oda misri-normali, nemegstu riebumo, lipnumo pojucio, riebaus blizgesio. Noriu susimaisyti greitai susigerianti krema siltam orui, kuris tiktu ir ryte daryti makiaza, ir vakare. Ar ne per daug pageidavimu vienam kremui kazin?

Ka geriausia naudoti siuo atveju?  g.gif

(Galvoju maisyti mango sviesta, makadamiju sviesta, lazdyno riesutu alieju, pelargoniju hidrolata  g.gif )


Mano veido oda taip pat siek tiek misri, dariau kremuka is trupucio sviestmedzio, lazdynu, simondsiju, makadamiju alieju, ramuneliu hidrolato (kitokio neturejau ax.gif ), tai labai patiko, greitai susigeria, odai labai tiko, net, sakyciau, sulygino odos riebuma (nebera kakta ir smakras riebesni uz skruostus). Tai tavo vietoj turbut dar ideciau simondsiju aliejaus, jei turi - kiek skaiciau, jis bene geriausiai susigeriantis ir taip pat tinka misriai odai, kadangi reguliuoja sebuma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 29 kovo 2011 - 12:37
Gal netyčia esate užskaitę kas gali padėti susidoroti su veido erkute?
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 29, 13:30)

Mano veido oda taip pat siek tiek misri, dariau kremuka is trupucio sviestmedzio, lazdynu, simondsiju, makadamiju alieju, ramuneliu hidrolato (kitokio neturejau  ax.gif ), tai labai patiko, greitai susigeria, odai labai tiko, net, sakyciau, sulygino odos riebuma (nebera kakta ir smakras riebesni uz skruostus). Tai tavo vietoj turbut dar ideciau simondsiju aliejaus, jei turi - kiek skaiciau, jis bene geriausiai susigeriantis ir taip pat tinka misriai odai, kadangi reguliuoja sebuma.


Ačiū, mieloji 4u.gif

Susimaisiau kiek paprastesnes sudeties kremuko 15 ml pabandymui, su morku hidrolatu - kol kas veikia puikiai, tikrai gerai susigere, nera tempimo jausmo, nera ir riebalo ant kaktos, makiazas irgi vis dar laikosi, niekas nesiriebaluoja... negi busiu uzciuopus sau teisinga kremuko sudeti?? bigsmile.gif
Atsakyti
o klausykit kaip va su dygminu al. raso "Pastaba! Jautrus oksidacijai, rekomenduojama laikyti tamsioje vėsioje vietoje, geriausia - šaldytuve."
Tai jei pasidaryti krema ilasint kokiu koncervantu tai vistiek nera saugu, geriau laikyti saldytuve?
Atsakyti