Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 18:38)
Skirtingu emulsiniu vasku temperatura skiriasi. Pirkau is AZ emulsini vaska nr.2, jie raso, kad jis lydosi prie 60, bet pataria kremus darant kaitinti iki 70 laipsniu ir stengtis, kad vandens ir aliejaus temperatura butu kuo panasesne. Taip ir dariau, puikiai pavyko.


Šiaip aš irgi stengiaus dėl tų temperatūrų, bet deja...O galima jį kaip nors išgelbėt?
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 18:38)
Va cia ir yra reikalas smile.gif As pasiskaiciau apie poveiki odai, bet tie, kurie tinkami mano odai, man smirdi  biggrin.gif Taigi tiesiog pirkti viena, kita, trecia, ir tiketis, kad ju kvapas man patiks? O kokie ea jums skaniausiai kvepia? smile.gif


man skanus roziu, palmarozu, levandu, rozmedziu ea. EA kvapas stiprus, bet ilasinus kelis lasus i krema, jauciasi tik svelnus dvelksmas - kaip gelytes smile.gif


gal kas galit dezodoranto su alunu receptuka mestelt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 28, 20:25)
gal kas galit dezodoranto su alunu receptuka mestelt?  ax.gif

Siandien darysiu, bet veliau dar o proporciju kol kas nesugalvojau.. ax.gif jei kas imesit palengvinsit nasta ir man biggrin.gif
Atsakyti
Merginos ryt einu i kosmetikos pamoka ,,kvapu namuose,, gal kuri buvot? Atsiprasau gal ne i tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 03 28, 19:01)
Pirmuosius tris nėštumo mėnesius reikėtų vengti šių eterinių aliejų: Levandų, pelargonijų, ramunėlių, rožių. Vėlesniais mėnesiais galima vartoti tik labai mažas jų dozes ir gerai atskiesti pagrindiniu aliejumi ( 1-2 lašeliai masažui, 3-4 lašeliai pilnai vandens voniai). Jeigu anksčiau yra buvęs persileidimas, šių aliejų negalima vartoti visiškai.

verysad.gif kaiptik pasidariau nauja kremuka su levandu EA. reikes kam nors perleisti. O kazi kaip del kofeino?
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 03 28, 17:44)
Siandien darysiu, bet veliau dar o proporciju kol kas nesugalvojau..  ax.gif  jei kas imesit palengvinsit nasta ir man biggrin.gif

dariausi sestadieni:

alūno pudra 6g

jojoba gleiz 2.5g (gal galima butu pakeisti glicerinu g.gif )

distiliuotas vanduo 42g

ksantanas 0,5ml

bacti-pur 20lasu (galima pekeisti farnesolu )

palmoroza eterinis aliejus 6lasai

levandų eterinis aliejus 6lasai

konservanta, jei norite

gavosi gelinis dezodorantas, man visai patiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 28 kovo 2011 - 20:14
QUOTE(sii @ 2011 03 28, 20:47)
Merginos ryt einu i kosmetikos pamoka ,,kvapu namuose,, gal kuri buvot? Atsiprasau gal ne i tema  smile.gif

As esu buvus pacioj pradzioj kai tik susidomejau sia temele. thumbup.gif Viskas labai fainai. Tik as pati jau buvau susirinkusi daug informacijos ir ten nieko naujo nesuzinojau(na gal naujo tai kad ismokau pasigaminti kremuka be emulsinio vasko 4u.gif ) Tai vertinu tai kai idomiai , su nauja patirtimi praleista laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 28, 18:13)
dariausi sestadieni:

alūno pudra 6g

jojoba gleiz 2.5g (gal galima butu pakeisti glicerinu g.gif )

distiliuotas vanduo 42g

ksantanas 0,5ml

bacti-pur 20lasu (galima pekeisti  farnesolu )

palmoroza eterinis aliejus 6lasai

levandų eterinis aliejus 6lasai

konservanta, jei norite

gavosi gelinis dezodorantas, man visai patiko 4u.gif

pamirsau, kad dar pieno rugsties dejau 5lasus 4u.gif
beto, dejau aluna butent milteliuose, ne tokia kaip AN kristalais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alioniukas: 28 kovo 2011 - 20:24
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 28, 21:25)
gal kas galit dezodoranto su alunu receptuka mestelt?  ax.gif



as dariau pagal Brylos purskiama dezodoranta, tai zinok man labai patinka, tik dejau palergoniju e.a.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 19:38)
Va cia ir yra reikalas smile.gif As pasiskaiciau apie poveiki odai, bet tie, kurie tinkami mano odai, man smirdi  biggrin.gif Taigi tiesiog pirkti viena, kita, trecia, ir tiketis, kad ju kvapas man patiks? O kokie ea jums skaniausiai kvepia? smile.gif

tai ir siūlau nepirkti, o pirmiausia nueiti į parduotuvę ir pasiuostyti. smile.gif man bent jau visuomet duodavo pauostyti tongue.gif priekabi pirkėja esu, kelias dėžutes dėl manęs atidaro, o paskui nueinu sau nieko nepirkusi lotuliukas.gif 4u.gif tikrai nueik, leis pauostyti manau, o tu įsidėmėk, kurie labiausiai patiko ir parėjusi pasiskaityk, kokie tavo odai tinkamiausi. mirksiukas.gif ir nusipirksi, ir nereikės pinigų į balą mėtyti.
o mano vėliausias atradimas - kedro ea. thumbup.gif labai labai patiko. toks geras geras medienos kvapas. šiaip patinka nerolis, greifruktai, cinamonas geras, ylang ylang, rožmedžių, levanda. sako rožių daug kam patinka, bet nežinau, neuosčiau, nes laaaaaaabai jau brangus. doh.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz patarimus, eisiu i parduotuve ir busiu priekabi pirkeja, viska isuostysiu ir kazi ar daug pirksiu lotuliukas.gif

O ar yra cia klaipedieciu? Is AZ neapgalvojusi uzsisakiau mazokai emulsinio vasko, o vien del jo daryti uzsakyma kur nors Lietuvoj... Gal kas zino, kur Klaipedoj ji parduoda? Ar gal kokia klaipediete ruosiasi is kur nors uzsakyma daryt?

QUOTE(rutulux @ 2011 03 28, 21:21)
Šiaip aš irgi stengiaus dėl tų temperatūrų, bet deja...O galima jį kaip nors išgelbėt?


Gal tiesog emulsinio vasko pagailejai? Koks tas tavo saukstelis buvo? tongue.gif
Per zalia jauciuosi, kad patarti, kaip gelbeti 4u.gif Kazin, ar kas gero gausis, kai jau susiemulsavusi ir atvesusi krema is naujo pakaitinsi ir pvz., vasko dadesi... Turbut nerizikuociau smile.gif Va gal nebent kokiu ksantanu truputi patirstinti?
Atsakyti
Na kazka padariau, bet dejau is galvos, nes ksantanui vis dar konservanto neturiu doh.gif
Dezodorantas is
30 levandu hidrolato,
15 distiliuoto vandens,
2 ml citrinos rugsties esterio,
0,45 farnezolio,
5 ml saukstelis aluno milteliu,
2 ml kukui riesutu aliejaus,
kaziek skysto emulsiklio
0,2 GSE

faktas, kad gavosi kaip vandenelis biggrin.gif
ziuresim kas cia bus su poveikiu:) jei nepamirsiu parasysiu atsiliepimus smile.gif


QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 29, 00:32)
O ar yra cia klaipedieciu? Is AZ neapgalvojusi uzsisakiau mazokai emulsinio vasko, o vien del jo daryti uzsakyma kur nors Lietuvoj... Gal kas zino, kur Klaipedoj ji parduoda?

Senamiesti klaipedoj yra parduotuvele, kur KN produkcija prekiauja, ten galima kiek supratau paciai kremuku pasidaryt, tai gal ir emulsinio parduotu? g.gif
Atsakyti