Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Gal kas galetu priminti ko deretu vengti nėštumo pradžioje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 13:57)
radau Brylos paakiu receptuka, tik nera kiekiu:

Sudėtis:

damaskinių rožių hidrolatas,
erškėtrožių aliejus,
argano aliejus,
BTMS (kondicionuojantis emulsiklis),
pantenolis,
hialurono rūgštis,
augalinis vit. E,
ekokonservantas.


kaip suzinoti kiekius, nesinori padauginti ar pamazinti, labai noriu sito kremuko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sii: 28 kovo 2011 - 15:13
Sveikos, priimkit dar viena naujoke 4u.gif

Ilgai skaiciau, domejausi, kol pasiryzau, gavau siuntini is AZ ir dabar kiekviena vakara, mazyle uzmigdziusi, terliojuosi smile.gif

Kol kas visi eksperimentai pavyksta puikiai, tik niekaip neismokstu susitvarkyti su ea - turiu ju tik kelis, ir kazko is ju tik citrinu ea kvapas man patinka, visi smirdi, nors uzmusk... Kaip sukurti skanu kremo kvapa? Kokiu populiariausiu, universaliausiu, butinu ea vertetu nusipirkti pirmai pradziai?
Atsakyti
sveikos, gal kuri apsiimtumete organizuoti užsakyma iš Suvos,jei imtumėme didelį kiekį visoms būtų žymiai pigiau.Naudoju šiuos indelius ir tikrai nesiskundžiu jų kokybe. Atsišaukite jei kuri pasiaukotumete...
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 28, 14:44)
kaip suzinoti kiekius, nesinori padauginti ar pamazinti, labai noriu sito kremuko



brylla bloge parasius, kad sudeties tiksios neisduoda smile.gif bandykit ziuret kokius priedu (pantenolio, hialurono r) kiekius deti rekomenduoja gamintojas, o hidrolato ir alieju kiekius darykit atsizvelgiant i konsistensija (pienelio norit ar tirsto kremo) ir tt. VitE ir ekokons. irgi buna nurodytas rekomenduojamas % galutiniame produkte.

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 15:34)
Sveikos, priimkit dar viena naujoke  4u.gif

Ilgai skaiciau, domejausi, kol pasiryzau, gavau siuntini is AZ ir dabar kiekviena vakara, mazyle uzmigdziusi, terliojuosi smile.gif

Kol kas visi eksperimentai pavyksta puikiai, tik niekaip neismokstu susitvarkyti su ea - turiu ju tik kelis, ir kazko is ju tik citrinu ea kvapas man patinka, visi smirdi, nors uzmusk... Kaip sukurti skanu kremo kvapa? Kokiu populiariausiu, universaliausiu, butinu ea vertetu nusipirkti pirmai pradziai?


As ea dedu pagal odos tipa. Citrusus siulyciau naudoti atasargiai - dauguma ju fotosensibilizuojantys. Internete galima rasti aprasu, kokie ea kokiam odos tipui tinka, teliks pasirinkt pagal kvapa is to saraso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 16:14)
sveikos, gal kuri apsiimtumete organizuoti užsakyma iš Suvos,jei imtumėme didelį kiekį visoms būtų žymiai pigiau.Naudoju šiuos indelius ir tikrai nesiskundžiu jų kokybe. Atsišaukite jei kuri pasiaukotumete...


Labai saunu butu jei atsirastu kas apsiimtu 4u.gif Labai reiktu is ju simax stiklineliu ir cilindru smile.gif
Atsakyti

Sveikos 4u.gif,

Skaitau visas temas nuo pradžių. Jau įpusėjau 4. Tiesa, pirmojoj radau savo žinutes apie norėjimą išmokt muilą daryt smile.gif. Šią sistemą daug maž supratau. Kaip tik šiandien dar praviriau muilo partiją. Galiu pasidalint:
Alyvuogių- 500 gr
Kokosų-250 gr
Migdolų-150 gr
Kakavos sv-50 gr
Makadamijų-50 gr
NaOH (palikus 5 proc pariebinimui)-140 gr
H2O-420 gr
+ Gasulos molis ir selenos ir apelsinų eterinis.
Su kremais kiek sunkiau. Dėjau 10 ml abrikosų kauliukų, 20 ml citrininių verbenų hidrolato ir nubrauktą šaukštelį emulsinio vaško. Sumaišius nesigavo kreminės konsistensijos. Dar nedėjau GSE, nes galvoju, kad dar galima gelbėti. Ką ne taip padariau? Tiesa, jokio tikslo nebuvo daryt kremą pagal veido odą. Domino tik pats procesas. Ir kodėl vienur rašoma, kad kaitint reikia iki 70-75 laipsnių, o kitur-užtenka 59, kad išsilydytų emulsinis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 16:34)
Sveikos, priimkit dar viena naujoke  4u.gif

Ilgai skaiciau, domejausi, kol pasiryzau, gavau siuntini is AZ ir dabar kiekviena vakara, mazyle uzmigdziusi, terliojuosi smile.gif

Kol kas visi eksperimentai pavyksta puikiai, tik niekaip neismokstu susitvarkyti su ea - turiu ju tik kelis, ir kazko is ju tik citrinu ea kvapas man patinka, visi smirdi, nors uzmusk... Kaip sukurti skanu kremo kvapa? Kokiu populiariausiu, universaliausiu, butinu ea vertetu nusipirkti pirmai pradziai?

nėra jokių universaliausių ir būtinų ea. smile.gif taip, gali pasidomėti ea poveikiu odai (apie tai plačiai rašoma AN tinklalapyje), tačiau jei tau netiks KVAPAS, tuomet ir pasigamintą kremą vargu ar galėsi naudoti. g.gif taigi reikia žiūrėti ne vien pagal odos tipą - pagal uoslę taip pat. taigi empirinis būdas manau geriausias. mirksiukas.gif išvis, aš išsirinkčiau pirmiausia pagal uoslę, o tada jau žiūrėčiau, koks tinka odai.
beje, aš kai pradėjau domėtis tuo ir pirkti ea man irgi visi tokie... stiprūs ir neadekvatūs atrodė. lotuliukas.gif pvz. man atrodė žinojau, kaip turi kvepėti levanda ir man tas kvapas patiko, o atidariusi buteliuką buvau nemaloniai nustebinta lotuliukas.gif bet ilgainiui pripratau. taip tikriausiai būdavo dėl to, kad buvau pripratusi prie sintetikos. dabar ją retai benaudoju. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutulux @ 2011 03 28, 15:03)
Sveikos  4u.gif,

Skaitau visas temas nuo pradžių. Jau įpusėjau 4. Tiesa, pirmojoj radau savo žinutes apie norėjimą išmokt muilą daryt  smile.gif. Šią sistemą daug maž supratau. Kaip tik šiandien dar praviriau muilo partiją. Galiu pasidalint:
Alyvuogių- 500 gr
Kokosų-250 gr
Migdolų-150 gr
Kakavos sv-50 gr
Makadamijų-50 gr
NaOH (palikus 5 proc pariebinimui)-140 gr
H2O-420 gr
+ Gasulos molis ir selenos ir apelsinų eterinis.
Su kremais kiek sunkiau. Dėjau 10 ml abrikosų kauliukų, 20 ml citrininių verbenų hidrolato ir nubrauktą šaukštelį emulsinio vaško. Sumaišius nesigavo kreminės konsistensijos. Dar nedėjau GSE, nes galvoju, kad dar galima gelbėti. Ką ne taip padariau? Tiesa, jokio tikslo nebuvo daryt kremą pagal veido odą. Domino tik pats procesas. Ir kodėl vienur rašoma, kad kaitint reikia iki 70-75 laipsnių, o kitur-užtenka 59, kad išsilydytų emulsinis  g.gif

kiek ml talpos buvo jusu nubrauktas saukstelis?
o muiliukams yra atskyra temele mirksiukas.gif
kadangi as irgi gaminu muilus, man atrodo jusu gausis kiek minkstokas g.gif , ypac kai gules dregnoje vonioje...
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 03 28, 15:38)
Gal kas galetu priminti ko deretu vengti nėštumo pradžioje 4u.gif

Pirmuosius tris nėštumo mėnesius reikėtų vengti šių eterinių aliejų: Levandų, pelargonijų, ramunėlių, rožių. Vėlesniais mėnesiais galima vartoti tik labai mažas jų dozes ir gerai atskiesti pagrindiniu aliejumi ( 1-2 lašeliai masažui, 3-4 lašeliai pilnai vandens voniai). Jeigu anksčiau yra buvęs persileidimas, šių aliejų negalima vartoti visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 28, 18:29)
As ea dedu pagal odos tipa. Citrusus siulyciau naudoti atasargiai - dauguma ju fotosensibilizuojantys. Internete galima rasti aprasu, kokie ea kokiam odos tipui tinka, teliks pasirinkt pagal kvapa is to saraso  4u.gif


QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 28, 19:03)
nėra jokių universaliausių ir būtinų ea.  smile.gif taip, gali pasidomėti ea poveikiu odai (apie tai plačiai rašoma AN tinklalapyje), tačiau jei tau netiks KVAPAS, tuomet ir pasigamintą kremą vargu ar galėsi naudoti.  g.gif taigi reikia žiūrėti ne vien pagal odos tipą - pagal uoslę taip pat. taigi empirinis būdas manau geriausias.  mirksiukas.gif išvis, aš išsirinkčiau pirmiausia pagal uoslę, o tada jau žiūrėčiau, koks tinka odai.
beje, aš kai pradėjau domėtis tuo ir pirkti ea man irgi visi tokie... stiprūs ir neadekvatūs atrodė. lotuliukas.gif pvz. man atrodė žinojau, kaip turi kvepėti levanda ir man tas kvapas patiko, o atidariusi buteliuką buvau nemaloniai nustebinta  lotuliukas.gif bet ilgainiui pripratau. taip tikriausiai būdavo dėl to, kad buvau pripratusi prie sintetikos. dabar ją retai benaudoju. thumbup.gif


Va cia ir yra reikalas smile.gif As pasiskaiciau apie poveiki odai, bet tie, kurie tinkami mano odai, man smirdi biggrin.gif Taigi tiesiog pirkti viena, kita, trecia, ir tiketis, kad ju kvapas man patiks? O kokie ea jums skaniausiai kvepia? smile.gif

QUOTE(rutulux @ 2011 03 28, 19:03)
Su kremais kiek sunkiau. Dėjau 10 ml abrikosų kauliukų, 20 ml citrininių verbenų hidrolato ir nubrauktą šaukštelį emulsinio vaško. Sumaišius nesigavo kreminės konsistensijos. Dar nedėjau GSE, nes galvoju, kad dar galima gelbėti. Ką ne taip padariau? Tiesa, jokio tikslo nebuvo daryt kremą pagal veido odą. Domino tik pats procesas. Ir kodėl vienur rašoma, kad kaitint reikia iki 70-75 laipsnių, o kitur-užtenka 59, kad išsilydytų emulsinis  g.gif


Skirtingu emulsiniu vasku temperatura skiriasi. Pirkau is AZ emulsini vaska nr.2, jie raso, kad jis lydosi prie 60, bet pataria kremus darant kaitinti iki 70 laipsniu ir stengtis, kad vandens ir aliejaus temperatura butu kuo panasesne. Taip ir dariau, puikiai pavyko.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 03 28, 19:38)
Va cia ir yra reikalas smile.gif As pasiskaiciau apie poveiki odai, bet tie, kurie tinkami mano odai, man smirdi  biggrin.gif Taigi tiesiog pirkti viena, kita, trecia, ir tiketis, kad ju kvapas man patiks? O kokie ea jums skaniausiai kvepia? smile.gif

Na, jeigu yra galimybė, žinoma geriau nueiti pasiuostinėti į parduotuvę, nes nežinant kvapo labai galima apsigauti ir nusivilti. Man skanūs ylang'ai, pelargonijos, morkos nėra bjaurios, žinoma citrusai, tik jų nenaudoju veidui. Ramunėlių skanus kvapas, primena vaikystėje gertą ramunėlių arbatą, levandos visai nieko. Rožių skanūs wub.gif Tačiau kvapai labai individualu ir visiems favoritai vis kiti.

Merginos, bloge kviečiu prisijungti prie AZ užsakymo į Vilnių
Atsakyti