Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

QUOTE(SaDa @ 2011 03 28, 10:59)
na as irgi turiu is Akomaskincare makadamiju sviesto, bet jis nera sniego baltumo, jis toks i gelsvuma ir aisku kvapo tokio kaip makadamiju aliejus neturi, bet tai manau ir turi skirtis sviestas ir aliejus, ju isgavimo budai kitokie. Na gal ir klystu.  ax.gif


Paziurejau etikete - teisingai, sviestas ten. Ne sniego baltumo, kiek gelsvas, kvepia riesutais, kakava gal. Nu va, reiskias, viskas teisingai.

Laukiau jo is akomaskincare gana ilgai, ~3 sav.
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 28, 12:12)
as turiu is AN si alieju, tai jis skystas ir gelsvas. Per kiek laiko atejo siuntinys is akomos? As uzsisakiau vasario 25 ir dar negavau  blink.gif ar dar kam buve, kad taip ilgai eitu is ju siuntinys?


as gavau pranesima, kad prekes kovo 16 d. issiustos, tai dar laukiu g.gif nors irgi jau neramu... jei per sia savaite negausiu - rasysiu laiska.
O tu butinai jiem parasyk, labai jau ilgai tavo siuntinys keliauja g.gif
As kai uzsakiau pirma siuntini, tai gavau issiliejusi vitamina E ir neuzsandarinta sviestmedzio maiseli. Tai parasiau apie "gauta betvarke" biggrin.gif Buvo savaitgalis, bet sureagavo momentaliai. Prase pranesti, kai vel padarysiu uzsakyma.
Padariau, pranesiau, laukiu.... biggrin.gif

O is Aroma Zone dabar kaip greitai pristato ir tiesiai i namus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SaDa @ 2011 03 28, 12:24)
pas tave panasu kad ne sviestas, o aliejus. O siuntinys visada iki 10 d. ateina.


taip aliejus pas mane, o linuke lyg ir klause apie alieju 4u.gif Tai matyt mano siuntinys bus pasimetes kazkur jau verysad.gif ir keista tas, kad kiek prasiau nedave siuntos registracijos numerio , o dabar jau ir i laiskus neatsako doh.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(witulee @ 2011 03 28, 14:36)
taip aliejus pas mane, o linuke lyg ir klause apie alieju  4u.gif  Tai matyt mano siuntinys bus pasimetes kazkur jau  verysad.gif  ir keista tas, kad kiek prasiau nedave siuntos registracijos numerio , o dabar jau ir i laiskus neatsako doh.gif



nu keista, tikrai gal pasimete ir iesko nezino ka atsakyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 28 kovo 2011 - 12:56
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 13:28)
sveiki, mano oda kaip tik tokia gal turit kokį kremo receptuką, nes tikrai tokios patirties ir žinių neturiu kaip jūs...ir bukite gera,ETAMA, gal galite, surašyti paakių kremuko (RSP. BUVO PRIEŠ KELIS PSL.)sudedamų dalių kiekius.....aš pati bijau eksperementuoti, o labai labai noriu tokio kremuko.Iš anksto Jums ETAMA esu dėkinga.

radau Brylos paakiu receptuka, tik nera kiekiu:

Sudėtis:

damaskinių rožių hidrolatas,
erškėtrožių aliejus,
argano aliejus,
BTMS (kondicionuojantis emulsiklis),
pantenolis,
hialurono rūgštis,
augalinis vit. E,
ekokonservantas.
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 03 28, 10:21)
pirkau ir as svarstykles is cia, laukiau laukiau, baisiai apsidziaugiau sulaukus ir baisiai nuliudau  verysad.gif  - nes rode jos kiekviena karta skirtingai . Ir is viso BE RYSIO. arba cia tik man nepasiseke, bet, kazkas ten su jom ne taip. tai dabar uzsisakiau is AZ ir vel nekantriai laukiu. Skupas moka dvigubai...


Sveikos, jas reikia sukalibruoti ir jos tada puikiai rodys. Jau išbandyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2011 03 28, 14:15)
Sveikos, jas reikia sukalibruoti ir jos tada puikiai rodys. Jau išbandyta mirksiukas.gif


as tokias gavau o kaip sukalibruoti?
Atsakyti
QUOTE(godė @ 2011 03 28, 14:28)
as tokias gavau o kaip sukalibruoti?


Aš vežiau, kad man sukalibruotu, bet kiek pastebėjau nieko ten sunkaus. Gal 10 min. svarelius pakaitom dėjo, nuo pačio mažiausio iki didžiausio. Ir po kol kas veikia ir tiksliai rodo.
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 28, 12:31)
O is Aroma Zone dabar kaip greitai pristato ir tiesiai i namus  thumbup.gif


Man AZ irgi labai greitai, per savaite pristate thumbup.gif


QUOTE(SaDa @ 2011 03 28, 12:56)
Papildyta:
nu keista, tikrai gal pasimete ir iesko nezino ka atsakyti  g.gif


Idomu kuo juos galima pagasdinti, nu tiksliau kur galeciau kreiptis, jei jie mane taip ir toliau ignoruos ? g.gif

QUOTE(godė @ 2011 03 28, 12:57)
radau Brylos paakiu receptuka, tik nera kiekiu:

Sudėtis:

damaskinių rožių hidrolatas,
erškėtrožių aliejus,
argano aliejus,
BTMS (kondicionuojantis emulsiklis),
pantenolis,
hialurono rūgštis,
augalinis vit. E,
ekokonservantas.


as irgi zadu darytis paakiu kremuka, tik man uzkliuva kodel kiek turiu ju receptu visi su BTMS? Nes tarkim AZ raso kad jis rekomenduojamas tik plaukams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oxidem @ 2011 03 28, 14:39)
Aš vežiau, kad man sukalibruotu, bet kiek pastebėjau nieko ten sunkaus. Gal 10 min. svarelius pakaitom dėjo, nuo pačio mažiausio iki didžiausio. Ir po kol kas veikia ir tiksliai rodo.

4u.gif sveiki,o kas uzsiima tuo kalibravimu,pvz Kaune g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 28, 14:50)
4u.gif sveiki,o kas uzsiima tuo kalibravimu,pvz Kaune g.gif


O jus pabandykit paieškoti internete kas prekiauja svarstyklėmis Kaune, turėtu tokią paslaugą teikti. Aš irgi internete susiraradau ir susiskambinau, o kitą dieną jau būvo sutvarkyta. Sekmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos! Kokie ingredientai ieina i krema su spalva? 4u.gif (kalbu ne apie savaiminio idegio krema)
Atsakyti