Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

Vakar gavau makadamiju alieju is Akomaskincare, tik jis buvo ne skystas, o sviesto konsistencijos, beveik visai baltas - ar toks ir turi buti?

Beje, makadamiju al. man labai patiko, vakar gailejau ismesti siuntimo pakuote ir likucius issitepiau ant ranku ir veido, pries tai prisipurskiau sociai hidrolatu. Aliejus gana greitai susigere, T-zonoj irgi, ryta veido oda graziai atrodo, is vakaro buve paraudimai dingo. Siandien savo maziuke visa istepiau, kol kas jos odelei irgi super.

Galvoju pameginti susimaisyti kokius 30 ml tepalo veidui: mango sv., makadamiju al., taukmedzio sv., simondsiju al., emulsinio vasko, hidrolato, vit.e, rozmarinu, gal koks ylang-ylang EA g.gif Ka manot apie tokia "sudeti"?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 27, 23:51)
Ksantano gumos negalima sildyti (nezinau kodel, sildziau truputi, tai nieko neatsitiko), i skysti iberi siek tiek milteliu (nedaug) ir karts nuo karto pamaisant lauki kol isbrinks, tai trunka iki 2 val. Guaro neturiu, ji lyg galima kaitint, Aroma Natural puslapyje turetu buti aprasyta kaip su juo gamint.

Ar jus cia klauset klauset, kaip krema su emulsiniu vasku ir ksantanu gaminti?

Taip, nesuprantu kaip sujungti, jei aliejų su vašku kaitini, o skysčio su milteliais ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 28, 10:49)
Vakar gavau makadamiju alieju is Akomaskincare, tik jis buvo ne skystas, o sviesto konsistencijos, beveik visai baltas - ar toks ir turi buti?

Turėjau iš AN, mano buvo skystas, gelsvas ir intensyvaus riešutų kvapo. Labai greitai gėrėsi, labai patiko man
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 03 27, 01:53)
Aciu alioniukas uz siuntinuka  4u.gif  Malonu buvo susipazinti, tik gaila, trumpai pabendravome, sunelis  nenustovi vietoj  biggrin.gif

Svarstykliu neturiu  ax.gif  gal kas zino, kiek "grudeliu" bus 2g BTMS?

Kaip nauduojat hidroliata veido prausimuisi, reikia vatos diska sudriekinti juo ir taip valyti veido oda? blush2.gif

Gal kas ruosiasi is cia uzsakyneti, noreciau prisijungti pirkti svarstykles?  4u.gif

http://www.buyincoin...-Jewelry-Tools/


pirkau ir as svarstykles is cia, laukiau laukiau, baisiai apsidziaugiau sulaukus ir baisiai nuliudau verysad.gif - nes rode jos kiekviena karta skirtingai . Ir is viso BE RYSIO. arba cia tik man nepasiseke, bet, kazkas ten su jom ne taip. tai dabar uzsisakiau is AZ ir vel nekantriai laukiu. Skupas moka dvigubai...
Atsakyti
QUOTE(Rima44 @ 2011 03 28, 10:21)
pirkau ir as svarstykles is cia, laukiau laukiau, baisiai apsidziaugiau sulaukus ir baisiai nuliudau  verysad.gif  - nes rode jos kiekviena karta skirtingai . Ir is viso BE RYSIO. arba cia tik man nepasiseke, bet, kazkas ten su jom ne taip. tai dabar uzsisakiau is AZ ir vel nekantriai laukiu. Skupas moka dvigubai...

doh.gif ir aš laukiu iš ten užsisakius. O atsiunčia jie į namus ar į paštą?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 03 28, 10:34)
doh.gif ir aš laukiu iš ten užsisakius. O atsiunčia jie į namus ar į paštą?

Ir as jau nuo kovo 9 laukiu is buyincoins, irgi smalsu i pasta ar i namus pristato.. Net baisu laukti db bus, jei rodys pievas.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 28 kovo 2011 - 09:37
QUOTE(linuke @ 2011 03 28, 10:49)
Vakar gavau makadamiju alieju is Akomaskincare, tik jis buvo ne skystas, o sviesto konsistencijos, beveik visai baltas - ar toks ir turi buti?




na as irgi turiu is Akomaskincare makadamiju sviesto, bet jis nera sniego baltumo, jis toks i gelsvuma ir aisku kvapo tokio kaip makadamiju aliejus neturi, bet tai manau ir turi skirtis sviestas ir aliejus, ju isgavimo budai kitokie. Na gal ir klystu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke @ 2011 03 28, 08:49)
Vakar gavau makadamiju alieju is Akomaskincare, tik jis buvo ne skystas, o sviesto konsistencijos, beveik visai baltas - ar toks ir turi buti?

as turiu is AN si alieju, tai jis skystas ir gelsvas. Per kiek laiko atejo siuntinys is akomos? As uzsisakiau vasario 25 ir dar negavau blink.gif ar dar kam buve, kad taip ilgai eitu is ju siuntinys?
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2011 03 27, 20:16)
Jei dar pagelbes - tai 2 g BTMS yra apie 30 grudeliu  4u.gif


Nusisnekejau doh.gif Pasveriau biciu vasko baltus grudelius blush2.gif o 2 g BTMS yra apie 57 grudeliai smile.gif

QUOTE(Vicious_L @ 2011 03 27, 22:51)
Ksantano gumos negalima sildyti (nezinau kodel, sildziau truputi, tai nieko neatsitiko), i skysti iberi siek tiek milteliu (nedaug) ir karts nuo karto pamaisant lauki kol isbrinks, tai trunka iki 2 val. Guaro neturiu, ji lyg galima kaitint, Aroma Natural puslapyje turetu buti aprasyta kaip su juo gamint.

O kur cia taip parasyta, kad negalima ksantano sildyti? AZ pilna receptu, kur reikia vandenine faze su ksantanu kaitinti iki 70 C laipsniu:

Preparation of a gel cold:
It is possible to make a lump-free gel with very little fuss, even when cold, pour xanthan gum "like rain" in water (or hydrosol) simultaneously mixing to separate the particles of gum. Wait for complete rehydration of grains xanthan (about 5-10 minutes), stirring constantly, then mix well by mixing the mini-whisk or electric mixer mobile défloculeur.

Preparation of a gel hot:
Heat the water (or hydrosol) between 40 and 70 ° C, and add xanthan gum "to rain" by mixing simultaneously. The gel is formed in the same way as the cold but will be faster rehydration. Thoroughly mix the mini whisk or electric mixer.

QUOTE(linuke @ 2011 03 28, 08:49)
Vakar gavau makadamiju alieju is Akomaskincare, tik jis buvo ne skystas, o sviesto konsistencijos, beveik visai baltas - ar toks ir turi buti?

As makadamijos riesutu alieju pirkau AromaZone, tai jis skystas, specifinio kvapo - riesutais/seklom/grudais "kvepia".
Tai gal tu sviesta makadamiju pirkai, o ne alieju?

QUOTE(Rima44 @ 2011 03 28, 09:21)
pirkau ir as svarstykles is cia, laukiau laukiau, baisiai apsidziaugiau sulaukus ir baisiai nuliudau  verysad.gif  - nes rode jos kiekviena karta skirtingai . Ir is viso BE RYSIO. arba cia tik man nepasiseke, bet, kazkas ten su jom ne taip. tai dabar uzsisakiau is AZ ir vel nekantriai laukiu. Skupas moka dvigubai...

Man viska normaliai rodo, as jomis labai patenkinta thumbup.gif Nu matos, kad daiktas "kinietiskas", bet jokiu "pievu" kolkas nerodo.
Kai tik gavau (i pasta reikejo eiti atsiimti), tai vyrui daviau instrukcija, kad perskaitytu ir suspaudytu ka ten reikia. Tai nezinau ka jis ten pakeite. Padare, kad g rodytu. Dar kazka del sukalibravimo bande spausti, bet instrukcija neissami g.gif
As pirkau 0.01 - 200 g. Sveriant stengiuos, kad vaikas salia nelakstytu ir "vejo" nekeltu, nes reaguoja iskarto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 03 28, 09:08)
Taip, nesuprantu kaip sujungti, jei aliejų su vašku kaitini, o skysčio su milteliais ne g.gif


Reikia i dar neatvesusi vaka su aliejais supilti vandenine dali. As turbut per daug atvesinau aliejus su vaku, tai man nesusijunge is pradziu, bet pakaitinau ir puikiausiai susijunge. Tai va ir idomu, kodel negalima kaitint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 28 kovo 2011 - 12:22
QUOTE(witulee @ 2011 03 28, 14:12)
as turiu is AN si alieju, tai jis skystas ir gelsvas. Per kiek laiko atejo siuntinys is akomos? As uzsisakiau vasario 25 ir dar negavau  blink.gif ar dar kam buve, kad taip ilgai eitu is ju siuntinys?



pas tave panasu kad ne sviestas, o aliejus. O siuntinys visada iki 10 d. ateina.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 03 27, 15:53)
ne. su išsiplėtusiom, matomom kraujagyslėm:

Kuperozė – susidaręs poodinių kraujagyslių tinklelis, odos dangalų kraujotakos sutrikimas.


sveiki, mano oda kaip tik tokia gal turit kokį kremo receptuką, nes tikrai tokios patirties ir žinių neturiu kaip jūs...ir bukite gera,ETAMA, gal galite, surašyti paakių kremuko (RSP. BUVO PRIEŠ KELIS PSL.)sudedamų dalių kiekius.....aš pati bijau eksperementuoti, o labai labai noriu tokio kremuko.Iš anksto Jums ETAMA esu dėkinga.
Atsakyti