Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios - IX tema

O gal kuri zinote skysto muilo receptuka( baigesi Laveros, tai kol laukiu is Vokietijos.......)? Ziurejau AN , ten yra prausiklio receptas , bet norisi tokio , kaip pirktinio ( truputi tirstesnio). Turiu visokiu alieju, hidrolatu, sampuno baze, muilo riesutu miltelius, vaskus ir BTMS.
Atsakyti
Merginos, kas naudojat ersketroziu alieju, kaip apibudintumete jo kvapa. Nu man grynai linu semenu aliejumi kvepia, pirkau AZ. Galvoju ar taip ir turi kvepeti, ar sumaise cia man ka nors jie biggrin.gif Ir dar klausimelis, is AZ pirkau varnalesu milteliu, jie seip tirpus vandenyje, bet as noreciau aliejine kauke pasidaryti, ar butu efektas jeigu tuos milteliu sumaisyciau su aliejumi, palaikyciau kelias sav ir padaryciau ale istrauka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 25, 14:03)
o jei neturiu emulsiklio N1 Nr.1 is AZ
ar galima ji pakeisti, jei taip tai kokiu kitu produktu?

dar gerai tinka kvieciu emulsinis vaskas 4u.gif
Atsakyti
Merginos,pasidariau cukraus depiliacija bigsmile.gif nu kazkas fantastisko!ir visai neskaudejo,kaip kad skauda man su paprastu vasku.ir tuo labiau kad tai pirma mm diena,kai isvis baisiai jautri skausmui.ir nieko!jau tookia apsipatenkinus!sakiau pabaigsiu savo vasko banke,ir darysiuos tik ta cukraus mase,nes ir pigiau,ir kaitinti nereikia,laukti kol suskystes.vienu zodziu labai labai apsipatenkinus smile.gif o dariau pagal recepta is Palominos blogo,tik neturejau citrinu,tai pyliau vandenuka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 03 25, 15:45)
Merginos,pasidariau cukraus depiliacija  bigsmile.gif  nu kazkas fantastisko!ir visai neskaudejo,kaip kad skauda man su paprastu vasku.ir tuo labiau kad tai pirma mm diena,kai isvis baisiai jautri skausmui.ir nieko!jau tookia apsipatenkinus!sakiau pabaigsiu savo vasko banke,ir darysiuos tik ta cukraus mase,nes ir pigiau,ir kaitinti nereikia,laukti kol suskystes.vienu zodziu labai labai apsipatenkinus smile.gif o dariau pagal recepta is Palominos blogo,tik neturejau citrinu,tai pyliau vandenuka smile.gif

kaip smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o kokia juosteles naudojote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 25, 17:48)
kaip smagu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  o kokia juosteles naudojote? ax.gif

tas spec depiliacijai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 03 25, 17:55)
tas spec depiliacijai smile.gif



kaip faina bigsmile.gif as labai noreciau tokia pasidaryt, tik kad nereiktu juosteliu, o sukietetu ant odos ir butu galima nulupt smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, labai labai reikia patarimo! Koks emulsiklis nepalieka blizgesio ir geriausiai susigeria i oda? Gal kas naudojate lecitina kaip emulsikli, labai prasau, patarkite! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 03 25, 18:03)
Merginos, kas naudojat ersketroziu alieju, kaip apibudintumete jo kvapa. Nu man grynai linu semenu aliejumi kvepia, pirkau AZ. Galvoju ar taip ir turi kvepeti, ar sumaise cia man ka nors jie biggrin.gif Ir dar klausimelis, is AZ pirkau varnalesu milteliu, jie seip tirpus vandenyje, bet as noreciau aliejine kauke pasidaryti, ar butu efektas jeigu tuos milteliu sumaisyciau su aliejumi, palaikyciau kelias sav ir padaryciau ale istrauka?  4u.gif

as pirkau ersketroziu aieju is Aroma natural, man jis kvepia kaip paprastas aliejus, galiu sakyt jokio kvapo neturi smile.gif
as ji paakiams naudoju
Papildyta:
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 25, 17:35)
aromaterapijos knygoj raso, kad ea naudot galima nuo 0.5-3%, priklausomai nuo to, kokia jautri oda, amziaus grupes, ea stiprumo ir galimybes, kad dirgins. 3% jau gan stipru, ypac su citrusais darant. Reik bandyt ant odos, jei nedirgins, oda toleruos, tai liux  4u.gif

gal gali knygos pavadinima parasyti ir kur ja isigyti?
Papildyta:
QUOTE(alioniukas @ 2011 03 25, 18:15)
dar gerai tinka kvieciu emulsinis vaskas 4u.gif

abai aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sii: 25 kovo 2011 - 20:20
Sveikos
Gal kuri bande gaminti istrauka degtine(konjakas)/glycerinas 1/1?
Jei uzpilti benzoino dervas, kokiu santykiu ir kokio stiprumo turi buti spiritas, kiek ilgai laikyti?
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 25, 20:31)
gal gali knygos pavadinima parasyti ir kur ja isigyti?


stai sita knyga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 03 26, 14:17)
stai sita knyga.  4u.gif

aciu
Atsakyti