Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

Labas rytas 4u.gif

Prajuokino kolegė, bet kartu ir supykdė. Plepam pas mane prie stalo. O ji tokia biškiuką naglavota. Sako: "Einu į virtuvę, pasiknisiu, ten lyg ir "3 in 1" kažkada būdavo. Sistema tokia, kad virtuvėje laikomi tik svečiams ir dirikams skirti gėrimai: kava, arbata, cukrus, saldainiai ir pan. Kadangi virtuvė šalia mano kabineto, ten arbatinukas, ten aš arbatą taisausi (visi kiti kabinetai turi savo arbatinukus ir kavas/arbatas/cukrų laikosi pas save stalčiuose/spintelėse), tai ir arbatą pasidedu. Ar kokius sausainius pagraužimui. Tai va, ana kažkada pasiknaisiojo, rado mano "3 in 1", griebė ir pasinaudojo. Dabar mat irgi užsimanė - nusprendė ko nors skanaus atsigerti ir paieškoti blink.gif Sakau, jei jau imsi, tai gal paprašyk, ką? biggrin.gif
Atsakyti
Nu ir gerai, nereikia tokiai naglai būt, gal kitą kartą pagalvos prieš knisdamasis drinks_cheers.gif

O mane tai biški sunervino pats dirikas. Jau kelintą kartą randu jo puodelį netinkamoj vietoj, gerokai padžiūvusį ir t.t. Vien vieta man feeee.... įsigudrino mat palikinėt tūlike ant spintelės doh.gif lotuliukas.gif eina tipo tirščių išpilt, tuo pačiu reikalų pasidaryt ir užmiršta... tai ir gi taip užklausiau ale tarp kitko... kieno ten puodukas paliktas... blush2.gif gal ir nelabai gražu, bet ir man tokiose vietose rast nepatinka. Galvojau palauksiu, gal susiprotės, ale ne, prastovėjo visą savaitę ir nieko, tai ir pasakiau. Iš pradžių gynėsi, kad ne jo. Paskui sako, permąsčiau, lyg per miglą pamenu, kad dėjau. Nu tai tikėkimės taip nebebus. ax.gif

Liepos dukrele, prašom pasipasakoti, smagiau bendrauti su žmogumi, kai kažką šiek tiek apie jį žinai. Konkrečių pavadinimų ar vardų mums nebūtina, tiesiog, kokioje srityje dirbi, kuom firma maždaug užsiima. Jau sakei lygtais, kad buhalterė, čia jei ta pati Lady... g.gif vaikai, šeima, augintiniai, valdžia, laisvalaikis, pomėgiai ir t.t., kas ant liežuvio galo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 29 kovo 2011 - 08:56
QUOTE(zizliuke @ 2011 03 29, 08:52)
Nu ir gerai, nereikia tokiai naglai būt, gal kitą kartą pagalvos prieš knisdamasis  drinks_cheers.gif

O mane tai biški sunervino pats dirikas. Jau kelintą kartą randu jo puodelį netinkamoj vietoj, gerokai padžiūvusį ir t.t. Vien vieta man feeee.... įsigudrino mat palikinėt tūlike ant spintelės  doh.gif  lotuliukas.gif  eina tipo tirščių išpilt, tuo pačiu reikalų pasidaryt ir užmiršta... tai ir gi taip užklausiau ale tarp kitko... kieno ten puodukas paliktas...  blush2.gif  gal ir nelabai gražu, bet ir man tokiose vietose rast nepatinka. Galvojau palauksiu, gal susiprotės, ale ne, prastovėjo visą savaitę ir nieko, tai ir pasakiau. Iš pradžių gynėsi, kad ne jo. Paskui sako, permąsčiau, lyg per miglą pamenu, kad dėjau. Nu tai tikėkimės taip nebebus.  ax.gif


Vargšas dirikas lotuliukas.gif Gavo barti nuo ryto biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas
QUOTE(Pa2shka @ 2011 03 29, 09:15)
kažkokia LADY... paskui Liepos dukra.....  blink.gif  O tai dabar taip įprasta atėjai į temą pasisakei ir psio? O tai laba diena... norėčiau prisijungti.. norėčiau pasidalinti... esu tas ir anas....
Man biški šokas.. bet visos žino, kad šitoje temoje būna patikra tam tikra.... o čia... bum atėjau....

Va taip, bum bum. tongue.gif
QUOTE(zizliuke @ 2011 03 29, 09:52)
Iš pradžių gynėsi, kad ne jo. Paskui sako, permąsčiau, lyg per miglą pamenu, kad dėjau. Nu tai tikėkimės taip nebebus.  ax.gif

Kaip idomiai. unsure.gif

As nuo ryto sunervinta, pakvietima ruosiu, ogi sutartis tik iki birzelio galioja, o vizos metines nori. Gerai, kad bosas pats emesi sprest ta reikala, parase meila, kad atsiustu pasirasyta paredaguota varianta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 29 kovo 2011 - 08:58
QUOTE(Pa2shka @ 2011 03 29, 09:54)
Vargšas dirikas  lotuliukas.gif  Gavo barti nuo ryto  biggrin.gif


na čia ne šiandienos įvykis, gal prieš mėnesį kokį. Ir šiaip tvarkingumu nepasižymi jis, na bet džiaugiuosi, kad ne koks isteriškas. O šiandien ramu, nėr jo dar, darbiniai reikalai, tai užtai bambą kasau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 29 kovo 2011 - 09:00
aaa, aš vakar savo direktorių irgi subariau. sako, kaip pradėjau keiktis. ar labai smarkiai? sakau, ir aš pradėjau keiktis, kažin kas kaltas flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 03 29, 09:52)
O mane tai biški sunervino pats dirikas.

Aš turbūt įsimylėjus savo diriką biškį esu, kad vat ant jo tai nepykstu wub.gif Aš kasryt jam nunešu kavos į kabinetą. Šiandien jau neberadau tuščio puodelio, į ką galėčiau pataisyt biggrin.gif Ėjau pas diriką į kabinetą surinkt visos savaitės pridžiuvusį gėrį biggrin.gif Toks susigėdęs pasijuto, kad jau pats iki virtuvės nebesugeba nusinešt blush2.gif
Atsakyti
Ale čia gal profesinė direktorių liga? Gal verta įrašyti į kenksmingų faktorių sąrašą? Prišnerkštų puodelių palikinėjimas biggrin.gif

Maniškė iki kriauklės nuneša, pradedu ir tuom džiaugtis jūsų pasiskaičius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pa2shka @ 2011 03 29, 13:40)
Ale čia gal profesinė direktorių liga? Gal verta įrašyti į kenksmingų faktorių sąrašą? Prišnerkštų puodelių palikinėjimas  biggrin.gif

Maniškė iki kriauklės nuneša, pradedu ir tuom džiaugtis jūsų pasiskaičius  thumbup.gif

Sveikos 4u.gif

manasis tai geria tik juodą arbatą tai nebūna bėdų su prikepusiais puodeliais biggrin.gif bet irgi mėgsta prikaupt puodelių doh.gif o tada atsiprašinėja biggrin.gif

o vat tik sužinojau, kad direktorius kojos sausgysles nusitraukė..laukia operacija.. ir tada aišku keli mėn nedarbingumo.. doh.gif blink.gif kažkaip gaila man jo.. kai jau žinau ką reiškia kojos traumos.. doh.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
čia kai būsite prie kompo vienos.

įrašykite į laukelį savo vardą ir sužinokite, kaip jis rašosi visomis pasaulio kalbomis:

http://www.go-mrav.c...dastoce/ime.htm

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 03 29, 14:21)
čia kai būsite prie kompo vienos.

įrašykite į laukelį savo vardą ir sužinokite, kaip jis rašosi visomis pasaulio kalbomis:

http://www.go-mrav.c...dastoce/ime.htm

lotuliukas.gif

thumbup.gif Iš naujo įsimylėjau savo vardą thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aš galvojau kažkas bus...... išjungiau kolonėles, užsidengiau akis, galvojau baibokas iššoks ir klykt pradėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti