Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(linamog @ 2011 03 23, 09:20)
Labas visoms.

Zinok, as sekmadieni buvau knygyne ir nusipirkau ta knyga. Paskaiciau atsiliepima vieno zmogaus, kad joje paliesta alkoholizmo tema, tai ir pastumejo pasiimti ja. Jau perskaiciau keliolika puslapiu, kol kas kabina.

ji akcijinė dabar po 15 litų? tada nepirksiu, nes anyta nusipirko. buvau davusi "mano sesers globėjas" paskaityti. tai dabar šią nusipirko. bus iš ko paimti biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 03 23, 08:51-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 03 23, 08:51)

o po darbo.... po darbo užėjau į knygyną.... ir išėjau su dviem knygom.
"Gražiausios lietuvių pasakos" (9.72 lt) ir "Gražiausios K.Anderseno pasakos" (apie 20 lt)....
aišku, paskui galvojau nu velniam man jos? nu bet tuo metu užėjo nepaiškinamas noras pasakų.
dar gundžiausi J.Picoult "nykstantys pavidalai", bet pagalvojau, kad reikia linamog paklaust, ką ana mano apie šitą knygą? ar verta?
paskui gan vėlai vakare sulaukėm svečių. tai, žinoma, šiandien irgi visos (na beveik) mintys apie miegą.

Skaiciau sia knyga thumbup.gif tikrai negaila prie jos praleisto laiko.Siaip visos J. Picoult knygos yra labai savito stiliaus ir visos jos laaaaabai uzkabina smile.gif
Atsakyti
Darbinis klausimas

1. Ar darbdavys privalo rengti darbuotojų (visuotinius ir ne) susirinkimus? kuo tai pagrįsti?
2. Ar darbuotojai privalo dalyvauti tokiuose susirinkimuose? kuo pagrįsti, jei darbo tvarkos taisyklėse ar pareiginėse tokio punkto nėra?

Randu tik DK 228 str., ten rašoma, kad darbuotojai turi vykdyti teisėtus darbdavio ir administracijos nurodymus... ar susirinkimo organizavimas į tą sąvoką įeitų? g.gif

Šiaip kažkaip galvoju, kad susirinkimas rengiamas norint informuoti, pasitarti, spręsti problemas, nutarti, įpareigoti atlikti tą ir aną... Visa tai rekomendacinio pobūdžio dalykas, kuri niekur konkrečiai nereglamentuojamas, išskyrus visokius akcininkų, dalininkų susirinkimus, kurie aptariami dažniausiai įstatuose ir yra privalomi. O kaip su tais paprastais susirinkimais?
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2011 03 22, 21:20)
Apie ką čia? smile.gif


Kažkaip ne taip perskaičiau tavo ankstesnį postą (na tiksliau, ten tik "ulibonai" buvo). Kažkaip galvojau, kad gal iš savo aplinkos kažką ketini mušti biggrin.gif Bet šiandien pažiūrėjau, kad visai ne tą norėjai pasakyt...

Zizliuke - aš dar apie tuos viršvalandžius - o šeštadienių tarifas toks pat, kaip ir dirbant ilgiau darbo dieną (na, 1,5 karto)?
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 03 23, 11:54)
Darbinis klausimas

1. Ar darbdavys privalo rengti darbuotojų (visuotinius ir ne) susirinkimus? kuo tai pagrįsti?
2. Ar darbuotojai privalo dalyvauti tokiuose susirinkimuose? kuo pagrįsti, jei darbo tvarkos taisyklėse ar pareiginėse tokio punkto nėra?

Nežinau tikslaii, tad galiu atsakymą tik išfilosofuoti:
1. Neprivalo. Kuo pagrįsti, kad neprivalo? Niekuom. Neprivalo ir viskas.
2. Privalo, jei direktorius kviečiasi. Pagrindžiama tuo, jog visi darbuotojai privalo vykdyti direktoriaus nurodymus.

Pas mus tie susirinkimai, kaip taisyklė, vyksta beveik kiekvieną rytą. Kitas klausimas, ar jų reikia. Gaištamas laikas, nes susirenka žmonės, kuriems tą dieną sprendžiami darbiniai klausimai visai neaktualūs. O šiaip "užprotokoluoti" pavestus darbus yra gerai, nes po kiek laiko dirikas laisva ranka gali atlaužti velnių biggrin.gif Arba kaip tik darbuotojas gali išsiginti, kad apie kokią tai pavestą užduotį jis nieko nežinojo, todėl neatliko.
Atsakyti
Sprendziu viena dilema - turime galimybe pasinaudoti laimeta kelione i uzsieni del kurios reikia apsispresti siandien thumbup.gif , tik visa beda tame, jog ji butu praejus vos pusmeciui nuo mano isidarbinimo dabartineje darbovieteje, taigi tektu iskart imt savaitele atostogu. Be to, siuo metu man i pabaiga eina bandomasis, taigi dar nera 100% aisku, jog tikrai cia dirbsiu ir toliau. Is sono ziurint, ar labai nagla pasirodyciau jei imciau ir paklausciau direktoriaus ar as per bandomaji laikotarpi pateisinau ju lukescius ir liksiu cia dirbti, o po to, dar pasiprasyciau savaites atostogu kai tik sueis pusmetis? doh.gif Siaip tai man visiskai nebudinga, nes tikrai nesu nagla, ir sunku bus prisiversti pakalbeti, bet laaaaaaaabai noriu pasinaudoti sia galimybe nuvykti ten, kur dar niekad nebuvau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2011 03 23, 12:16)
Is sono ziurint, ar labai nagla pasirodyciau jei imciau ir paklausciau direktoriaus ar as per bandomaji laikotarpi pateisinau ju lukescius ir liksiu cia dirbti, o po to, dar pasiprasyciau savaites atostogu kai tik sueis pusmetis?  doh.gif

Taip ir daryciau. Keliones nesimeto.
Atsakyti
Sveikos, darbininkės 4u.gif
Sakau, prisiduosiu ax.gif Nors pas mane nieko gero ar naujo nevyksta.. visokie naminiai reikalai. Pradėjom vieną kambarį namie remontuot. Ir krutu po truputi ir laukiu šilto pavasario. 4u.gif

smile.gif+2011 03 23, 08:51-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 03 23, 08:51)
dar gundžiausi J.Picoult "nykstantys pavidalai"


Aš perskaičius šitą, man patiko, rekomenduočiau ax.gif

O aš neseniai perskaičiai "Silva rerum" abi dalis. Kaip patiko, nerealiai. Kol kas, ko gero, didžiausią įspūdį man paliko iš visų mano per gyvenimą skaitytų knygų. ax.gif O dabar gundausi Agota Kristof "Storas sąsiuvinis" nusipirkt. Niekas neskaitėt?
Atsakyti
Kaip pavydžiu, kad turit laiko knygoms wub.gif Kaip gerai buvo būt bedarbe, nes galėjau skaityt knygas. aišku, turbūt tik dėl to ir gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2011 03 23, 12:16)
Sprendziu viena dilema - turime galimybe pasinaudoti laimeta kelione i uzsieni del kurios reikia apsispresti siandien  thumbup.gif


Kaip šaunu thumbup.gif
aš būtinai paaiškinčiau susiklosčiusią situaciją ir paklausčiau direktoriaus tiesiai šviesiai ar išleistų atostogų smile.gif o kur galima vykti? Ir kaip laimėjai?
Atsakyti
o kodėl tu neturi laiko? aš irgi skaičiau knygas, bet po paskutiniosios norėjau pertrauką padaryti kad susigulėtų... tai va.... kažkaip per ilgai ta pertrauka užtruko, nes susigulėjo ir pamiršau lotuliukas.gif o kitos nepradėjau. bet nežinau ar pradėsiu. nes šiandien iš pašto turiu pasiimti siuntinuką: parsisiunčiau siuvinėjimui kryželiu meškiną
user posted image
panašus tik be širdelių
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2011 03 23, 13:16)
Sprendziu viena dilema - turime galimybe pasinaudoti laimeta kelione i uzsieni del kurios reikia apsispresti siandien  thumbup.gif 

Net negalvočiau apie tai, jog galiu nepraeiti bandomojo. Gaudyčiau tą kelionę, kiek tik įmanoma g.gif
Atsakyti