Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(Tylumoj @ 2011 07 27, 20:53)
Sveikos, viskodaristės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, jei priimsit. 4u.gif
Neseniai įsidarbinau administratore gan didelėje su aviacija susijusioje įmonėje. Prieš tai esu dirbusi administratore vertimų biure, bet dabar krūvis nepalyginamai didesnis. Dirbu dar tik trečią dieną, bet jau akys raibsta nuo informacijos kiekio. lotuliukas.gif
Tikiuosi, draugausim. blush2.gif

4u.gif stiuardesei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 07 27, 21:08)
Sveika atvykusi, labai egzotiska darboviete. Man idomu viskas, kas suaviacija, oro uostais susije. O pradzioj visad kruvis buna, kol naujoj darbovietej isivaziuoji.


Aha, man irgi įdomu ten, visai nepažįstama sritis. Bet dabar dar laaabai daug visko reikia atsimint, susigaudyt, tai vis klausinėju ir klausinėju... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(krika @ 2011 07 27, 21:25)
4u.gif stiuardesei  bigsmile.gif


Oi, nekokia turbūt būtų stiuardesė iš manęs. lotuliukas.gif

Žiūriu, labai apsnūdus ši temelė, tai aš būsiu šviežiena. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylumoj @ 2011 07 27, 21:38)
Aha, man irgi įdomu ten, visai nepažįstama sritis. Bet dabar dar laaabai daug visko reikia atsimint, susigaudyt, tai vis klausinėju ir klausinėju... doh.gif
Papildyta:
Oi, nekokia turbūt būtų stiuardesė iš manęs. lotuliukas.gif

Žiūriu, labai apsnūdus ši temelė, tai aš būsiu šviežiena. biggrin.gif


sveika prisijungus, smagu šviežienos sulaukti. Tikrai idomi tavo sritis. Aš tai esu buvusi oro uoste, tose vietose, kur paprastų mirtingųjų neįleidžia, nes skrydžių valdymo centriniam bokšte esu buvusi su delegacija, teko vertėjauti mirksiukas.gif , ir orouosto gaisrinę skersai išilgai apvaikščiojus, žodžiu, įdomiai ten viskas, norėčiau ir aš ten dirbt. mirksiukas.gif
O kas tokioj įstaigoj į administratorės pareigas įeina? Kiek domėjausi, tai ten personalo sk. yra, tai jau su personalu turbūt nieko negauni.
Atsakyti
TYLUMOJ sveika prisijungusi 4u.gif

Mano pirmoji savaitė naujoje įmonėje irgi baigėsi didžiuliu kiekiu informacijos smegeninėje biggrin.gif Bet reikia tik laiko - ir viskas eisis kaip iš pypkės ax.gif Ar kuri nors tiesiogiai dirbate su Sodra? Gausiu kitą savaitę el.parašą - tai užknisiu klausimais lotuliukas.gif
Atsakyti
Pa2shka, o kaip suprast tiesiogiai su sodra? Šiaip daugiausiai buhalterės dirba, tai tu kiba i buhalteres perėjai? Man seniau tekdavo, priėmimą atleidimą formint, o šiaip daugiau nieko, dabar gi viskas elektroniniu budu tvarkoma, teko prisijungt tik kaip apdraustajai, susitvarkyt biliotenį.
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 08 02, 16:30)
Pa2shka, o kaip suprast tiesiogiai su sodra? Šiaip daugiausiai buhalterės dirba, tai tu kiba i buhalteres perėjai? Man seniau tekdavo, priėmimą atleidimą formint, o šiaip daugiau nieko, dabar gi viskas elektroniniu budu tvarkoma, teko prisijungt tik kaip apdraustajai, susitvarkyt biliotenį.


Nu tiesiogiai - tai taip ir suprasti elektroniniu budu. Laukio to savo paraso elektroninio, ir turesiu pati pranesinet apie priemimus, ligos ten kazka reik pranesite, dar net nezinau ka biggrin.gif Dar nemokamos atostogos, pravaikstos... kc... i kazkokia pekla ilindau....

As visada tik tas formas pildydavau, tiesiogiai pati ju neperduodavau...
Atsakyti
Padūške, dabar pekla. greitai žinosi kas kaip. visi juk mokomės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif Man jau antra savaitė viskodaros įpusėjo, tai nebetaip baisu viskas atrodo. biggrin.gif Didžiąją dalį mano darbo užima dokumentų registravimas ir dar daaaug gražaus laiko praleisiu su keleivių pretenzijom. doh.gif Jau teko keliskart klausyt rėkimo į ragelį ir atsiprašinėt už tai, ko nepadariau.biggrin.gif O šiaip dabar jau daug drąsiau jaučiuosi, juokingi tie praėjusios savaitės nerviukai atrodo. lotuliukas.gif
Kaip jums sekasi darbai? Pas mus vasara yra pats įkarštis, visi guodžia, kad rudenį-žiemą bus ramiau. Jau laukiu žiemos. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, atėjau į naują darbą..ir jaučiu tokįlengvą "bordakėlį"..įmonės isakymai segami i viena ir numeruojami is eiles visi P raide..ten yra ir del komandiruociu del atostogu del priemimu atleidimu irttt ir visokie buhalterinaii del inventorizaciju komisiju sudarymu...man tai nepatinka blush2.gif ...nzn kodel...kai jus skirstote teisingai viska, kad archyvuojant nereiktu tiek knistis. aisku jie gali but toj vienoj papkej..bet manu reikia bent jau veiklos tikrai atskirti...
Atsakyti
QUOTE(2005 @ 2011 09 14, 09:49)
sveikos, atėjau į naują darbą..ir jaučiu tokįlengvą "bordakėlį"..įmonės isakymai segami i viena ir numeruojami is eiles visi P raide..ten yra ir del komandiruociu del atostogu del priemimu atleidimu irttt ir visokie buhalterinaii del inventorizaciju komisiju sudarymu...man tai nepatinka  blush2.gif ...nzn kodel...kai jus skirstote teisingai viska, kad archyvuojant nereiktu tiek knistis. aisku jie gali but toj vienoj papkej..bet manu reikia bent jau veiklos tikrai atskirti...


Pas mane "Įsakymai veiklos klausimais"( inventorizacijos, automobilių priskyrimas...)
"Įsakymai personalo klausimais" saugojimo terminas 10m (atostogos,komandiruotės...)"Įsakymai personalo klausimais"saugojimo terminas 50m(atleisti , priimti, atlyginimo pasikeitimai)
Atsakyti
Labas rytas,
Turiu prasyma:)
Rengiame duomenu baze naujai imonei ir reikia man paciai susigalvoti pagal kokius kriterijus bus atpazistami dokumentai ir kaip grupuojami. Taigi, gal galite, patyrusios administratores, trumpai surasyti butent saugojamu dokumentu struktura? Kokius dokumentus registruojate ir kaip grupuojate? Gal turite visokiu rastu pavyzdziu sablonu? Jei galetumete imeskite smile.gif arba parasyciau emaila 4u.gif
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Dokumentų grupavimas didžiausia dalimi (mano nuomone) priklauso nuo turimų dokumentų. Skirtingose įmonėse sutartys/dokumentai ir jų kiekiai gali labai stipriai skirtis.

Ar Jums reikia tiesiog pavyzdinio plano? Tuomet ieškočiau kad ir bendrųjų dokumentų saugojimo rodyklės ir pagal ją atsirinkčiau sau reikiamus. Rodyklę nesunkiai galite rasti internete, kaip ir pavyzdinius raštus smile.gif
Atsakyti