Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(Vaiga1 @ 2011 06 09, 14:35)
Gal kas gali nurodyti kokie dokumentai privalomi registruoti pagal istatymus  g.gif


Tai cia pagal tavo dokumentacijos plana, jame surasyta, kokius turite registrus, tai tuos dokumentus ir registruojat. Pvz. isakymai personalo klausimais, isakymai veiklos klausimais (arn.), isakymai atostogu klausimais, siunciamu dokumentu, gaunamu dokumentu, o dar kiek is buhalterines puses ju yra doh.gif
Atsakyti
vis registruojami, išskyrus tuos visus reklaminius
Atsakyti
Aciukas 4u.gif
Ar privalo buti imoneje akcininku registracijos knyga. As suprantu ,kad pagal dokumentacijos plana registruoji kas nurodyta. Bet i ta dokumentacijos plana norisi irasyti tiek ,kad neuzsiversti tomis registracijomis. Ir iskilo man klausimas kas privaloma pagal istatymus, o kas ne. g.gif O dar kai derikas paklausia "ar reikia"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiga1: 10 birželio 2011 - 13:29
Pasiskaityk DOKUMENTŲ TVARKYMO IR APSKAITOS TAISYKLES:

http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=382825

viskas surašyta. Vadovas turėtų apspręsti, ko jam reikia, ko ne.
Atsakyti
Paskelbtos naujos dokumentų rengimo taisyklės:

http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=403753

Naujausios dokumentu tvarkymo ir apskaitos taisykles su priedais:

http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=403754


pati dar neskaiciau ir nesigilinau kas pakeista. Aš jau po atostogų. Labai gerai pailsėjau thumbup.gif Dabar reikia kažkaip įsivažiuot į darbą, sunku, nes staiga iš gyvenimo dingo 4 val. papildomo miego... blush2.gif per atostogas parpiau iki 10:30 - 11:00, o dabar turiu keltis 6 ryto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 07 15, 13:57)

pati dar neskaiciau ir nesigilinau kas pakeista. Aš jau po atostogų. Labai gerai pailsėjau  thumbup.gif Dabar reikia kažkaip įsivažiuot į darbą, sunku, nes staiga iš gyvenimo dingo 4 val. papildomo miego...  blush2.gif  per atostogas parpiau iki 10:30 - 11:00, o dabar turiu keltis 6 ryto  doh.gif

o kaip smagu kad atostogas turėjai thumbup.gif
man tokių nenusimato doh.gif bet kelias laisvas dienas spėju reiks imt, nes jau sunku darosi doh.gif
o ryte ir man kančia keltis doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Nieko, reikia naudotis proga, kad vakarai ilgi ir pasidžiaugti saulyte, kol dar vasarėlė

Te kavytės, kad prabustum

user posted image

Visoms linkėjimai 4u.gif
Atsakyti
Labas, merginos, kaip vasara, ka spejot nuveikti, gal i kokius siltus krastus nulekti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 07 18, 07:58)
Nieko, reikia naudotis proga, kad vakarai ilgi ir pasidžiaugti saulyte, kol dar vasarėlė

Te kavytės, kad prabustum

Visoms linkėjimai  4u.gif


aga vakarai tai gėris ir man..malonu kažką ir veikt grįžus kai šilta 4u.gif
darbuose antplūdžio nėra, o ir tinginys siaubingas kankina biggrin.gif
darbingos dienelės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, viskodaristės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, jei priimsit. 4u.gif
Neseniai įsidarbinau administratore gan didelėje su aviacija susijusioje įmonėje. Prieš tai esu dirbusi administratore vertimų biure, bet dabar krūvis nepalyginamai didesnis. Dirbu dar tik trečią dieną, bet jau akys raibsta nuo informacijos kiekio. lotuliukas.gif
Tikiuosi, draugausim. blush2.gif
Atsakyti
Sveika atvykusi, labai egzotiska darboviete. Man idomu viskas, kas suaviacija, oro uostais susije. O pradzioj visad kruvis buna, kol naujoj darbovietej isivaziuoji.
Atsakyti
QUOTE(Tylumoj @ 2011 07 27, 20:53)
Sveikos, viskodaristės. Norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, jei priimsit. 4u.gif
Neseniai įsidarbinau administratore gan didelėje su aviacija susijusioje įmonėje. Prieš tai esu dirbusi administratore vertimų biure, bet dabar krūvis nepalyginamai didesnis. Dirbu dar tik trečią dieną, bet jau akys raibsta nuo informacijos kiekio. lotuliukas.gif
Tikiuosi, draugausim. blush2.gif

4u.gif
Atsakyti