Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(aukselisr @ 2011 05 18, 17:25)

na ka ikeliu foto susipazinimui su mano mazute  biggrin.gif



Dideliausi sveikinimai aukselisr 4u.gif

user posted image

Koks mažutės vardas? Kada tas didelis įvykis atsitiko? Kaip jautiesi?

mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukseli, kokios nuostabios akys wub.gif Papasakok plačiau, kaip sekasi augti? Kaip tėčio ir mamos pareigos? smile.gif


QUOTE(zizliuke @ 2011 05 19, 07:55)
Koks mažutės vardas? Kada tas didelis įvykis atsitiko? Kaip jautiesi?

Zizliuke, gi Aukselis yra rašiusi jau apie gimdymą smile.gif
Atsakyti
Labas rytas
nu augam, kakojam ir rekiam. Jau sveriam 3220 kg, bet kaip prisimenu, kad ji tesvere tik 1 kg tai man ji jau tokia didele atrodo bigsmile.gif
Kodel pas jus cia taip tuscia, kur visos prapuolusios? g.gif
Papildyta:
[quote=zizliuke,2011 05 19, 08:55]
Koks mažutės vardas? Kada tas didelis įvykis atsitiko? Kaip jautiesi?

Urtė biggrin.gif
Atsakyti
Skype biggrin.gif

Oho, kur jau nebus didelė, kai svorį trigubai pasididino. Nu super, auga mergaitė smile.gif Kaip mamytė jaučiasi? ax.gif Rami mergaitė ar "su charakteriu"?
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2011 05 19, 11:34)
Skype biggrin.gif

Oho, kur jau nebus didelė, kai svorį trigubai pasididino. Nu super, auga mergaitė smile.gif Kaip mamytė jaučiasi?  ax.gif Rami mergaitė ar "su charakteriu"?

mamyte jauciasi gerai, tik miego trukumas. o mergyte tai kaip kada viena diena rami, kita diena sokdina visus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2011 05 18, 17:25)
na sveikos seniai matytos, kaip jums sekasi? teko pavargti kol jus suradau  ax.gif
na ka ikeliu foto susipazinimui su mano mazute  biggrin.gif
 

wub.gif wub.gif
sveikinimai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(_asamaM @ 2011 05 19, 10:34)
Skype biggrin.gif


aaa,vat kur Jūs visos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2011 05 16, 16:33)

dekui, reiks bandytis 4u.gif
Atsakyti
laba smile.gif

visai netyčia patekau į adminės pareigas, viskas man yra naujovė, todėl norėčiau prisijungti prie jūsų kompanijos. priimsit? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif aišku priimsim
Atsakyti
QUOTE(Grafee` @ 2011 05 21, 19:30)
laba smile.gif
visai netyčia patekau į adminės pareigas, viskas man yra naujovė, todėl norėčiau prisijungti prie jūsų kompanijos. priimsit? 4u.gif  ax.gif

Prasom, smulkiau apie save - firmos veikla, miestas, seimynine padetis, gyvunai, pomegiai? ax.gif
Atsakyti
Nu miargos.... visai vasarą pajutot turbūt, kiek beužsuktum vis tylu ramu doh.gif

Tai gi... papasokosiu kaip zizliukė dukrytės norą pildė 4u.gif

tiksliau uošvienė pildė cool.gif

Vieną dieną mano pupa piršteliu pasikvietė tyliai močiutę į spintą, mat ten lindėjo, ta spinta ir gi nevisai spinta, ale toks tamsus priešgambaris, nesuprasi, na bet dukra vadina "spinta" ir eina ten slėptis. Tai va, pasikviečia ji ten močiutę ir sako, ateik aš tau papasakosiu apie savo svajonę... aš labai labai noriu pajodinėti ant balto žirgo... tik tu niekam nesakyk, gerai....

nu tai močiutė išgirdusi, kur jau tu susilaikys, nutarė tą svajonę kuo greičiau pildyt, susileido vietoj išgirdus, kaip visos močiutės, dėl anukų viską padarytų. Na po daržo pasiėmiau ir išvažiavom į žirgyną, o jau nekantrumas buvo... klausinėjo vis, koks tas žirgas bus, aiškinau, kad tokiems mažiems duoda tik su poniai pajodinėt. Ar jis bus baltas? Aiškinau, kad nežinau, bet daugiausiai poniai buna rudi, tamsūs...

Na tai štai... išlipom... dukterėčia pasitiko, mat tą žirgyną lanko. Dukrytė iškart puolė glostyt jos žirgą, mat tai biški baimė tokia, o ta žiūriu vos ne visą snukį apsiglėbė, glosto... ir štai... išveda jos "žigą" (ponį aišku), ir pataikyk tu man taip - BALTAS thumbup.gif Ta vos iš laimės susiturėjo, išsiviepus jodinėjo, paskui baisiausiai užsirūstino, kad taip trumpai, sakė aš kasdien noriu, kitą dieną jau klausė, ar vėl važiuosim į žirgyną... Žodžiu užsikabliavo neblogai, kokį burelį lankys jau aišku, jaučiu bus rimta, nes namie iš žaislų tik su visokiais žirgais ir težaidžia, o jų bent 8-10 turi, pegasą, vienaragę ir supamą arkliuką, ir visokių kitokių, ir miegot su jais eina. ax.gif

Štai kkelios foto:

user posted image

user posted image
Atsakyti
zizliuke, mano vyresnioji irg iant arklių pasinešus. o nuo ko? gal kad pirmą kartą ant arklio užsodinau 2 metų? dar tada pagalvojau nu ir drąsi aš buvau. ji sedėjo, aš ją laikiau, o mergaitė vedė arklį.
dabar mes irgi į žirgynus važiuojam. krikšto mama pradžią padarė - preitą gimtadienį nusivežė į žirgyną. dabar mes karts nuo karto važiuojam ten. kaip ji nuliūdo, kai išgirdo kad jai paaugti reikės iki 10-11 metų, kai galės jau mokintis jodinėti.
ir mažė mūsų ant arklio 15 minučių pasedėjo. aišku šalia sedėjo ir ta mergiatė kuri arklius prižiūri. bet kaip išėjo į miškus tai teik jos ir tematėm biggrin.gif o patenkintos abi buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 05 26, 11:11)
Tai gi... papasokosiu kaip zizliukė dukrytės norą pildė  4u.gif



wub.gif wub.gif thumbup.gif
mano jauniausioji sesuo irgi pasinešusi ant žirgų 4u.gif tai kiekvieną savaitgąlį prasėdi žirgyne biggrin.gif doh.gif

Atsakyti