Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

kad jau apie langų valymą kalbam, gal kas žinote iš kur pirkti gerą (labai gerą, nefufleką kokį) kotą su šluotele ar pan., na kad gerai langus nuvalytų? Labai reikia, nes namie be koto negaliu nuvalyti, o iš 7 aukšto nesinori iškrist blush2.gif
Atsakyti
aš dėl baimės iškristi iš 5 a. irgi nevalau langų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 05 10, 11:03)
kad jau apie langų valymą kalbam, gal kas žinote iš kur pirkti gerą (labai gerą, nefufleką kokį) kotą su šluotele ar pan., na kad gerai langus nuvalytų? Labai reikia, nes namie be koto negaliu nuvalyti, o iš 7 aukšto nesinori iškrist  blush2.gif

Aš nežinau, fufl;iakiškais naudojauosi, bet pažiūrėk kokią Veleda - jų produkcija šiaip kokybiška. Dar vienos pavadinimą pamiršau irgi neblogai atrodo, bet kaip užkrito, jei prisiminsiu parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 05 10, 11:03)
kad jau apie langų valymą kalbam, gal kas žinote iš kur pirkti gerą (labai gerą, nefufleką kokį) kotą su šluotele ar pan., na kad gerai langus nuvalytų? Labai reikia, nes namie be koto negaliu nuvalyti, o iš 7 aukšto nesinori iškrist  blush2.gif

Ar imanoma su kotu gerai nuvalyt? Man irgi reiketu, balkone visu istiklinimu nepasiekiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 05 10, 12:16)
Ar imanoma su kotu gerai nuvalyt? Man irgi reiketu, balkone visu istiklinimu nepasiekiu. ax.gif


sveikos 4u.gif

aš ir galvoju..ar gerai su tuo kotu valosi..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 05 11, 14:28)
sveikos 4u.gif 

aš ir galvoju..ar gerai su tuo kotu valosi..? g.gif

jo kotas gerai labai, as visus langus valau su tuo daiktu:
vienoj pusej tokia a la kempinele (medziaga) kitoj gumine juostele, nupurski langa valikliu ta sluoste ismaliavoji visa tada gumine juostele nubrauki ir langai blizga jokiu zmoru ir jokios pi*alynes smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 05 12, 15:27)
jo kotas gerai labai, as visus langus valau su tuo daiktu:
vienoj pusej tokia a la kempinele (medziaga) kitoj gumine juostele, nupurski langa valikliu ta sluoste ismaliavoji visa tada gumine juostele nubrauki ir langai blizga jokiu zmoru ir jokios pi*alynes smile.gif

o gal pasakysit kokią turit?kokios firmos? 4u.gif
reiktų ir man šito daikto, langų daug, dideli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 05 14, 18:31)
o gal pasakysit kokią turit?kokios firmos? 4u.gif 
reiktų ir man šito daikto, langų daug, dideli  doh.gif

nzn man rodos vilenda ar vileda - nzn kaip rasosi
maxymkej pirkau, ne is pigiuju
Atsakyti
Vileda.
Atsakyti
Labas rytas... gana apie tas šluotas lotuliukas.gif

va skaitinėjausi, domėjausi personalo valdymu ir radau neblogą puslapiuką biggrin.gif

http://vetytaametyta...estas-1575.html

bandžiau testą atsakinėt, nifiga neišėjo, labai jau aš siaurų pažiūrų matomai. doh.gif ilgiausiai galvojau, kaip tuos 9 taškus sujungti viena linija, nesumąsčiau nors tu ką, gal dar miegu g.gif

pamėginkite jūs

ten ir daugiau gerų temų yra
Atsakyti
na sveikos seniai matytos, kaip jums sekasi? teko pavargti kol jus suradau ax.gif
na ka ikeliu foto susipazinimui su mano mazute biggrin.gif
user posted image]My Webpage[/URL]
Atsakyti
aukselir, kaip jūs gyvenat? bigsmile.gif
Atsakyti