Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 13:37)
Turiu darbinį klausimą merginos...

čia pasmus tokia situacija, direktorius ilgam ant "biliotenio", pavaduotojas šiuo metu laikinai einantis direktoriaus pareigas. Kaip reiktų rašyti pvz. įsakymą? Vis tiek rašyt viršuje direktorius, ar direktoriaus pavaduotojas laikinai einantis direktoriaus pareigas? Ir kaip turėtų būti su prašymais, jie vis tiek direktoriui turi būti adresuojami, ar jau direktoriaus pavaduotojui laikinai einančia pareigas?

Zizliuke, viršutinė įsakymo dalis - nekeičiama. Lygiai taip pat kaip, kad jei įsakymą pasirašinėtų direktorė-moteris, galva lieka - DIREKTORIUS.

Mano praktinėmis teorinėmis žiniomis apačioje turi būti L. e. p. direktorius ar laikinai direktoriaus pareigas einantis/ti
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2011 04 30, 14:47)
Rekomendacija iseinanciam darbuotojui. O tikrai reikia deti? Man kazkaip drauge aiskino, kadangi cia ne tvarkomieji ar organizaciniai imones dokumentai ar kazkaip pan, tai nereikia antspaudo....  Bet jei sakot detumet, gal reikes ir uzdet...


imones spaudas dedamas tik ant svarbiu dokumentu, dazniausiai susijusiu su piniginiais reikalais, kaip antai pazymos soc.paramos skyriui, darzeliams ar pan., israsai is kitu dokumentu, kurie pristatinejami tarkim teismui ar kt. svarbioms istaigoms, igaliojimai ar panasus svarbus dokumentai.

Esu rasiusi charakteristika del ginklo isigijimo, skirta policijos komisariatui, tai direktorius man rodos dejo spauda. Taciau... rekomendacija nera toks svarbus dokumentas, kad ant jo reiketu det spauda, nebent ji skirta svarbiai istaigai, bet siuo atveju kogero taip nera, darbuotojas tiesiog iseina is darbo ir noretu turet gera rekomendacija. As tai nedeciau jokio spaudo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 05 01, 15:52)
imones spaudas dedamas tik ant svarbiu dokumentu, dazniausiai susijusiu su piniginiais reikalais, kaip antai pazymos soc.paramos skyriui, darzeliams ar pan., israsai is kitu dokumentu, kurie pristatinejami tarkim teismui ar kt. svarbioms istaigoms, igaliojimai ar panasus svarbus dokumentai.

Esu rasiusi charakteristika del ginklo isigijimo, skirta policijos komisariatui, tai direktorius man rodos dejo spauda. Taciau... rekomendacija nera toks svarbus dokumentas, kad ant jo reiketu det spauda, nebent ji skirta svarbiai istaigai, bet siuo atveju kogero taip nera, darbuotojas tiesiog iseina is darbo ir noretu turet gera rekomendacija. As tai nedeciau jokio spaudo  mirksiukas.gif



Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2011 04 30, 14:47)
Rekomendacija iseinanciam darbuotojui. O tikrai reikia deti? Man kazkaip drauge aiskino, kadangi cia ne tvarkomieji ar organizaciniai imones dokumentai ar kazkaip pan, tai nereikia antspaudo....  Bet jei sakot detumet, gal reikes ir uzdet...


Na mes pakankamai dažnai tą antspaudą dedam.. g.gif Ir ant rekomendacijų tarkim įmonėms (subrangovam) visada dedam 4u.gif dėl rekomendacijos darbuotojui -manau laisvas pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 05 02, 21:56)
Na mes pakankamai dažnai tą antspaudą dedam.. g.gif Ir ant rekomendacijų tarkim įmonėms (subrangovam) visada dedam  4u.gif  dėl rekomendacijos darbuotojui -manau laisvas pasirinkimas  4u.gif



Uzdejo direktorius pats,nors nieko jam nesakiau ax.gif
Atsakyti
Tai ką viskodaristės... numirojot? ko taip tylu tytu g.gif

Po ligos grįžau, galvojau jau būsit pripliurpusios, a gi žiūūū... nieko, nulis, tai ką veikėt a?
Atsakyti
Labas, zizliuke. Dirbom, triusem. Kolege va atostogauja, oras koks nerealus, as irgi noreciau, minciau i kopas pasivartyt, nes kojos numelusios.
Atsakyti
aha, darbų daug, o aš zulinu, zulinu ir susikaupt negaliu, parašau du sakinius o trečio suformuluot nesugebu. Užtat vakar namo piktutėlė grįžau, tai viską išliuobiau ką galėjau namie. Net diedą iki isterikos privedžiau "kas tau pasidarėėėė????"
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2011 05 10, 10:41)
Net diedą iki isterikos privedžiau "kas tau pasidarėėėė????"

Cia tas variantas - "kelk kojas, siurbliuoju! auksciau, auksciau!" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 05 10, 10:46)
Cia tas variantas - "kelk kojas, siurbliuoju! auksciau, auksciau!" rolleyes.gif

Panašiai smile.gif Kai puoliau balkono dar plauti, šluoti tai išvis pasibaisėjo biggrin.gif
Užtat kaifas koks.
Pas mus intrigos darbe verda, juokingos tokios, maždaug- jei nėra problemų- susikurk jas pats biggrin.gif
Atsakyti
aš vakar iš pasiutimo ir galbūt laisvo laiko norėjau langus nusiplauti. bet pažiūrėjau į VISUS langus ir savęs pagailėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 05 10, 10:54)
aš vakar iš pasiutimo ir galbūt laisvo laiko norėjau langus nusiplauti. bet pažiūrėjau į VISUS langus ir savęs pagailėjau biggrin.gif

Tai nebeapsimokės plauti, bo tuoj žydėjimai prasidės tai tiek ir naudos iš to . Aš kažkada nusiploviau 2- dėl likusių irgi savęs pagailėjau. Nu langai kaip langai, kol saulė neužšvietė, reikės per naujo varyt, nes pachaltūrinau kaip reikalas pasirodo biggrin.gif Dryžiai, dryžiai. Bet čia kada nors ateity
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marla: 10 gegužės 2011 - 09:56