Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

Turiu darbinį klausimą merginos...

čia pasmus tokia situacija, direktorius ilgam ant "biliotenio", pavaduotojas šiuo metu laikinai einantis direktoriaus pareigas. Kaip reiktų rašyti pvz. įsakymą? Vis tiek rašyt viršuje direktorius, ar direktoriaus pavaduotojas laikinai einantis direktoriaus pareigas? Ir kaip turėtų būti su prašymais, jie vis tiek direktoriui turi būti adresuojami, ar jau direktoriaus pavaduotojui laikinai einančia pareigas?
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 13:37)
Turiu darbinį klausimą merginos...

čia pasmus tokia situacija, direktorius ilgam ant "biliotenio", pavaduotojas šiuo metu laikinai einantis direktoriaus pareigas. Kaip reiktų rašyti pvz. įsakymą? Vis tiek rašyt viršuje direktorius, ar direktoriaus pavaduotojas laikinai einantis direktoriaus pareigas? Ir kaip turėtų būti su prašymais, jie vis tiek direktoriui turi būti adresuojami, ar jau direktoriaus pavaduotojui laikinai einančia pareigas?


pas mus tokia pati situacija, tai visur rašom L.e.direktoriaus pareigas vardenis pavardenis. ant visų raštų prašymų ir t.t 4u.gif
Atsakyti
visur rašyčiau direktorius.

o tu rtašai lep? ar pavaduojantis direktorių? man šis klausimas labai slidus. kiekvieną kartą vis mėtausi. bet kažkaip nusistačius esu, kad lep, tai kai aplamai įmonej perversmas ir to direktoriaus nėra. kol suras kandidatą, tol kažkas būna lep.
o va jei ligos atveju, tai jau rašau pavaduojantis
Atsakyti
o tam L.e. direktoriaus pareigas darbo sutartį keitėt? na dėl to, kad jis eina laikinai direktoriaus pareigas
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 13:56)
o tam L.e. direktoriaus pareigas darbo sutartį keitėt? na dėl to, kad jis eina laikinai direktoriaus pareigas

akcininkų protokolas -įsakymas ir tiek
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 13:56)
o tam L.e. direktoriaus pareigas darbo sutartį keitėt? na dėl to, kad jis eina laikinai direktoriaus pareigas


kadangi mes filialas, tai neatsakysiu į šį kl. mes gavom įsakymą kad technikos direktorius , pavaduoja direktorių jo ligos atvjeu. Taip kad nežinau. g.gif bet manau kad nekeičia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 21 balandžio 2011 - 13:15
user posted image

Sviesos takas mintim nusileido, prazydo zibuoklem veiduos ir languos - ridenkim marguti per sirdis ir dangu, kad meile ir laime gyventu namuose

Visoms viskodaristėms linkiu nuostabiai šiltų ir smagių Vėlykų!


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 22 balandžio 2011 - 13:41
Sveikos, mergaitės 4u.gif Nesistebiu, kad cia taip tuscia biggrin.gif Kai toks grazus pavasaris, tiek lauke, tiek galvose, tiek sirdyse. net nesinori kazkaip daugiau negu reikia ziureti i monitoriu ax.gif
Man vis reciau cia pavyksta apsilankyti, nes igavau pasitikejima, o kartu su juo ir papildomu darbu lotuliukas.gif Tai sukuosi kaip bitute ir net nepakanka 8 darbo valandu doh.gif
Atsakyti
Laba diena,
Merginos,gal zinote ar rekomendacija turi buti patvirtinta imones antspaudu ar uztenka tik paraso? Buciau dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelee @ 2011 04 28, 13:19)
Laba diena,
Merginos,gal zinote ar rekomendacija turi buti patvirtinta imones antspaudu ar uztenka tik paraso? Buciau dekinga uz atsakyma smile.gif

kokio lygio, kam skirta rekomendacija?
bet aš būtinai dėčiau ir antspaudą ir parašą. 4u.gif

aptilo visos..pradingo.. g.gif
Atsakyti
sveikos,
užsukau trumpam pasilabint. Po švenčių apturėjau milijoną darbų, nespėjau aišku visko nudirbt, apsirgau, tai dabar namie gydausi, tiesąsakant visa mano šeimyna iškrito, visi daugmaž krapštosi, o man kažkaip negerėja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 29, 01:34)
kokio lygio, kam skirta rekomendacija?
bet aš būtinai dėčiau ir antspaudą ir parašą.  4u.gif 

aptilo visos..pradingo..  g.gif



Rekomendacija iseinanciam darbuotojui. O tikrai reikia deti? Man kazkaip drauge aiskino, kadangi cia ne tvarkomieji ar organizaciniai imones dokumentai ar kazkaip pan, tai nereikia antspaudo.... Bet jei sakot detumet, gal reikes ir uzdet...
Atsakyti