Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

Prašymai - 1 registras, įeina dėl priėmimo, atleidimo, atostogų, prekių įsigijimo. NPD ir pan.

Gauti raštais - 2 registras, visi gaunami raštai.

Siunčiami raštai - 3 registras, visi gaunami raštai.

o užregistravus sudėlioju į atitinkamas papkutes.
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 08:57)
Prašymai - 1 registras, įeina dėl priėmimo, atleidimo, atostogų, prekių įsigijimo. NPD ir pan.

Tai kad visi šie prašymai saugomi 3 metus (asmens byloje - 50 metų), atitinkamai ir jų registras g.gif Aišku nusižengimo nėra ir 5 metus saugoti. Bile ne trumpiau biggrin.gif

Žiūriu mes čia dviese linksmai diskutuojam bigsmile.gif
Atsakyti
Cikai, kam tau to reikia? tu įsitikinus, kad išėjusi į dekretą, tavo tvarką įvestą toliau tęs? aš tavo vietoj sedėčiau, bimbalą muščiau. o va grįžusi po ilgųųųųųų atostogų tada ir daryčiau perversmą bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
darbingos dienelės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 21, 10:41)
Cikai, kam tau to reikia? tu įsitikinus, kad išėjusi į dekretą, tavo tvarką įvestą toliau tęs? aš tavo vietoj sedėčiau, bimbalą muščiau. o va grįžusi po ilgųųųųųų atostogų tada ir daryčiau perversmą  bigsmile.gif


kadangi ir pries bendravom, tai as galvoju ar cia nestumas taip veikia? ar kazkokia baime, kad va as iseisiu ir jie geresne susiras, tai man reikia super kazka daryti? Cikai, nu nebuvai tu tokia anksciau, nesijautei "vadovu lygio", kad "lieptum" personalei... ar kaip tu ten pasivadinai...
kazkaip skaitau ir mintis tik viena galvoj sukasi - jauciu chebra labai neliudes kai tu dekretan iseisi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 04 21, 09:53)
kazkaip skaitau ir mintis tik viena galvoj sukasi - jauciu chebra labai neliudes kai tu dekretan iseisi  blush2.gif

lotuliukas.gif ypač personalė.

Cikai, nukreipk savo energiją savo lizdelio tvarkymui. suprantu ir žinau kad atrodo uch kalnus nuversiu. bet kažkodėl aš namuose "kalnus" verčiau prieš didyjį susitikimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 21, 09:41)
Cikai, kam tau to reikia? tu įsitikinus, kad išėjusi į dekretą, tavo tvarką įvestą toliau tęs? aš tavo vietoj sedėčiau, bimbalą muščiau. o va grįžusi po ilgųųųųųų atostogų tada ir daryčiau perversmą  bigsmile.gif

Žinok ne tu viena stebiesi biggrin.gif Man reikia palikti tvarkingą darbo vietą mano pakaitinei. Kad aiškindama jai kur ir kas pati jausčiausi "aiški". Ir pati jau grįšiu į savą tvarką. O kad ją tęs - galiu tuo net neabejoti. Dirikas seka tokius dalykus, tik darbuotojams reikia kartais "įspirti" tongue.gif

Plius dirikas už mano rodomas pastangas pridėjo tooookį priedą - nesinori neįvertinti biggrin.gif
Atsakyti
aaaa, nu tada ardykis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 21, 09:55)
Cikai, nukreipk savo energiją savo lizdelio tvarkymui. suprantu ir žinau kad atrodo uch kalnus nuversiu. bet kažkodėl aš namuose "kalnus" verčiau prieš didyjį susitikimą biggrin.gif

Kalnų neverčiu ir nesiardau. Išeisiu į dekretą - atsiduosiu nėštumui: ieškosiu, pirksiu, derinsiu, fotografuosiuos, ilsėsiuos, lauksiu... Dabar turiu kitų užsiėmimų biggrin.gif
Atsakyti
Miargos, žiūriu kad į fotobukietą pakeitėt slapražodį. Tai jei ką ištrinkit mano foto, kur įdėtos, vis tiek nebeleidžia prisijungt, o kadangi negaliu prisijungt, tai ir pati ištrint negaliu. Matau, kad išbaninta.
Atsakyti
vėl bandžiau pasijungt, šįkart priėmė slaptažodį... nesuprantu kas kodėl kartais veikia, kartais ne... iškart neparašiau, nes nebuvo kada. Kai kas pyktelėjo dėl to, na bet ką padarysi, ne visi bambą kaso
Atsakyti
zizliuke, apie ką tu čia ir apie kieno bambą? g.gif

Cikai, tada šaunu 4u.gif
Atsakyti