Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

QUOTE(krika @ 2011 04 18, 11:23)
o tu turi tokių galių?  blink.gif  lotuliukas.gif

Pas mus įmonėje sekretarka priskiriama vadovų kategorijai lotuliukas.gif Iš tiesų, kadangi esu atsakinga už įmonės dokumentų saugojimą, tai manau turinti teisę nueiti pas personalę ir pasakyti, kaip kas kur kiek būtų daroma g.gif

QUOTE(_asamaM @ 2011 04 18, 12:09)
Zizliuke, o jei kalt žymą ant prašymo:

Gauta
Data
parašas

Neatstos?

Nes pvz., turint el. registravimo žurnalo variantą ir gali po viskam surašyt registraciją įterpiant..  unsure.gif

Kai kurios prašymus registruoja prie gautų raštų, nu bet man kažkaip rolleyes.gif Juk tai įmonės vidaus dokumentai.
Atsakyti
Sveikos gyvos administratorės 4u.gif biggrin.gif
Ar manęs dar nepamiršot? tongue.gif Tai vis darbuojatės. Pavasaris ant nosies, orai pasakiški, morčius prasideda, o jos vis apie darbus, vis apie prašymus, registravimus ir t.t. tongue.gif

Tai prisiduosiu truputuka.. ax.gif Gyvenu gerai dabar. Auginu pilvą ir tiek. Neperseniausiai persirgau vėjaraupiais, tai patikėkit, nenoriu plėstis, bet jei kas girdėjot kaip suaugę serga vėjaraupiais tai viskas tiesa ir dar blogiau. unsure.gif

Apie darbus, darbovietę mintys vis rečiau jau užklysta. Nors, būna, dar kartais topteli galvon.

Tai va, trumpai tiek ax.gif Gražaus pavasario, darbingų dienų ir geros nuotaikos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2011 04 18, 12:09)
Zizliuke, o jei kalt žymą ant prašymo:

Gauta
Data
parašas

Neatstos?

Nes pvz., turint el. registravimo žurnalo variantą ir gali po viskam surašyt registraciją įterpiant..  unsure.gif


na aš šiaip ar taip dedu spaudą gauta, data ir numeris pagal registraciją. Tai čia gi ant visų dedamas, parašo tik nereikia. O registras... jokio skirtumo koks, gali būti ir elektroninis, kas kaip daro.

QUOTE(wijokle @ 2011 04 18, 12:54)
Sveikos gyvos administratorės  4u.gif  biggrin.gif 


Sveika Wijokle, kažkaip jau galvojau, kad tamsta jau išsiperėjai ax.gif smagu, kad užsuki pas mus. Kaip matai, pas viskodaristes ramybės metas, retai, kas teparašo, turbūt visos užsiėmusios svarbiais darbais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2011 04 18, 12:54)
Gyvenu gerai dabar. Auginu pilvą ir tiek. Neperseniausiai persirgau vėjaraupiais, tai patikėkit, nenoriu plėstis, bet jei kas girdėjot kaip suaugę serga vėjaraupiais tai viskas tiesa ir dar blogiau.  unsure.gif 

Gerai, kad gerai smile.gif
AŠ irgi jau užaugus vėjaraupius gavau. Nieko nepamenu iš to periodo, bet kokia užtat kūda buvau po jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2011 04 18, 12:54)
Sveikos gyvos administratorės  4u.gif  biggrin.gif 
Ar manęs dar nepamiršot?  tongue.gif 

Nepamiršom mirksiukas.gif Kelintą savaitę skaičiuojat?
Atsakyti
QUOTE(wijokle @ 2011 04 18, 12:54)
Sveikos gyvos administratorės  4u.gif  biggrin.gif 

sveikatytės Jum 4u.gif

na aš tai ne prie darbingųjų paskutiniu metu.. g.gif kai valdžios nėr ax.gif ir daug kas atostogose..tai kažkaip labai ramu..o ir pačios mintys dabar visai ne darbo klausimais..tai sunkiai dirbasi ir sunkiai susikaupiu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 18, 13:19)
Sveika Wijokle, kažkaip jau galvojau, kad tamsta jau išsiperėjai  ax.gif 


Nebedaug jau liko iki to perėjimo biggrin.gif Aplink gegužės 7 turėčiau pabirėt 4u.gif

QUOTE(Marla @ 2011 04 18, 13:20)
AŠ irgi jau užaugus vėjaraupius gavau. Nieko nepamenu iš to periodo, bet kokia užtat  kūda buvau po jų biggrin.gif


Gerai ir man būtų toks liekamasis reiškinys kaip kūdumas biggrin.gif blush2.gif

QUOTE(Cikas @ 2011 04 18, 13:32)
Nepamiršom  mirksiukas.gif Kelintą savaitę skaičiuojat?


38 skaičiuojam, jau nebeužkalnų... ax.gif

QUOTE(saulyteee @ 2011 04 18, 14:04)
sveikatytės Jum 4u.gif



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aukseli, kaip Tu? smile.gif
Atsakyti
Sveikos
rimtas klausimas
kaip reikia ant tam tikro folderio kompe uždėti slaptažodį, kad neįeitų belekas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 20, 15:20)
Sveikos
rimtas klausimas
kaip reikia ant tam tikro folderio kompe uždėti slaptažodį, kad neįeitų belekas?  ax.gif

Nežinau, bet mane irgi labai domintų šitas "raktas" ax.gif

Užklausiau archyvaro tarnybos apie prašymų registrą ir saugojimo terminus. Gavau atsakymą (tikiuos galima ciuoti): "Jei sudaroma asmens byla, prašymai dėl priėmimo ir atleidimo iš darbo saugomi asmens byloje 50 metų, prašymai dėl atostogų-3 metai. Jei darbuotojo asmens byla nesudaroma-prašymai dėl priėmimo ir atleidimo iš darbo-3 metai. Registrai saugomi priklausomai nuo to, kokiame registre prašymus registruosite. Jei prašymus registruosite gautų dokumentų registre-5 metus, jei prašymams priimti ir atleisti iš darbo sudarysite atskirą registrą-pagal registre registruojamų dokumentų saugojimo terminą. Dokumentų registravimo reikalavimus rasite Dokumentų rengimo taisyklėse ir Dokumentų tvarkymo ir apskaitos taisyklėse, dokumentų saugojimo terminus-Bendrųjų dokumentų saugojimo terminų rodyklėje www.archyvai.lt arba Seimo tinklapyje".
Atsakyti
Cikai, archyvarė teisi, pas mane viskas taip ir yra. Specialiai pažiūrėjau į registrus, kiek metų užrašius, pas mane 5 m., kadangi registruoju visus prašymus bendrai.

Dėl to folderio užslaptinimo. Man rašė, kad užeini ant to folderio, spaudi dešinį klavišą, eini į properties, ten turi būti security, nu bet pas mane nėra, tai toliau ir nesakė kaip daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 21 balandžio 2011 - 06:54
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 21, 07:53)
Cikai, archyvarė teisi, pas mane viskas taip ir yra. Specialiai pažiūrėjau į registrus, kiek metų užrašius, pas mane 5 m., kadangi registruoju visus prašymus bendrai.

Labas rytas,

Biškį vistiek prisikabinsiu. Tai tu prašymus registruoji prie gautų dokumentų? Nes jei prašymų (dėl priėmimo, atleidimo, atostogų) registras kitas, jo saugojimo terminas - 3 metai g.gif Aišku, menkas skirtumas, bet vat užkliuvo ir norisi tiksliai išsiaiškinti.

Mano personalė aiškino, kad prašymų nereikia registruoti. Dabar turiu įrodymą biggrin.gif
Atsakyti