Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

smile.gif+2011 03 22, 09:22-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 03 22, 09:22)
labas

zizliuke, antra nuoroda superinė  thumbup.gif

man atrodo, kad mudvi vienos šičia plepam.
kitos kažkur pasidėjo  lens.gif  listen.gif


Aha man ir gi patiko. Šiandien skarą užsiviniojau nekokiu būdu user posted image

tai jau, kai namo varysiu, pasižiūrėsiu ir užsirišiu mandriau

Šiandien biški ne nuotaikoj, sugadino vienas nuo ryto, kaip mane užknisa, kai jo darbus turiu dirbt... o klaidų kiek privele, nei vienas tiek nedaro klaidų ir nesamonių, kaip tas user posted image

Laiminga, nepergyvenk, mudvi abidvi papliurpsim... prašom, vaišinu kavyte user posted image
Atsakyti
o aš ir širšinė lotuliukas.gif
šiandien nekenčiu savo darbo. ypatingai kai kurių bobšių.
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
O aš šiandien ant nieko nepykstu, visus labai myliu ir viskas yr gerai biggrin.gif Gavau dovanų taupyklę. Ant kurios parašyta: "ŽALGIRIS", o apačioj: "TAUPAU BILIETUI Į ŽALGIRIO VARŽYBAS" bigsmile.gif

Turiu darbinį klausimą (aišku, galėčiau pagooglint, bet man čia paklaust smagiau smile.gif ) - kaip skaičiuojami viršvalandžiai už darbo dienomis dirbtą laiką ilgiau, nei nustatyta ir šeštadieniais (poilsio dieną)? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Lera, čia apie ką? kaip skaičiuot jau pinigais DU ar valandas?
Atsakyti
Aš ateinu pasiguost, pasidžiaugt ir dar plius su darbiniu klausimu:

Guodžiuosi: vakar rodos apsirengiau, kaip įprastai: juodas golfas, tamsiai pilkas sarafanas. Nu anksčiau šimtus kartų esu taip atėjus darban. Bet vakar viena kolegė: "Gėda, kad maskuojiesi?" blink.gif

Mano jautrumas šiaip nesvietiško lygio, o dabar dar su tokia padėtim, turbūt suprasit, kaip jaučiausi visą dieną. Gyriuosi: šiandien dirikas išvarė komandiruotėn, skambina iš oro uosto, kad jau beveik išskrenda ir man vairuotojas siuntinuką šiokį tokį turi atvežt. Nuotaikai pakelti. Galvoju, gal lagaminas per sunkus buvo, nuėmė kokius atsarginius batus ir įdavė parvežti biggrin.gif Ogi grįžta vairuotojas su didele tulpių puokšte ir maišeliu. Maišelyje: džiovintų vaisių pakeliai tongue.gif Jėga, ne? wub.gif

Darbinis klausimas: vėliau parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 03 22, 11:07)
Guodžiuosi: vakar rodos apsirengiau, kaip įprastai: juodas golfas, tamsiai pilkas sarafanas. Nu anksčiau šimtus kartų esu taip atėjus darban. Bet vakar viena kolegė: "Gėda, kad maskuojiesi?"  blink.gif

Ogi grįžta vairuotojas su didele tulpių puokšte ir maišeliu. Maišelyje: džiovintų vaisių pakeliai  tongue.gif Jėga, ne?  wub.gif

Darbinis klausimas: vėliau parašysiu.

bash.gif bash.gif bash.gif

Nerealiai wub.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Cikai, gal ta padla Tau pavydi? ir kandžiojasi boba iš apmaudo....
kai aš tokia bjaurastis, būčiau atgal drėbus ką nors. praeitų noras lįst. gėda, matai.... bet dar sugalvok taip. doh.gif

o šefas tai gerulis. wub.gif kaip seriale kokiam. biggrin.gif

tuoj lėksiu valgyt. tai mažu emocijos nuslūgs. nu šiandien taip nesinori dirbt, kad griūk negyvas....
ir kur norėsis, kai šiandien,sekmadienį, į darbą reikėjo eit lotuliukas.gif

nesupratusioms, pas mus stalo kalendoriuose kovo 22 d. sekmadienis.
nu ten, žinoma, spausdinimo klaida. ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 03 22, 12:07)
Darbinis klausimas: vėliau parašysiu.

Pagaliau atsilaisvinau: išsiunčiau diriką komandiruotėn su vadybininku. Rašau įsakymą ir jau aišku visa gi protinga stengiuosi rašyti kaip pridera. Pats šefas komandiruoja save ir tą vadybininką į komandiruotę. Paveda buhei apmokėti sąskaitas. Įpareigoja (ar gali įpareigoti ir save? g.gif ) vadybininką grįžus pateikti finansinę komandiruotės ataskaitą buhalterijai. Dirikas pasirašo. Vadybininkas po "Susipažinau" irgi pasirašo. Gerai?

smile.gif+2011 03 22, 12:20-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 03 22, 12:20)
Cikai, gal ta padla Tau pavydi? ir kandžiojasi boba iš apmaudo....
kai aš tokia bjaurastis, būčiau atgal drėbus ką nors. praeitų noras lįst. gėda, matai.... bet dar sugalvok taip.  doh.gif

o šefas tai gerulis.  wub.gif  kaip seriale kokiam.  biggrin.gif

Jei ir pavydi, tai tik diriko dėmesio. O kandžiotis - tai čia pas mus jau kaip ir įprasta. Jei nesikandžioji - nesi krūtas biggrin.gif O kartais tikrai įsitikinu: "Geroms mergaitėms dangus, blogoms - viskas". Vat tokios stiervos (atsiprašau) ir klesti, įkanda, sugadina nuotaiką ir nueina apsipatenkinusios doh.gif Bandžiau atsikirsti, kad čia turbūt tik mūsų įmonėje galima taip pasijausti, nes požiūris TOKS. O ji: "Oi, Cikai, viskas priklauso tik nuo tavęs..."

Bet vistiek mano dirikas wub.gif Nors ir turi spygliukų, rūpinasi ir stebina wub.gif
Atsakyti
Įlisiu pailsėti nuo darbų smile.gif

Cikai, koks direktorius rūpestingas, na tikrai SUPER wub.gif

Laiminga, bet tikrai gi sekmadienis, ko aš čia į tą darbą atsivilkau doh.gif bet jei nepasakytum, tai ir nepastebėčiau, kažkaip mažai žiūriu į tą stalinį lotuliukas.gif

Beje, šį šeštadienį sukame laiką viena valanda į priekį, nepamirškit mirksiukas.gif
Atsakyti
Cikai, ai velniop tas bobšes.


grįžau iš valgyklos. tiksliau, grįžome. buvom 5-iese. gale teko man tarp dviejų diedų sėdėt.
ateinu į virtuvėlę arbatos pasidaryt, o ten pietauja ex bosė, vyr. finansininkė ir buhalterė.
tai ex bosė ir sako finansininkei:
- išlaikyk iš jos atlyginimą, kad pietų metu VB mašinoje sėdėjo.
- taigi pietūs, - atsakė finansininkė, - o gal tas VB jai natūra moka.
ir vypsos abi.
tiesą pasakius, nieko nesupratau. prie ko čia "išlaikyti"? ir išvis kas per terminas čia?


Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2011 03 22, 11:00)
Turiu darbinį klausimą (aišku, galėčiau pagooglint, bet man čia paklaust smagiau smile.gif ) - kaip skaičiuojami viršvalandžiai už darbo dienomis dirbtą laiką ilgiau, nei nustatyta ir šeštadieniais (poilsio dieną)? Ačiū 4u.gif


viršvalandžiai skaičiuojasi taip:

reikia jums apsiskaičiuot, kiek 1 val. darbo kainuoja: alga tarkim 1000 Lt., kad lengviau būtų. Kovo mėn. nustatytas val. sk. yra 175
1000/175 bus 5,71 (tiek kainuoja 1 jo darbo valanda)

nustatyta 175 val., o jis iš viso išdirbo tarkim 192
17 val. gaunasi viršvalandžiai
17*5,71 bus 97,07 ir dar * 1,5 (už viršvalandžius mokama pusantro karto šiaip) bus 145,61 Lt
Tai 145,61 Lt. ir bus už viršvalandžius + aišku dar nustatyta alga, tai viso 1145,61 Lt.

QUOTE(Cikas @ 2011 03 22, 12:52)


Dėl komandiruotės formulavimo:
šiaip gal geriau atskirais įsakymais rašyti, vieną direktoriui, kitą vadybininkui. Direktorius rašo, išvykstu į komandiruotę, o jau vadybininkui tada išleidžiu į komandiruotę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 22 kovo 2011 - 12:52
cha cha.... paaiškino man....
neva, tas išlaikyti... tai ana sakydama taip, turėjo omeny, kad "apmokestinti pajamų mokesčiu, nes darbo metu su valdiška mašina važiuojat pietauti... ".

geriau patylėsiu. cool.gif
Atsakyti