Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

O ar didelis nusikaltimas jei būtų taip -

- Įsivaziduokime žurnalo puslapį.
Jame pirmi du įrašai, prie jų parašyta - laikyti negaliojančiu.
tada kitas įrašas su numeriu 3. (na tarkim).
tada verčiam lapą, o ten numeriai 1,2,4 ir t.t.t

ar labai blogai jei vienas tas numeris bus atskirai?
ar jau tada skaitysis kad čia jis įterptas vėliau?
doh.gif
žinokit taip pikta, nes ne aš čia užviriau viską..
o šitas dienas tai tik taisau ir taisau viską.. pyyp doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 13, 16:20)
O ar didelis nusikaltimas jei būtų taip -

Nusikaltimo nebūtų. Nebent nusižengimas smile.gif

O kiek iš viso yra jau įrašų su skaičiais žurnale? Jei nedaug, pirmame lape viską ištrinčiau arba užtušuočiau ir rašyčiau iš pradžių: 1. Įrašas, 2. Įrašas, 3. Įrašas, 4. Įrašas ir t.t.

Man būna, kad reikia pakeisti įsakymą, tai su korektoriumi užtušuoju ir ant viršaus užrašau, kaip man reikia. Grožio ir tvarkingumo tas nesuteikia, bet viskas pagal eilę ir numeraciją.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 13, 15:55)
Su numeracijom ten viskas gerai.

Tiesiog dabar atsiverti tą žurnalą ir viena pusė (kairė tvarkinga) o dešinėje du įrašai su prierašu (laikyti negaliojančiu) ir vienas įrašas , kurio visai neturi būti. Tada tam lape dar lieka daug vietos. Bety tada verčiam lapą ir ten du įrašai jau galiojantys. Tai reikalas tas, kaip apiformint tą lapą? ką prrašyt korektoriuas vietoje?  g.gif  (dabar jau gailiuos, kad tryniau doh.gif )
naujo žurnalo imt negaliu.
nežinau ką sugalvot.. verysad.gif


jei tik tiek, nesukčiau sau galvos. Man panašiai yra buvę. tai ten kur tuščia rašiau tokia didelę Z raide perbrauktą. Nemoku paiškint. Tokią pas mus rašo prie prašymų dėl prekių įsigijimo, na su tiksu, kad niekas nieko tam prašyme daugiau neįrašytų, tai tuščios eilutės taip perbraukiamos ir viskas mirksiukas.gif Didelio nusižengimo tame nėra, kadangi tai ne koks darbo sutarčių žurnalas, o paprastas įsakymų.
Papildyta:
o numeracija pataisyčiau korektorium, neiko čia nusikalstamo nėra.
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 14, 08:07)
jei tik tiek, nesukčiau sau galvos. Man panašiai yra buvę. tai ten kur tuščia rašiau tokia didelę Z raide perbrauktą. Nemoku paiškint. Tokią pas mus rašo prie prašymų dėl prekių įsigijimo, na su tiksu, kad niekas nieko tam prašyme daugiau neįrašytų, tai tuščios eilutės taip perbraukiamos ir viskas  mirksiukas.gif  Didelio nusižengimo tame nėra, kadangi tai ne koks darbo sutarčių žurnalas, o paprastas įsakymų.
Papildyta:
o numeracija pataisyčiau korektorium, neiko čia nusikalstamo nėra.

drinks_cheers.gif aga panašiai ir darysiu 4u.gif o šalia tos Z nereik kokio parašo? g.gif

ačiū visoms už konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
Aš su klausimu: tarkim paruošiate sutartį, užregistruojate, dirikas pasirašo - išsiunčiate abu variantus paštu. Ar registruojate į siunčiamų dokumentų registrą kaip siunčiamą dokumentą? g.gif

Po kiek laiko gaunate su antros pusės parašu: tuo pačiu ar registruojate prie gautų dokumentų?
Atsakyti
Neregistruoju nei tada, nei tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2011 04 14, 14:15)
Neregistruoju nei tada, nei tada smile.gif

Ačiū 4u.gif O darbuotojų prašymus (dėl priėmimo, dėl atleidimo, dėl atostogų) registruoji?
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 14, 13:03)
drinks_cheers.gif aga panašiai ir darysiu 4u.gif  o šalia tos Z nereik kokio parašo? g.gif 


aš gal prie pastabų, jei toks stulpelis yra, arba kažkur apačioje, gal rašyčiau Taisyta, dėčiau spauduką savo ir parašą. Kartais rašau taisyta, kartais taisymu tikėti... blush2.gif

QUOTE(Cikas @ 2011 04 14, 14:28)
Ačiū  4u.gif  O darbuotojų prašymus (dėl priėmimo, dėl atleidimo, dėl atostogų) registruoji?


Visi darbuotojų prašymai turi būti registruojami. Mes registruojam viską, kas susiję su darbuotojais. Kad mažiau popierizmo būtų, tai jau neprašau darbuotojų nešt prašymų dėl pažimų, pasiskambina, paprašo ir paruošiam, nes taip tai jau užkniso tie prašymai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 14, 14:47)

Visi darbuotojų prašymai turi būti registruojami. Mes registruojam viską, kas susiję su darbuotojais. Kad mažiau popierizmo būtų, tai jau neprašau darbuotojų nešt prašymų dėl pažimų, pasiskambina, paprašo ir paruošiam, nes taip tai jau užkniso tie prašymai  doh.gif

Registruojat visus bendrai, ar kažkaip išskaidot: "Atosotgų prašymai", "Prašymai dėl atleidimo" ir pan.?

Man tai kažkoks durnas įsitikinimas, kad jei yra registras, tai po juo (na kažkur šalia) būtinai turi būti lygiai tokiu pat pavadinimu segtuvas, kur viskas nuo Nr. 1 iki Nr. ten kažkuris. O jei visa tai yra - viskas juk turi būti Dokumentacijos plane ir tuo pačiu gražiai suarchyvuota ax.gif Bet juk prašymai segami į darbuotojų asmens bylas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 14, 14:28)
Ačiū  4u.gif  O darbuotojų prašymus (dėl priėmimo, dėl atleidimo, dėl atostogų) registruoji?

Ne ax.gif

Kaip kitos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 14, 14:54)
Registruojat visus bendrai, ar kažkaip išskaidot: "Atosotgų prašymai", "Prašymai dėl atleidimo" ir pan.?

Man tai kažkoks durnas įsitikinimas, kad jei yra registras, tai po juo (na kažkur šalia) būtinai turi būti lygiai tokiu pat pavadinimu segtuvas, kur viskas nuo Nr. 1 iki Nr. ten kažkuris. O jei visa tai yra - viskas juk turi būti Dokumentacijos plane ir tuo pačiu gražiai suarchyvuota  ax.gif Bet juk prašymai segami į darbuotojų asmens bylas  g.gif


Siaip turiu prasymų registrą vieną, ten viską registruoju, o paskui jau į atskiras papkutes išsegioju, pagal dokumento turinį : prašymai atostogų į vieną, prašymai dėl prekių įsigijimo - į kitą, net tarnybinius registruoju į tą patį registrą, o segu į atskirą papkę, nes nėra jų tiek daug, kad užvedinėčiau atskirą registrą. Čia jau kaip pačiai patogiau
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 15, 10:39)
Siaip turiu prasymų registrą vieną, ten viską registruoju, o paskui jau į atskiras papkutes išsegioju, pagal dokumento turinį : prašymai atostogų į vieną, prašymai dėl prekių įsigijimo - į kitą, net tarnybinius registruoju į tą patį registrą, o segu į atskirą papkę, nes nėra jų tiek daug, kad užvedinėčiau atskirą registrą. Čia jau kaip pačiai patogiau

Nu va kaip aiškiai ir tiesiai ant lėkštutės thumbup.gif Eisiu jaučiu pas personalę ir "liepsiu", kad užsivestų prašymų registrą. Galima ne nuo Naujų metų šitą padaryti?
Atsakyti